İstanbul Catering Firmaları arasında sıkışıp kaldınız mı? Karar vermek de zorlanıyorsanız bir tüyo verelim ve kolay karar almanızı sağlayalım.  En iyi catering firmaları teklif almak ve çalışmayı kim istemez ki.  Tabi birçok yol var bunu anlamak için 13 yıldır bu işi yapıyoruz ama Türkiye genelinde bir çok firma hakkında fazla bir bilgimiz yok ama çalıştığımız işlerin deneyimleri ile size kısaca yardımcı olabiliriz. En önemi fikirler açısından görsel olarak resimler ve videolar çok önemlidir.

Catering firmaları sizler için bir çok video hazırlamıştır ya da görsel slayt resimler. Bunları inceleyelim ilk olarak ikinci olarak daha önce çalışan yakın arkadaşlarınızlar dan başlayabilirsiniz. Catering, kokteyl hizmeti adına çalışma yaptıysa memnunluklarını sorabilirsiniz.  Catering organizasyonu sırasında sorunlar yaşamışlar mı yada ikramlar açısından eksikler var mı bunların ayrıntılarını örgenin.  Eğer araştırma yaptınız ve catering hizmetleri alan biri bulamadıysanız referanslarını da çok önemlidir. Birçok catering firmaları hiç çekinmeden sizlere çalıştıklarını müşterilerin telefonları vererek görüşmenizi sağlayabilir. Bunlar seçenek ama sadece catering için peki düğün, nişan, nikah, Catering Firmaları öz merasimi, doğum günü için gerekli olan ekipmanlarda alacaksanız yeterli değildir. Gerekli ekipmanları kiralamadan önce zamanınız varsa gidip depoları yada ofislerinde görmeniz ve beğenerek tercih etmeniz daha iyi bir davranış olacaktır. Bir çok İstanbul’da hizmet veren catering şirketleri çalışma yaptığı yerlere davet eder. Mesela bizim firmamız yakınlarda bir catering, kokteyl yada ikram organizasyonu varsa davet edip yerinde görmesi için rica ediyoruz. Bunu genellikle nikah kokteyli ve düğün davet organizasyonları için yapıyoruz.

Tüm organizasyonu yerinde görmek gibisi yok bazen bir nikah masasını beğenebilir fakat düğün alanında hoşunuza gitmeyebilir. Bu tarz sorunların önüne geçmek için en kolay yol bizim söylediğimiz yerince inceleme en mantıklısı olacaktır. Şunu unutmayalım ki catering firmaları sizlere öneriler, fikirler sunarken tavsiyeleri mutlaka değerlendirmeniz gerekir. Bur da yazdıklarımız sizler örnek olabilir ama alacağınız davet, parti, şirket eğlenceleri, toplantı gibi organizasyonlarda en doğru kararları almanızı sağlayacak olan yine organizasyon firmalarıdır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere CCatering İstanbulatering Hizmeti alırken ayırdığınız bütçe kısıtlı ise kolayca sizlere birkaç önemli bilgi verelim. İlk olarak sizlere kolay ulaşım sağlayacak olan firmalara yönelmeniz ve sonrasında önemsiz olarak gördüğünüz ayrıntıları eleyin. Bütçenizin en büyük oranda etkileyecek olan ekipmanlar taşınması ve nakliyesi olduğu için catering fiyatları büyük ölçekte etkiler.  Önceliğiniz kendi elinizde bulunan doğum günü parti organizasyonu gibi etkinliklerde değerlendirin. Mesela catering firmaları ile anlaşma yapmadan kendi evinizde masa sandalyeleri kullanabilirsiniz. Varsa müzik sistemi yada tabak bardak gibi ekipmanlarda kendiniz temin edebilirseniz fiyatlar otomatikman düşecektir Eğer yoksa da lansman organizasyonu, düğün davet kokteyli olsun gelecek misafir sayısına göre bistro masa ve kokteyl sandalyesi talep edin.

CateringCatering firmaları sizlere bir organizasyon için gelecek davetli sayısına göre bir etkinlik için kaç masa ve sandalye gideceğini belirtecektir.  Ama elerken dikkat edilmesi gerekenler var bir açılış organizasyon firması ile anlaşırken ilgi çekecek süsleme ve hizmetleri almanız gerekir.  Protokol için bir açılış ta konuşma kürsüsü, konferans cihazı gibi ekipmanları organizasyon paketlerine ekletmeyi unutmayın. Bizimde tecrübelerimize güvenebilirsiniz Catering için anlaşmaya varmadan önce bizimde sizlere sünebileceğimiz ikram menülerimiz var. Satış temsilcimiz size en uygun bam başka paketleri sunacaktır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.