Catering Organizasyon
Catering Organizasyon
Catering Organizasyon – Kokteyl İkram Menüleri – Açılış Süsleme – Bistro Masa Kiralama

Sizlere sunacağımız Rb Catering ekibi işinde başarılı ve en iyi hizmeti almanızı sağlayacak servis personellerinden oluşmaktadır bize ve çalışma ekibimize güvenebilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak catering organizasyon, kokteyl hizmeti gibi çalışmalarımızı titizlikle sağlıyor ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızda olarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Catering Hizmeti – Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa İkram Sunumları

Kurumsal olarak hizmet sunduğumuz gemi indirme töreni, temel atma organizasyonu gibi etkinliklerde sizlere bir çok hizmeti kolayca sunabilir bu alanda çözüm ortağınız olabiliriz. Çalışmalarımız en başta boş bir alana ihtiyaçlara göre kurulumlar yaparak kısa sürede orayı tam bir kokteyl organizasyonu alanına çevirmektir. Sağladığımız bunun için isteklere göre bir çok hizmet var mesela çadır, sahne, masa sandalye kiralama gibi her şeyi değerli müşterilerimize mobil olarak sunarak ekipman desteği vermekteyiz. Sunmuş olduğunuz bu alanda çalışmalarımız bununla sınırlı değil mezuniyet töreni, ramazan etkinlikleri gibi bir çok alanda sizin için çalışmalar yapabiliriz.

Gemi İndirme Töreni – Temel Atma Organizasyonu – Çadır Kiralama – Catering Kokteyl

Her yıl bir sunduğumuz müşterilerimize çoğu zaman bayi toplantı, şirket yemekler için ramazan organizasyon hizmeti sağlamaktayız. Özel yemekler ve gerekli olan kurulumları istenilen yere yaparak herkesin birlikte bu özel günde en güzel anları yaşamasını sağlıyoruz. Burada sunduğumuz hizmetlerin en başında masa sandalye kurulumları ve istenilen menülere göre catering hizmeti yer alıyor. Farklı olarak ta mangal yemeği yada ara sıcaklardan oluşan çorba çeşitleri öncelik verilmektedir. Yemek sonrasında ise içecek masası kurulumu yaparak çay, kahve, bitki çayları, içecek servisi de sağlamaktayız. İhtiyaç duyulan garsonlar, servis hostesleri, mutfak personeli, aşçı gibi ekiplerimizde davetliler için özenle servisleri ve işlerini gerçekleştirmektedirler.

Açılış Kokteyli – Balon Süsleme – Trio Müzik Grubu – Catering Organizasyonları

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında en çok sunduğumuz hizmetlerin başında gelir açılış organizasyonu, kokteyl ikramlıkları bu alanda oldukça iddialı olan Rb Catering kusursuz çalışmalar yaparak en iyi hizmeti almanızı sağlamaya hazırdır. Size sunacağımız ilk çalışmamız yeni açmayı düşündünüz bir yeni mekanın en iyi şekilde tasarlanarak açılış etkinlikleri sırasında dekorasyon çalışmasını yapılarak tüm dikkatleri mekanın üzerine çekmektir. Bunu yapabileceğimiz bir çok seçenek var mesela logo yada markanın tabela renklerinden oluşan balon süslemesi oldukça başarılı sonuçlar almamızı sağlamaktadır. Bu ister mağaza açılışı yada şirket ofis açılışları olsun ikisi içinde fayda sağlamaktadır. Açılış personellerimiz ve biz amaç olarak sizlere en iyi şekilde davetleri ağırlamayı ya da güzel bir tanıtımı gerçekleştirmeyi hedefleriz. Sizler için seçtiğimiz ve ekibimizde yer alan açılış hostesi, karşılama mankeni, fotomodel gibi tecrübeli çalışma arkadaşlarımızda özel günüz de başarılı sonuçlar alarak hizmet vermemizi sağlamaktadırlar.  

Düğün Organizasyonu – Masa Sandalye Kiralama – Gelin Yolu ve Çiçek Tak Kiralama

Farklı bir düğün organizasyonu için planlar kuruyor ve en güzel hayalleri gerçekleştirmek istiyorsanız elimizde bulunan ve özenle hazırladığımız ekipmanlarımıza mutlaka bir göz atmanızı önermekteyiz. Alışılmışın dışında plastik sandalye ve masa yerine özel olarak tasarımlarla oluşturulan bir çok renk çeşidine sahip düğün masaları ve sandalyeleri oldukça ihtişamlı ve istediğiniz gibi sunulmaktadır. Bununla birlikte düğün kokteyli içinde bistro masa kurulumları, kokteyl menü ikramlıkları gibi bir çok hizmeti sizlere başarılı catering organizasyon firmaları arasında sizlere sunmaktayız. Sunumlarımız tamamı özel tasarımlı bardaklar, tabaklar ve ikram ekipmanları ile konuklara sunulmakta ortamı adeta renklendirmektedir. Etkinlik çeşitlerimiz oldukça fazladır villa bahçesinde düğün, tekne organizasyonu, havuz başı düğün kokteyli, kır düğün alanları gibi her yer için bizden fiyatları için bilgi almanız oldukça basittir. Siz yeter ki neler istediğinize karar verin gerisini Rb Catering ekibi sizler için planlamaları yaparak en iyi şekilde tasarımlı sunumları sağlayacaktır.

Seminer Organizasyonu – Konferans – Açılış Töreni – İstanbul Kokteyl Firmaları

Seminer ve konferans organizasyonları için en gözde hizmetlerin arasında yer alan coffee break hizmeti oldukça fazlaca tercih edilmeye başladı. Ayakta olan bu çalışma bir kongre gibi etkinlik alanlarında molalarda sağlanarak tüm konuklar tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bize gelen talepler doğrultusunda şirket ofis toplantıları, sergi açılışları, kurumsal organizasyonları gibi bir çok değerli müşterimiz tarafından talep edilmekte bizde ona en uygun sunum menüleri oluşturarak teklifler sunmaktayız. Tabi bununla bitmiyor mesela yeni yıl kutlamaları, şirket eğlenceleri, ofis partileri içinde catering firmaları arasında farklı çalışmalar yapıyoruz. Dj hizmeti, ses sistemi kiralama, ikram hostesi, bayan garson temini gibi ekibimiz de kendilerine hizmet etmektedirler.

Açılış Catering Organizasyonu – Kokteyl Menü İkramları – Müzik Grubu Temini

Çalıştığımız bir belediye nikah salonları için hizmet sağlıyoruz bunlardan bazıları Kağıthane – Ataşehir – Zeytinburnu – Üsküdar gibi bir yer için çalışmalar yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetin başında ise nikah kokteyli, catering yiyecek ve içecek geliyor sonrasında ise gelin yolu kiralama, trio müzik grubu seçeneklerimiz yer alıyor. Boş olarak verilen bu salonların kurulumlarını da biz gerçekleştiriyoruz mesela masaların hazırlanması içecek masasının kurulması ve servis gereçlerinin hazırlanması gibi her şey bize ait oluyor. Bizde catering organizasyonları için her şeyi kapsayan paketler oluşturarak müşterimizin kolayca tercih yapması için sunum dosyası hazırlıyoruz. Eğer beğenilirse bu konuda anlaşma yaparak rezervasyonu alıyor ve o gün için kendilerine hizmetler sağlamaktayız

Temel Atma Töreni – Açık Büfe Catering Kokteyl Menü İkramları
Fuar Catering Hizmeti – Stant Mankeni – Karşılama Hostesi – Garson Kiralama Hizmetleri

Her yıl olduğu gibi bu sene içinde bir çok planlar yaptınız tüm müşterilerinize davetiyeler gönderdiniz fuar organizasyonu için biliyoruz her şeyin sorunsuz olmasını ve başarılı sonuçlar almayı hedefliyorsunuz. Gerekli olan en başta başarılı bir fuar catering firması ile çalışmak ilk doğru adımları atmanızı sağlayacaktır. Fuar süresi buyunca standınıza gelen davetliler markanızı tanıtmak en iyi hedeftir bunun içinde birçok dile sahip tercüman hostes sizi temsil olarak yabancı ziyaretçilere tanıtım sağlayabilir. Bu alanda konuklar için fuar ikramlıkları da oldukça hoşnut ile karşılanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı fuar hostesleri oldukça önem taşımaktadır. İlk olarak sizin isteğinize göre sizin için fuar ekipleri ayarlıyoruz giyim konusunda istediğiniz renkler yada markanızın logoları taşıyan özel olarak yaptırdığımız önlük yada farklı giyimlerle stant alanında bir oluşum gerçekleştiriyoruz bu reklam amaçlı sunduğumuz çalışma oldukça bir kurumsal marka tarafından seçim yapmasını sağlamaktadır. Fuar tanıtım mankeni ve fotomodel de aynı şekilde standınızda dikkatleri özerine çekerek bir araç, giyim, motor, gıda, makine, plastik, metal gibi tanınmış markaların tanıtımı oldukça başarılı olmasında önemli bir unsur olarak yer almaktadır. Biz Rb fuar ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için doğru bir planlama sunarak patenli hostes, broşür dağıtım mankeni, maskot, müzik grupları, dansçı gibi ekipleri de sizin için fuar catering ve kokteyl firmaları içinde başarılı şekilde sunmaktayız.

Catering Kokteyl Hizmeti
Catering Kokteyl Hizmeti

Her alanda sunduğumuz hizmetlerin başında catering kokteyl hizmeti ye almaktadır bununla birlikte ekip ve ekipmanları da tedarik ediyoruz. 20 yıldan fazladır yaptığımız çalışmalar önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve müşterilerimize daha çok seçenek sunmaya çalışıyoruz. Hedef olarak edindiğimiz mutlu müşteriler, güzel anılar ve kaliteli hizmetlerle sizlerin 24 saat hizmetinizde olacağız.

İstanbul Fuar etkinlikleri için çalışma ekiplerimizi dikkatli şekilde özenle seçmekte ve başarı oranımızı yüksek tutmaktayız. Her zaman ilk olarak gerekli olan ihtiyaçlardan biri stant hostesi ve karşılama mankeni yer almaktadır. Ek olaraksa fuar catering hizmeti ve yiyecek içecek ikramları öncelikle kurumsal şirketler tarafından her zaman tercih edilmektedir. Seçenek olarak aslında bir çok ihtiyaç duyulacak olan fotomodel, garson, barmen, mutfak personeli gibi ekiplere de gerek duyulmaktadır. Tanıtım için sizlere fuar alanında ortama renk katacak ve dikkatleri markanızın üzerinde yoğunlaşmasını sağlayacak olan personel ihtiyaçları tercüman, stant karşılama mankeni gibi tüm personelleri sizler için görevlendiriyor rahat bir fuar organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz.

Catering Kokteyl Firmaları
Rb Catering Kokteyl Hizmeti Yiyecek Sunum Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın arasında doğum günü partileri, yeni yıl eğlenceleri, happy hours personel motivasyon etkinlikleri, bayi toplantıları ve coffee break hizmeti de bulunmaktadır. Burada sizlere özellikle İstanbul kokteyl firmaları arasında her şey dahil olarak catering ikramları ve garson hizmeti sağlamaktayız. Gerektiğinde ise masa sandalye kiralama, nostalji sokak satıcıları, süsleme hizmeti de ekiplerimiz tarafından sizler için sunulmaktadır. Genel olarak baktığımızda ise bizim çalışmalarımızda sizin ihyacınız olan tüm planlamaları yaparak iyi bir hizmet almanız için çalışmaktayız. Bu ister bir nişan töreni yada söz organizasyonu olsun bizim bakış açımız bize güvenizi boş çıkarmamak ve istediğiniz gibi bir çalışma olmasını sağlamaktır. Tabi bunun için deneyimli olmak ve her şeye titizlikle yaklaşmak gerekir biz catering kokteyl hizmeti sağlarken ilk etapta yeterli ekip ve ekipmanlarımız olduğuna ve her şeyin kusursuz şekilde olmasını planlarız.

Yeni bir mekan için planlığınız etkinliklerde doğru bir catering şirketi ile çalışırsanız gelecek olan tüm konuklarınız karşısında prestij kazanırsınız.  Bunun için sizlere açılış organizasyonu, kokteyl ikramları, tanıtım ve karşılama hostesleri gibi tüm hizmetleri sağlıyoruz. Eğer talebiniz olursa sunduğumuz hizmetlere ek olarak balon süsleme, dj hizmeti ses sistemi kiralama gibi seçenekleri de sunmaya hazırız. İlk hedefimiz sizin etkinlik alanında sorunsuz ve istediğiniz gibi bir çalışma olmasını sağlamaktır. Sahip olduğumuz ekipmanları ve çalışma personelleri yeterli olacaktır. Çalışmalarımız tamamen bir grup ile olmaktadır herkes görevlerini yerine getirmekte gelen tüm dostlarınız yada aileniz için en iyi hizmeti sağlamaktır. Bizi her zaman açılış kokteyli ve catering hizmetleri için arayabilirsiniz.

Özenle hazırladığımız nikah süsleme konsepti ve nikah ikramları ile herkesin beğenisi kazanmak için sizlere hizmet sağlayacağımız. Birçok belediye salonları bizimle çalışmakta ne kadar titiz olduğumuzu bildikleri için her zaman bizi önermektedir. Bu sadece belediye için değil İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olarak her yerde farklı çalışmalarla özenle hizmet sağlamaktayız. Tabi önceliğimiz nikah organizasyonu için kaliteli içecekler ve tap taze yiyecek ikramlarını sizin için temin etmektir. Be nedenden dolayı zaman kaybetmemek için hazırlattığımız taze catering ikramını kendi araçlarımızla istediğiniz yere getiriyor ve garson hostes ekibimiz dağıtımı sağlıyor. Müşteri temsilcimizle detayları görüşçünüzde sizlere nikah kokteyli için görsel olarak daha önceki çalışmalarımızdan bir çok sunum yapabilir sizde renk seçimi ve ikram paketlerine karar vererek bizden teklif alabilirsiniz. Anlaşma yapıldıktan sonrada sözleşme yapılarak o güne rezerve edilmektedir. Bizi seçen ve bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Detaylı bir çalışma yapmak sonrasında her zaman doğru tercihler yapmamızı sağlar. Bunun içinde yapılacak bir işi iyi bilmek ve deneyimli olması gerekmektedir. Biz yaptığımız işte deneyimli ve her zaman bir etkinlik için önce bir şirket olduk. Sürekli olarak çeşitlerimizi çoğalttık ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Sunduğumuz catering kokteyl firmaları içinde bu güne kadar birçok konferans, seminer, mezuniyet töreni ve şirket organizasyonları gibi hizmetler sağladık.

Açılış Karşılama Hostesi – Bistro Masa Kiralama – Yiyecek İçecek Hizmetleri
Kokteyl Organizasyonu – Yeni Yıl Partileri -Açılış Partileri – Kokteyl İkramları – Catering Hizmeti
Catering Kokteyl İkramları – Fuar Organizasyonu – Yiyecek İçecek Sunumları
Açılış Kokteyl Organizasyonu – Balon Dekorasyonu – Catering İkram Sunum Hizmeti
Mezuniyet Töreni – Catering Kokteyl Hizmeti – Masa Sandalye Kiralama – Süsleme Hizmeti

Happy Hours Organizasyonu – Şirket Motivasyon Etkinlikleri – Kokteyl İkram Hizmetleri
Açılış Organizasyon Firmaları – Çadır Kiralama – Bistro Masa Temini – Catering Kokteyl İkramları
Fuar Catering
Fuar Catering

Markanızı her yıl yeniden yaratmak için biliyoruz ki birçok Fuar Organizasyonu için çalışmalar yaparak daha iyisini sunmaya çalışıyorsunuz. Tabi burada Stant ziyaretçileri için her şeyin kusursuz olması ve tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz gerekiyor. Bunun için sunduğunuz bir çok ürünle birlikte Fuar Catering İkramları da oldukça önem taşımaktadır. Bunun ilk olarak güler yüzlü Servis Hostesi ve Karşılama Mankeni özellikle gerekmektedir. Tabi yabancı müşteriler içinde işinde oldukça başarılı Bay Bayan Tercüman Hizmeti de oldukça önem taşımaktadır. Bunlar için en iyi çözüm Catering Şirketleri içinde anlaşma yapmadan önce her şeye dikkat edilmeli ve doğru planlamalar yaparak bir çok sorunun önüne geçmek gerekmektedir. Tabi İstanbul ve Türkiye genelinde bunları sizlere profesyonel olarak sağlamaya hazır adını duyurmuş bir çok başarılı Catering Hizmeti veren Firmalar yer almaktadır. Tabi bütçe dahilinde her şey hem kaliteli hem de ekonomik Caterimg Fiyatları olarak sunulması gerekmektedir Bunun için hazır paket programlar sağlayan Kokteyl yada Catering Şirketi ile görüşmeler sağlayarak bir çok bilgiyi almanız çok kolay olacaktır.

İstanbul Cnr Fuar Merkezi için Catering Firmaları içinde sizlere bir çok başarılı çözümler üretiyoruz. Öncelikle mobil mutfak kurarak harika sunumlar yaparak Stant İkramları sağlıyor tüm davetlilerinizin memnun olmasını sağlıyoruz. Öncelikle başarılı Bay Bayan Garson Hizmeti sağlarken her şeyin önemli olduğunu biliyor ve ona göre dikkatli çalışmalar yapıyoruz. Sadece aklınızdaki düşünceleri bizlere iletmenizi istiyoruz. Bununla birlikte beraber sizin istekleriniz doğrultusunda Catering İkram Menüleri ve Fuar Servis Hostesleri gibi birçok ekip sunarak hizmet sağlıyoruz. Hizmet sağlarken önceliğimiz her gün kendi araçlarımızla taze olarak sizlere Fuar İkramları sağlıyoruz. Burada kullanılacak olan Stant İçecekleri ise en kaliteli markalardan oluşmakta ve sürekli olarak kullandığınız Alkollü ve Alkolsüz olarak üzere servislerimizle yapılmaktadır.

Başarılı sonuçlar verebileceğimiz bir çok Fuar Hizmeti sağlıyoruz bunlar için özellikle denetimli ve tecrübeli Fuar Mankeni, Tanıtım Hostesleri ile çalışıyoruz. Stant Catering İkramlıkları Sunumları içinse işinde başarılı Garson Servisi sağlamaktayız. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi için başarılı Catering Kokteyl Organizasyonları sağladık. Sizlere Fuar Kokteyl Menü İkramları sağlarken asla günü geçmiş ürünlerle hizmet sağlamıyoruz. Bu yüzden kendi araçlarımız her sabah Fuar Stant Organizasyonları başlamadan önce gelir ve sabah tüm taze olarak Catering İkramlıkları hazırlıklarını sağlamaktadır. Sizde her gün kaliteli her gün taze Fuar Yiyecek İçecek Hizmeti istiyorsanız sizlere de bir çok müşterimiz gibi çalışmalar yaparak en kaliteli ürünleri sağlamaya hazırız. Dilerseniz çalışmamalarımızı Stant Catering Firmaları arasında inceleyebilir ve nasıl hizmetler sağladığımızı kolayca öğrenebilirsiniz. Bizim için sunulan Fuar ve Stnat İkramlıkları kadar bunun nasıl sunulacağı da çok önemlidir. Bunun için alışılmışın dışında farklı Catering İkram Hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslar Arası Kongre ve Sergi Sarayı için Stant Catering Firmaları arasında bizden de Fiyatları ve paketleri için bilgi almanız çok kolaydır. Bunun için sadece bize ulaşmanız ve çalışmalarımız için bilgi istemeniz yeterli olacaktır. Bu konuda tecrübeliyiz ve yaptığımız yıllarca çalışmalarla deneyimlerimizi sizinle paylaşarak en iyi hizmet olmasını sağlamaya İstanbul Catering Firması olarak hazırız. Her şeyin başında özveri ve ilgi geliyor eğer titizlikle her şey dikkate alınırsa emin olun ki daha başarılı sonuçlar elde edilir. Bu yüzden her yıl katıldığınız birçok Fuar Etkinlikleri için sizlere daha iyisini yapmak için yanınızda olarak başarıya daha iyi adımlar atmanızı sağlayacağız. Bunun için bize gerekli olan çalışma personelleri hakkında bilgi mesela Stant Hostesi, Fuar Mankeni ve hangi dilde Tercüman gerekli. Bunları bizimle paylaşırsanız sizlere daha sonrasında ise Fuar ve Stant İkram Menüleri hakkında bilgiler sunarak hazır paketler sunabiliriz. Bize her zaman güvenerek hizmet aldığınız için sonsuz teşekkürler.

Fuar Stand İkramları
İstanbul Fuar Stand İkramları

Kurumsal marka tanıtımları için Fuar Stand İkramları gibi bir çok çalışmayı siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz planlama ile doğru kararlar alarak nelere ihtiyaç duyuyorsanız onları size fuar alanlarında sizler için sürekli olarak temin etmekteyiz. Başarılı ekiplerimiz markanız için elinden gelenin fazlasını yaparak bir önceki tanıtımlardan daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Fuar Stand İkramlıkları

İhtiyaç listesi oluşturduğunuzda bunları bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır fuar organizasyonu için sunduğumuz hizmetler de oldukça fazla seçenekler mevcuttur.  Bu konuda bizimde sizlere sunabileceğimiz birçok örnekleri, fikirleri başarılı stant personellerimizle sizinle paylaşıyoruz. Hedef olarak seçtiğimiz sizin başarınız bizim başarımız olacaktır bu nedenden dolayı her bit detay bizim için önemlidir. En başta sunduğumuz fuar catering hizmetleri, stant hostesi ve mankeni gibi işinde deneyimli çalışma arkadaşlarımızla size destek olmaya başarılı sonuçlar almanız için bekliyoruz. Fuar personellerimiz arasında fotomodel, bay bayan garson, tercüman, barmen, mutfak ve temizlik gibi çalışma ekibimiz de bulunmaktadır. Kaliteli hizmetler için bir çok çalışma yaptığımız lütfi kırdar kongre merkezi fuar alanı için catering kokteyl ikramları, fotomodel temini sağlıyoruz.

Stand İçecekleri sağlarken özenle seçtiğimiz cam çay bardağı takımları, özel tasarımlı fincan setleri ve bir birinden farklı model de meşrubat bardakları bulunuyor. Sunduğumuz sıcak içecek servisi çeşitlerinde bitki çayları, sütlü ve sade nescafe, demleme çay, türk kahvesi, cappuccino, latte, espresso, mocha, dolce gusto gibi bir birinden farklı ve herkesin beğendiği sunumları sağlamaktayız. Ziyaretçilere de gümüş ve gold modeller den oluşan sunum tepsileri ile fuar hostesi ekibimiz tarafından sağlanıyor. Talep edildiğinde ise giyim tarzları ile fark yaratan stand mankenleri ile bu hizmeti bizden temin edebilirsiniz.

İstanbul Fuar Stand İkramları

Deneyimli çalışmalar sunan fuar catering firmaları arasında bol çeşitli harika tatlardan oluşan menü seçeneklerine sahibiz. Sunduğumuz stand menü ikramları ile kolayca tercih yapmanız açısından hazır paketlerimize bir göz atmanızı ve sonrasında beğendiğiniz seçimi bize bildirmenizi rica ediyoruz. Teklif seçeneklerimizde bulunan yaprak sarma, kısır, sigara böreği, galete, mini ekler, muz rulası, meyveli tortelat,, havuçlu kek, mini pizza, kanepe çeşitleri yer alıyor. Ara sıcaklı menüler biraz daha farklı küçük bir mutfak kurularak sağladığımız fritöz ve mini fırın da pişirilerek mutfak personellerimizden hazırlanarak sıcak olarak servisi sağlanıyor. Menüler de ise misket köfte, naggt tavuk, mini soğan halkası, patates kroket gibi bir çok dondurulmuş yiyecekler bulunulmaktadır. Stant içecekleri olarak soğuk yada buz ile servis ettiğimizlimon ve naneli limonata, kapalı bardak su, meyve suyu çeşitleri, cola, fanta, sprite gazoz, sade ve meyve çeşitleri ile soda light kola

Fuar Catering Hizmetleri

Tatlı ikram çeşitleri sağladığımız cnr expo fuar merkezi catering hizmeti olarak seçenekler de ise magnolia, makaron, muhallebi, sufle servisimizi özel kaşıkları ile mini kuplarda sağlıyoruz. İkram servisi içinde stant hostesleri ve mankenleri sağlayarak konuklara sunmaktadırlar. Fuar masa sunumları ise çerez çeşitleri kay, badem, fındık, antep fıstığı yer alır ve limon sosuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri ile tamamlanmaktadır. Servisimizi ise stand masa sunumlarında gold ve beyaz seçeneklerden oluşan özel şekerlikler, kürdanlık, çerezlik, tek katlı yada 2 katlı şık sunum ekipmanları ile sağlıyoruz. Ürünlerin kalitesi kadar sunum şekli ve hijyenik olması oldukça önem taşımaktadır.

İstanbul Fuar Kokteyl Catering

Kurumsal şirketler için sağladığımız fuar kokteyli sürekli sağladığımız hizmetler çeşitlerinden biridir. Stand alanında gerekli olan bir çok ihtiyaç bulunmakta ve bunun içinde catering organizasyon firmaları içinden biriyle mutlaka anlaşmak profesyonel destek almak gereklidir. Bizim sağladığımız birçok ekip bulunmakta bunlardan bazıları ise trio müzik grubu kiralama, lazer gösterisi,  led ekran ve sahne kurulumu gibi çok çeşitli çalışmalar içinde bizden destek alabilirsiniz. Birçok giyim markası ve ürün tanıtımları için defile organizasyonları için destek alıyor. Bu etap da markanın en iyi şekilde tanıtını manken, model ekipleri gerçekleştiriyor. Bu konuda oldukça geniş kadromuzla sizlere çalıştığımız bu ekipler için destek olabilir tüm kokteyl organizasyonu için a dan z ye her şey için çalışmalar sağlayabiliriz.

İstanbul Fuar Catering Hizmetleri

Hizmet kaliteli için özellikle kendi fırınlarımız da kontrol ettiğimiz ürünlerimizi günlük taze olarak saatinde olmasını sağlıyoruz. Asla raf ürünü yada beklemiş pastane ürünleri kullanmıyoruz. Taze olması ve kalite açısında tadının lezzetli olması en önem verdiğimiz İstanbul Tüyap fuar alanı catering hizmetleri gibi çalışmalar sağladığımız ve stand kiralama Malzemeleri arasında ise masa sandalye, otomatik kahve makinesi, ses sistemi, mini buzdolabı, çay otomatı gibi ekipmanlarda yer almaktadır.

Rb Organizasyon Catering

Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan Rb Catering Kokteyl ekibimiz açılış, parti, nikah, fuar, eğlence, kutlama, düğün, doğum günü, nişan ve söz merasimi gibi yapılacak organizasyonu ilgili A ‘dan Z’ ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.

Başarılı çalışmalarımızı değerli müşterilerimiz içinde İstanbul genelinde catering ikramlıkları sağlayarak devam ediyoruz. Sunduğumuz çalışmamalarımızı da birinci önceliğimiz ürünlerimizin kalitesi olup ekibimizi güler yüzlü ve işinde başarılı kişilerden seçiyoruz. Sadece catering organizasyonu değil kendi ekipmanlarımız da bulunan bir çok kiralama hizmeti de sizlere sunabileceğimiz çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Amacımız daha çok ürün yelpazesine sahip olarak tek bir catering şirketi ile anlaşmanızı sağlayarak tüm çalışmaları Rb den almanızdır. Kurulduğumuz günden bu güne hep ürünlerimizin çeşitlerini artırmaktayız bu şekilde seçenekler çoğalmakta ve sizin istediğiniz gibi bir organizasyon olmasını sağlamaktır.

İstanbul Kokteyl Firmaları – Bistro Masa Kiralama – Karşılama Hostesi – Tanıtım Mankeni
Açılış Organizasyonu – Karşılıma Hostesi – Tanıtım Fotomodel ve Manken Temini

En eğlenceli kutlamaların başında gelir doğum günü partisi, şirket için ofis eğlenceleri yada yılbaşı organizasyonları bizde bu alanda sizlerin mutluğuna mutluluk katmak için en farklı etkinlikleri sağlamaktayız. Bunun için catering kokteyl firmaları arasında sizin için dj hizmeti, ses sistemi kiralama, müzik grupları gibi birçok işinde başarılı ekipler sağlamaktayız. Doğum günü ikramları içinde isterseniz ayakta olacak tüm konuklar için bistro masa kurulumu yada oturma düzenli masa sandalye temini gibi seçeneklerimizi size kolayca sunabiliriz. İsterseniz de dansçı, ışık sistemleri, konfeti makinesi gibi bir çok çalışmayı da sizler için tedarik edebiliriz.

Nikah Kokteyl Organizasyonu – Catering İkramlıkları – Düğün Süsleme Hizmetleri
Catering İkramlıkları – İstanbul Kokteyl Firmaları – Kokteyl Masası Sunumları

Doğru planlamalar yaparak müşterilerimiz için en anlamlı günlerinden biri olan açılış organizasyonu için ekibimizle birlikte çalışmaya hazırız. Davetiye dağıttınız da gelecek konukları belirlediğinizde bize bilgi vererek size harika bir sunumla kokteyl ikramları için fiyatları da kolayca sunabiliriz. Buradaki öncelik olarak sunacağımız personellerimizi sunarken deneyimli ve güler yüzlü kişilerden her zaman seçmeye önem vermekteyiz. Çalışma grubumuz açılış hostesi, karşılama mankeni, tanıtım fotomodeli gibi profesyonel ve bu işi sürekli olarak gerçekleştiren ekiplerden oluşmaktadır.  Bununla birlikte kurumsal şirket bayiler, mağazalar, satış ofisleri için gerçekletirliğimiz açılış kokteyli ise mükemmel bir hizmet ile sağlamaktayız.   

Catering Kokteyl İkramları – Açılış Organizasyonu – Tanıtım Hostesi ve Manken Temini
Fuar Catering Kokteyl İkramlıkları – Stant Hostesi – Tanıtım Fotomodeli ve Manken Hizmeti

Renk konsepti olarak ta marka renkleri yada tabela renklerinin oluşturduğumuz balon süsleme dekorasyonu ile sağlamaktayız. Gümüş tepsi, demir makas ve istediğiniz renk kalın kurdelesi de şirket olarak ücretsiz olarak size getiriyoruz. Bu açılış töreni sırasında hosteslerimiz de kurdele kesimine yardım ederek iki yerden tutmaktadır ve açılış makaslarını da gelen konuklara sunarak herkesin makas kesiminden yararlanmasını sağlar. Bu sıra da talep edilirse volkan gösterisi, konfeti show gibi çeşitleri de size bulabiliriz. Daha detaylı bilgiler için açılış catering ikramlıkları sunumlarımız için bizden kolayca teklif alabilir ve görsel açıdan çalışmalarımızı kolayca inceleyebilirsiniz.

Açılış Kokteyl Catering İkramlıkları – Balon Süsleme – Kokteyl Masası ve Hostes Temini
Kokteyl Organizasyonu – Catering Firmaları İstanbul – Açılış Süsleme ve Garson Kiralama

İstanbul catering ikramları sunan bir şirket olarak Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm semtlere hizmet çalışmaları yapmaktayız.  Sağladığımız hizmetlerimizin arasında gemi indirme organizasyonu, mezuniyet tören, ramazan eğlenceleri, şirket yemekleri, ürün tanıtım lansmanı, toplantı, konferans gibi birçok etkinlik çalışmaları sağlamaktayız. İstediğiniz zaman kokteyl organizasyonları ve coffee break ikramları için bizden kolayca sunum ve paketler için bilgi almanız çok kolaydır.

Şirket Açılış Kokteyli – Catering Organizasyonu

Ortamı en iyi şekilde renklendirecek ve hayaleninizi süsleyen bir düğün organizasyonu için sizlere cateing ikramı ve süsleme hizmeti gibi bir çok çalışmayı sunumlar yaparak sağlayama 24 saat hazırız. Değişik düğün fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız müşteri temsilcimiz çalışmalar sağladığı bir çok konseptleri sizler için resim ve videolarla ile sunabilir. Bununla birlikte tekne düğünü süsleme, kır düğün organizasyonları içinde kokteyl organizasyon şirketleri arasında sizin için bu saydığımız çalışmaları da sunabiliriz. Tabi gerekli olan ve yönlendirme sağlayacak olan düğün karşılama hostesleri içinde ekibimiz mevcuttur. Genel anlamda aradığınız bir nikah kokteyli için ikram sunumları ise bu konuda deneyim Rb Catering size her zaman hizmetler sunmaya hazırdır.

Kurumsal Kokteyl Organizasyon – Şirket Ofis Partisi – Doğum Günü Eğlenceleri

Dünyaca ünlü markaların İstanbul cnr expo fuar merkezi, tüyap fuar alanı, lütfi kırdar kongre merkezi’ gibi etkinlik alanlarında fuar catering hizmeti ile tanıtımlarını sağlıyoruz. Stant ekipleri olarak ta deneyimli çalışma ekibimiz fuar akanında sizin markanızın en iyi şekilde tanınmasını sağlamaya hazırdır. Broşür ve kataloglarının dağıtımı için patenli broşür dağıtım personelleri de oldukça fayda sağlamaktadır. Ziyaretçilere ise markanızın tanıtımı için stant karşılama hostesi ve manken temini de alabileceğiniz seçenekler de yer almaktadır. Bununla birlikte etkinlik alanında tüm dikkatleri stant alanına çekebilecek stant tanıtım fotomodeli de oldukça önemli hizmet çeşitleri arasında sunmaktayız. Stant catering ikramlıkları ve fuar kokteyli için seçimlerinizi kolay yapabilmeniz açısından ara sıcaklı, sabah kahvaltısı, tatlı çeşitlerinden oluşan bir birinden güzel paketlerimiz sizleri beklemektedir.

Açılış Organizasyonu Müzik Grubu Kiralama ( Kemancı, Gitar, Akordeon, Yan Flüt Temini
İstanbul Catering Firmaları – Süsleme Hizmetleri – Açılış Organizasyonları
Açılış Büfe Catering İkramlıkları – Kokteyl Organizasyonu – Hostes ve Garson Hizmeti
Açılış Kokteyl Catering İkramlıkları – Balon Dekorasyonu – Bistro Masa Sunumları

Daha fazlasını oku

Nikah Kokteyli

Kurumsal olarak çalışan ve başarılı çalışmalarla sizlerin en mutlu günlerinden biri olan Nikah Kokteyli için her zaman hizmete hazırız. Özel tasarımla süsleme konsept ekipmanlarımızla sizin için daha iyi bir çalışma yaparak günün önemine renk katmak istiyoruz. Personellerimiz işinde başarılı kişilerden oluşmaktadır ayrıca bütçenize uygun nikah ikramları içinde sizlere özel paketler hazırladık.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

İstanbul genelinde bir çok çalıştığımız kültür merkezi ve belediye salonları için her şey dahil olarak kokteyl organizasyonu için hizmetler sağlamaktayız. Salonların boş olarak bize verildiği ve son nikah olarak zamana göre ayarlanması gerekmektedir. Bunun için biz bistro masa kurulumu, nikah kokteyl menüleri, garson kiralama gibi hizmetleri çalışanlarımızla birlikte sağlamaktayız.

Nikah İkramları

Hazırlık ve kurulum çalışmalarımız ise ortalama nikah organizasyonu başlamadan iki saat öncesinde başlar öncelikle bistro masaların hazırlanması sağlanır. Tabi müşterimizin istediği renkte masa örtüleri ve canlı çiçek yada ekipmanlarımızla bulunan dekor çiçeklerini kullanıyoruz.  Sunumlarımızı ise özel cam bardaklar ve tabaklarla yaptığımız için kasalarımızın hazırlığı ve içecek masasının kurulumlarda aynı şekilde hazırlıkları yapılmaktadır.

Nikah Kokteylleri

Bizi en çok tercih eden müşterilerimiz özellikle kullan at ürünler yerine kokteyl catering için özel tasarımlı bardak çeşitlerimizin olmasıdır. Ek olarakta porselen çerezliklerimiz, şekerlikler, peçetelikler de kullanarak kokteyl masasında hoş bir görünüm elde ediyoruz.

Kokteyl İkramları

İçecek masasını orta bir yere kurulumu sağlıyoruz bu şekilde herkesin nikah kokteyl organizasyonu sırasında kolayca ulaşmasına ve dağıtılması açısından çok iyi bir seçenek olmaktadır. Servis hostesi, garson personellerimiz ellerinde beyaz, gümüş, gold görünümlü tepsilerle nikah ikramlıkları için dağıtım sağlanmaktadır. Böylece herkesin alması herkesin sunumlarımızdan almasını sağlıyoruz. Hostes ve garson çalışanlarımız güler yüzü ve giyimleri ise beyaz gömlek siyah pantolon, papyon, siyah ayakkabı giyerek görünüşleri ile de dikkat çekmektedir.

Nikah Kokteyli
Kokteyl Firmaları İstanbul

İstanbul catering kokteyl firmaları arasında bizim titiz davranışlarımız ve ürünlerin kalitesini sunarken kullanılan yiyecek içecek servisi de önem taşır. Bunun içinse çay bardağı seti, fincan takımları, kokteyl bardakları, iki katlı sunum tabakları bunlara ek tepsiler ile gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz özel fırınlarımızda günlük olarak nikah kokteylleri başlamadan saatler önce hazırlanır ve gelen konuklarımıza taze olarak sunulmaktadır.

Nikah yiyecekler içinde hazır paketlerimizde bulunan soğuk atıştırmalıklar, ara sıcaklı kokteyl ikramları ve tatlı sunumlarından oluşmaktandır. Sizlere sağladığımız trio müzik grubu, gelin damat masası, gelin takı ve beyaz halı gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Tabi ortamın daha da sesli müziklerle dolması içinde dj + ses sistemi kiralama da seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Amacımız sizin için kokteyl organizasyon şirketleri arasında kusursuz hizmetler sağlamak ve bununla birlikte mutlu olduğunuz zamanlarda gülen yüzlerinize anlam katmaktır.

İstanbul Nikah Kokteyli

Özel misafirleriniz için oturma düzenli bir alan oluşturulması isterseniz özel tasarımlı bir çok renk kartelasına sahip masa sandalye kiralama modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ek olarak nikah kürsüsü, gelin yolu çiçekleri, şamdan dekorları, masa üstü süsleme çeşitleri de ekipmanlarımız arasında seçenek olarak bulunmaktadır. Müşteri temsilcimize aklınızdan geçenleri bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz nikah organizasyonları için tekne, villa, havuz başı, kır alanı gibi alanlar için sizlere en uygun paketleri sunarak gerekli sunumları sağlayacaktır.

Nikah Kokteyl Organizasyonu
Nikah Organizasyonu

Daha fazlasını oku

İstanbul Kokteyl Hizmetleri – Catering İkram Sunumları – Bistro Masa İkramlıkları

En şık sunumların yapıldığı herkesin ayakta karşılandığı bir etkinlik çeşididir kokteyl organizasyonları tabi bu anlamda profesyonellik gerektirir aynı şekilde kokteyl hizmetleri sağlarken de elinde yeterli ekipmanlarında bulundurulması ve prestij sağlayacak sunumlar olması gerekmektedir. Aynı şekilde kokteyl personellerinin de markaya yada mekana uygun giyinmesi ve güler yüzlü olarak sunumların olması oldukça önemlidir. Bu nedenlerden dolayı ilk yapılması gereken başarılı bir İstanbul kokteyl firmaları arasından iyi bir seçim yaparak adımların atılması bir sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

İstanbul Kokteyl Catering Hizmetleri İkram Organizasyon Firmaları

Anlaşma yapmadan önce kısa gözden geçirmeniz açısından nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve en başarılı catering, kokteyl organizasyonu için çözüm odaklı bilgiler sunacağız. Daha önceki çalışmalarına bakarak başlayabiliriz mesela videolar, resimler gibi birçok görseli incelemek oldukça faydalıdır. Sonrasında ise kokteyl menü sunumları ve ikramlık çeşitleri için detaylı bilgilere bakabiliriz. Şirketinize, toplantınıza, düğünüze, yada doğum günü partinize gibi en uygun paketi seçmeniz tüm konuklarınız açısından oldukça doğru bir arar olacaktır. Bizden çoğu zaman bayi toplantısı, şirket açılışları, konferans ve seminerler için catering kokteyl ikramları talep edilirken cofffe break hizmeti de oldukça rağbet görerek talep edilmektedir.

Kokteyl Sunum Hizmetleri – İstanbul Catering Firmaları – Yiyecek İçecek Servisi

Kokteyl Hizmeti Sunumları da karton yerine cam bardaklar, porselen tabaklar, gümüş ve özel beyaz tepsilerin de kullanılması yiyecek içeceklersin sunulması açısından güzel bir görüntü sağmaktadır. İçeceklere dikkat edilmeli ve marka olan içecekler tercih edilmesi gerekmektedir. Biz birçok fuar catering hizmeti ve stant kokteyl ikramlıkları sağlarken bunlara oldukça dikkat ediyoruz.  Kokteyl yiyecekleri içinse günlük taze pastane ürünleri sigara böreği, mini pizza, tuzlu tortelat, kanepe çeşitleri, meyveli tortelatlar gibi ürün çeşitleri el yapımı ve özellikle günlük olarak sunulması tat açısından da lezzetli olması sağlamaktadır. Kokteyl ara sıcak menüleri ise mobil mutfak kurularak yerinde pişirilmesi sıcak sıcak servis edilmesi de sunumlar açısından daha olmasını sağlamaktadır. Tabi köfte, naggyt tavuk, kadınbudu, soğan halkası gibi ara sıcaklar özel soslar ile servis edilirse lezzete tat katacaktır.

Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa Sunumları – Aperatif İkramlıkları

Rb Catering olarak açılış organizasyonu gibi hizmet sağlarken asla hazır pişmiş ürünler sağlamıyoruz mekanın uygun bir kısmına yada mutfağa hazırlıklarımızı yaparak yerinde pişiriyor ve garson ekibimiz tarafından servis ediliyor. Açılış sırasında ilk adım olarak karşılama mankeni ile gelen konukları yönlendirerek en iyi şekilde davet ediliyor. Açılış kokteyl hostesleri ise konuklar gelmeden önce hazırlanan içeceklerin dağıtımı sağlıyor. Aynı şekilde ara sıcaklı ürünler servis edilerek hostes, garson personelleri ile dağıtılarak herkesin kokteyl ürünlerinden alınması sağlamaktadır. Çalışmalarımızı ofis partileri, yeni yıl kutlamaları, düğün organizasyonu her alana sağlıyoruz. Sadece sunulan ikramlıklar ve konuk sayısına göre kurulumlar konusunda farklılık göstermektedir. Açılış için bir birinden güzel müziklerin dinletildiği dj hizmeti, kemancı, yan flüt, gitar, akordeon gibi başarılı gruplarımızda sizlerin hizmetinde yer almaktadır. Saydıklarımızın dışında balon süsleme, tanıtım fotomodel, bando ekibi gibi birçok hizmeti de birlikte çalıştığımız başarılı organizasyon şirketleri sayesinde ortak şekilde size sağlamaktayız.

Kokteyl Catering Organizasyon – Servis Hostesi ve Garson Kiralama

Genel anlamda İstanbul catering hizmetleri sağlayan bir çok başarılı firmalar bulunmakta. Sunumları da oldukça başarılıdır tabi fiyatları da ona göre iyi bilmek gerekmektedir. Burada önemli olan hem bütçe konusunda size uygun hem de kokteyl catering ikramlıkları açısından da oldukça zengin olması gerekmektedir. Bizim çalışmalarımızda mesela size ek bir fiyat farkı çıkarmıyoruz bistro masa ve garson kiralama gibi hizmetleri sağlarken her şeyin içinde olduğu bir paket sunuyoruz. İsteğe göre açılış mankeni ve hostesi ile birlikte sunulan bu paketler de sadece size verilen bilgin geçerlidir. Onun dışında bir ödeme yapmıyorsunuz. Kurumsal organizasyonları için sunduğumuz fuar kokteyli çoğu zaman muşterinin isteğine göre saatlik program halinde sunuluyor. Stant içerisine kurulun kokteyl catering hizmeti bu alanda bistro masaları istenilen yerlerde kurulumları sağlayarak hizmet sağlıyoruz. Aynı şekilde nakliye ve taşıma gibi tüm hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanıyor. Stant ikramlıkları ise şirketin belirlediği kokteyl menülerinden oluşuyor

Açılış Organizasyonu – Müzik Grubu – Açılış Mankeni Temini

Yıl sonu okul şenlikleri, mezuniyet töreni, temel atma organizasyonu gibi bir çok etkinlik içinde kokteyl şirketi olarak bir çok başarılı sonuçlar aldığımız hizmetler sağlamaktayız. Gerek çadır temini gerek sahne kurulumu gibi birçok alanda yardımcı oluyoruz. Bu masa sandalye kiralama gibi ihtiyaçlarınız içinde sizlere çözüm sunmamız açısından bizi arayabilirsiniz. Türkiye genelinde yaptığımız başarılı işlerle sizlerin daire Rb Catering olarak hep yanınızda olacağız bize güvenerek bu günlere getirdiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Fuar Catering Hizmetleri – Stant Tanıtım Mankeni ve Karşılama Hostesi Temini
Fuar Kokteyl Organizasyonu – Stant Catering İkramları – Servis Personeli Hizmeti

Daha fazlasını oku

Rb Catering Organizasyon Profesyonel Hizmetler Sunar.

Harika sunumlar sağladığımız Nikah Nikah alanın istediğiniz gibi olması için çok özel süsleme konseptleri hazırladık. Genel anlamda ortamı boş bile olsa harika bir göz alıcı bir mekan haline getirmekteyiz.

Rb Catering Organizasyon Profesyonel olarak hizmet sağlar.

İstanbul fuar ikramlıkları sağlayan catering firmaları arasında sağladığımız hizmet kalitesi müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bu bakış açısının nedeni ise gelen ziyaretçilere ve konuklar için kullan at ürünler yerine biz farklı sunum kokteyl catering ekipmanları sunmamızdır.

Catering Organizasyon

Catering Organizasyon – Kokteyl İkram Menüleri – Açılış Süsleme – Bistro Masa Kiralama

Sizlere sunacağımız Rb Catering ekibi işinde başarılı ve en iyi hizmeti almanızı sağlayacak servis personellerinden oluşmaktadır bize ve çalışma ekibimize güvenebilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak catering organizasyon, kokteyl hizmeti gibi çalışmalarımızı titizlikle sağlıyor ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızda olarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Catering Hizmeti – Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa İkram Sunumları

Kurumsal olarak hizmet sunduğumuz gemi indirme töreni, temel atma organizasyonu gibi etkinliklerde sizlere bir çok hizmeti kolayca sunabilir bu alanda çözüm ortağınız olabiliriz. Çalışmalarımız en başta boş bir alana ihtiyaçlara göre kurulumlar yaparak kısa sürede orayı tam bir kokteyl organizasyonu alanına çevirmektir. Sağladığımız bunun için isteklere göre bir çok hizmet var mesela çadır, sahne, masa sandalye kiralama gibi her şeyi değerli müşterilerimize mobil olarak sunarak ekipman desteği vermekteyiz. Sunmuş olduğunuz bu alanda çalışmalarımız bununla sınırlı değil mezuniyet töreni, ramazan etkinlikleri gibi bir çok alanda sizin için çalışmalar yapabiliriz.

Gemi İndirme Töreni – Temel Atma Organizasyonu – Çadır Kiralama – Catering Kokteyl

Her yıl bir sunduğumuz müşterilerimize çoğu zaman bayi toplantı, şirket yemekler için ramazan organizasyon hizmeti sağlamaktayız. Özel yemekler ve gerekli olan kurulumları istenilen yere yaparak herkesin birlikte bu özel günde en güzel anları yaşamasını sağlıyoruz. Burada sunduğumuz hizmetlerin en başında masa sandalye kurulumları ve istenilen menülere göre catering hizmeti yer alıyor. Farklı olarak ta mangal yemeği yada ara sıcaklardan oluşan çorba çeşitleri öncelik verilmektedir. Yemek sonrasında ise içecek masası kurulumu yaparak çay, kahve, bitki çayları, içecek servisi de sağlamaktayız. İhtiyaç duyulan garsonlar, servis hostesleri, mutfak personeli, aşçı gibi ekiplerimizde davetliler için özenle servisleri ve işlerini gerçekleştirmektedirler.

Açılış Kokteyli – Balon Süsleme – Trio Müzik Grubu – Catering Organizasyonları

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında en çok sunduğumuz hizmetlerin başında gelir açılış organizasyonu, kokteyl ikramlıkları bu alanda oldukça iddialı olan Rb Catering kusursuz çalışmalar yaparak en iyi hizmeti almanızı sağlamaya hazırdır. Size sunacağımız ilk çalışmamız yeni açmayı düşündünüz bir yeni mekanın en iyi şekilde tasarlanarak açılış etkinlikleri sırasında dekorasyon çalışmasını yapılarak tüm dikkatleri mekanın üzerine çekmektir. Bunu yapabileceğimiz bir çok seçenek var mesela logo yada markanın tabela renklerinden oluşan balon süslemesi oldukça başarılı sonuçlar almamızı sağlamaktadır. Bu ister mağaza açılışı yada şirket ofis açılışları olsun ikisi içinde fayda sağlamaktadır. Açılış personellerimiz ve biz amaç olarak sizlere en iyi şekilde davetleri ağırlamayı ya da güzel bir tanıtımı gerçekleştirmeyi hedefleriz. Sizler için seçtiğimiz ve ekibimizde yer alan açılış hostesi, karşılama mankeni, fotomodel gibi tecrübeli çalışma arkadaşlarımızda özel günüz de başarılı sonuçlar alarak hizmet vermemizi sağlamaktadırlar.  

Düğün Organizasyonu – Masa Sandalye Kiralama – Gelin Yolu ve Çiçek Tak Kiralama

Farklı bir düğün organizasyonu için planlar kuruyor ve en güzel hayalleri gerçekleştirmek istiyorsanız elimizde bulunan ve özenle hazırladığımız ekipmanlarımıza mutlaka bir göz atmanızı önermekteyiz. Alışılmışın dışında plastik sandalye ve masa yerine özel olarak tasarımlarla oluşturulan bir çok renk çeşidine sahip düğün masaları ve sandalyeleri oldukça ihtişamlı ve istediğiniz gibi sunulmaktadır. Bununla birlikte düğün kokteyli içinde bistro masa kurulumları, kokteyl menü ikramlıkları gibi bir çok hizmeti sizlere başarılı catering organizasyon firmaları arasında sizlere sunmaktayız. Sunumlarımız tamamı özel tasarımlı bardaklar, tabaklar ve ikram ekipmanları ile konuklara sunulmakta ortamı adeta renklendirmektedir. Etkinlik çeşitlerimiz oldukça fazladır villa bahçesinde düğün, tekne organizasyonu, havuz başı düğün kokteyli, kır düğün alanları gibi her yer için bizden fiyatları için bilgi almanız oldukça basittir. Siz yeter ki neler istediğinize karar verin gerisini Rb Catering ekibi sizler için planlamaları yaparak en iyi şekilde tasarımlı sunumları sağlayacaktır.

Seminer Organizasyonu – Konferans – Açılış Töreni – İstanbul Kokteyl Firmaları

Seminer ve konferans organizasyonları için en gözde hizmetlerin arasında yer alan coffee break hizmeti oldukça fazlaca tercih edilmeye başladı. Ayakta olan bu çalışma bir kongre gibi etkinlik alanlarında molalarda sağlanarak tüm konuklar tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bize gelen talepler doğrultusunda şirket ofis toplantıları, sergi açılışları, kurumsal organizasyonları gibi bir çok değerli müşterimiz tarafından talep edilmekte bizde ona en uygun sunum menüleri oluşturarak teklifler sunmaktayız. Tabi bununla bitmiyor mesela yeni yıl kutlamaları, şirket eğlenceleri, ofis partileri içinde catering firmaları arasında farklı çalışmalar yapıyoruz. Dj hizmeti, ses sistemi kiralama, ikram hostesi, bayan garson temini gibi ekibimiz de kendilerine hizmet etmektedirler.

Açılış Catering Organizasyonu – Kokteyl Menü İkramları – Müzik Grubu Temini

Çalıştığımız bir belediye nikah salonları için hizmet sağlıyoruz bunlardan bazıları Kağıthane – Ataşehir – Zeytinburnu – Üsküdar gibi bir yer için çalışmalar yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetin başında ise nikah kokteyli, catering yiyecek ve içecek geliyor sonrasında ise gelin yolu kiralama, trio müzik grubu seçeneklerimiz yer alıyor. Boş olarak verilen bu salonların kurulumlarını da biz gerçekleştiriyoruz mesela masaların hazırlanması içecek masasının kurulması ve servis gereçlerinin hazırlanması gibi her şey bize ait oluyor. Bizde catering organizasyonları için her şeyi kapsayan paketler oluşturarak müşterimizin kolayca tercih yapması için sunum dosyası hazırlıyoruz. Eğer beğenilirse bu konuda anlaşma yaparak rezervasyonu alıyor ve o gün için kendilerine hizmetler sağlamaktayız

Temel Atma Töreni – Açık Büfe Catering Kokteyl Menü İkramları
Fuar Catering Hizmeti – Stant Mankeni – Karşılama Hostesi – Garson Kiralama Hizmetleri

Her yıl olduğu gibi bu sene içinde bir çok planlar yaptınız tüm müşterilerinize davetiyeler gönderdiniz fuar organizasyonu için biliyoruz her şeyin sorunsuz olmasını ve başarılı sonuçlar almayı hedefliyorsunuz. Gerekli olan en başta başarılı bir fuar catering firması ile çalışmak ilk doğru adımları atmanızı sağlayacaktır. Fuar süresi buyunca standınıza gelen davetliler markanızı tanıtmak en iyi hedeftir bunun içinde birçok dile sahip tercüman hostes sizi temsil olarak yabancı ziyaretçilere tanıtım sağlayabilir. Bu alanda konuklar için fuar ikramlıkları da oldukça hoşnut ile karşılanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı fuar hostesleri oldukça önem taşımaktadır. İlk olarak sizin isteğinize göre sizin için fuar ekipleri ayarlıyoruz giyim konusunda istediğiniz renkler yada markanızın logoları taşıyan özel olarak yaptırdığımız önlük yada farklı giyimlerle stant alanında bir oluşum gerçekleştiriyoruz bu reklam amaçlı sunduğumuz çalışma oldukça bir kurumsal marka tarafından seçim yapmasını sağlamaktadır. Fuar tanıtım mankeni ve fotomodel de aynı şekilde standınızda dikkatleri özerine çekerek bir araç, giyim, motor, gıda, makine, plastik, metal gibi tanınmış markaların tanıtımı oldukça başarılı olmasında önemli bir unsur olarak yer almaktadır. Biz Rb fuar ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için doğru bir planlama sunarak patenli hostes, broşür dağıtım mankeni, maskot, müzik grupları, dansçı gibi ekipleri de sizin için fuar catering ve kokteyl firmaları içinde başarılı şekilde sunmaktayız.

Açılış Kokteyli

Açılış Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa Kiralama – Catering İkram Hizmetleri

En güzel toplantıların yapıladığı en mutlu anların birlikte gerçekleştiği açılış kokteyli için ekibimizle birlikte heyecanla bizimle çalışmanız için bekliyoruz. Değerli müşterilerimiz için hazırladığımız gümüş tepsiler, demir makaslar ve istenilen renkte açılış kurdeleleri hepsi hazır sizin için bekletiyoruz. Harika bir ortam oluşturmak tamamen profesyonel işidir mekana bakarak il adım atarak neler gerektiğini işine yıllarınız vermiş bir organizasyon şirketi ile olur. İşte tam burada kurumsal bir çok markanın bir açılış organizasyonu ve catering hizmeti gibi bir çok çalışmalar yaparak en iyi sonuçlar almasını sağladık. Hem neden daha iyisi olmasın ki sizler gelen iş arkadaşlarınız yada müdürlerinizle sunmuş olduğunuz bir çok bilgiyi paylaşırken hizmetinizde olacak açılış personelleri sizlere çok büyük derece de kolaylıklar sağlamaktadır.

Kokteyl Organizasyonu – Balon Süslemesi – Trio Müzik Grubu Kiralama – Açılış ikramlıkları

İlk olarak doğru bir planlama için bazı bilgiler almamız gerekir mesela açılış olacak yerin birkaç görseli ve davetli sayımız kaç olduğudur. Bizimle paylaştığınız bu bilgiler sayesinde ekibimizle birlikte bir çok çalışmaya başlarız mesela açılış süsleme, balon dekorasyonu talep ediyorsanız bunun renkleri ve nerelere uygulanması gerektiği gibidir. Sonrasında ise bistro masa kiralama gibi bir hizmet olacaksa örtü ve fiyonk renkleri ile harika bir kombin yapılmasıdır. Catering firması olarak biz ortalama 100 konuk sayısı olarak sizlere mekanın uygunluğuna göre 10 ile 15 adet bistro masa önermekteyiz. Ara sıcaklı kokteyl menüleri isteniyorsa da ya bir mutfak yada mobil olarak kurabileceğimiz masaların uygun yerine birlikte karar vermemiz gerekmektedir. Eğer mutfak yoksa yada daha farklı bir yerde sunumların hazırlanmasını isterseniz de bunun içinde elimizde yeterli masalarımız mevcuttur. Tabi en önemli unsurlardan biri olan açılış hostesi de sizlere sağlarken güler yüzlü ve her zaman sizlerin tanıtımını ve sizlerin prestij sağlanmasını için ekibimizi özenle seçiyoruz. Kokteyl ikramlıklarının dağıtılması servis hostesleri sağlarken sizlere özel önlükler yada ona uygun elbiseler ile servis ederek hem bir açılış organizasyonu hem de gelen konuklar için marka tanıtımı sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz dikkatleri üstüne çelen şık giyimli açılış mankeni, tanıtım fotomodeli ise şirketinizin istediği renklerden elbise yada istenilen modellerde giyimleri ile karşılama yapmaktadırlar.

Açılış Kokteyli Balon Süsleme – Bistro Masa Temini – Sunum İkram Menü Hizmetleri
Kurumsal Açılış Kokteyli – Müzik Sistemi Kiralama – Karşılaman Mankeni – Catering Hizmeti

En titizlikle davrandığımız açılış ikramları sağlarken kullanılacak olan tabaklar, bardaklar, çerezlikler, tepsilerde bizim yaptığımız bir çalışma olduğu için çok önemlidir. Mesela karton yerine küllediğimiz bardaklar özel tasarımlı ürünlerdir. Çay ve kahve servisi yaparken de bu setleri kullanıyoruz. Amacımız gelecek konukların her şeyi beğenmesi ve kurumsal mağaza açılışı, satıl ofisi açılışları gibi her alanda en iyi şekilde hizmetimizi gerçekleştirmektedir. Standart olarak sunduğumuz garson kiralama için Siyah papyon, beyaz gömlek hostes için siyah etek ve beyaz gömlektir. Açılış personellerinin giyimini siz değeri müşterilerimiz için değiştiriyoruz mesela bazı marka açılışları için farklı bir giyim tarzı talep etmektedir. Çalışan personellerimize verdiğimiz bilgilerle onlarda standart dışında açılış kokteyl alanında istediğiniz giyim ile çalışmalarını sürdürmektedirler.

Açılış Kokteyl İkramları – Catering Sunum Malzemeleri Kiralama – Canlı Çiçek Süslemesi

Açılış menü ikramları sunmak bunu tedarik etmek kadar önemlidir şirketimiz için bunun için özel yaptırdığımız pastane ürünleri asla raf ikramı değildir istediğimiz saatte özel olarak hazırlanır ve size taze olarak getirilir. Zaman kaybetmemek içinde kendi araçlarımızla taşınmasını sağlayarak sizlere taze ve kaliteli ürünleri sunuyoruz. İçeceklerde ise sürekli marka ürünleri tercih ediyoruz ve bunları da yaz aylarında kendi büyük buz kovalarımızla sağlamaktayız. İçecek masası kurarak herkesin kolayca alabileceği içecek seçeneklerimizden yararlanmasını sağlayarak herkese kolayca hosteslerimiz ve garsonlarımız servisini sağlamaktadırlar.

Şirket Açılış Kokteyli – Kokteyl Partisi – DJ Hizmeti – Ses Sistemi Temini

Ortamı renklendiren önemli ayrıntı dinleti seçimidir mesela trio müzik grubu, kemancı, akordeon yan flüt gibi ekip kokteyl organizasyonu için mekanı oldukça renklendirebilir. Bu sayede sessiz bir ortam yerine harika müziklerin en güzel sohbetlerin yapıldığını bir ana dönüşür. Zamanı geçirmeden her şeyin dakika dakika kayıt edilmesi içinde sizin için fotoğrafçı kiralama, kameraman, drone çekimi gibi profesyonel ekiplerimizi de sizler için görevlendirmekteyiz.

Açılış Kokteyli Karşılama Hostesi – Tanıtım Mankeni ve Fotomodel Temini

Hava koşulları açılış organizasyonları için sizi mutsuz etmesin biz catering şirketi olarak sizin için çadır kiralama, ısıtıcı soba gibi her türlü gerekli ekipmanların tedarikini de yapıyoruz. Etkinlik sırasında firma yöneticileri yada işyeri sahibi tarafından konuşma gerçekleşecekse bunun için ses sistemi kiralama, anonsçu, dj temini, konuşma kürsüsü gibi bir çok ekipmanları da İstanbul catering şirketleri arasında sağlamaya her zaman hazırız.

Açılış Kokteyli – Sunum Ekipmanları Kiralama – Ara Sıcaklı Kokteyl Menü İkramlıkları

İstanbul Açılış Kokteyli – Müzik Grubu Kiralama ( Kemancı, Akordeon, Flüt, Gitar Ekibi Temini
Kurumsal Bayi Açılış Kokteyli – 2 li Bayan Kemancı + Akordeon Ekibi – Balon Dekorasyonu
Fabrika Açılış Kokteyli – Fotoğrafçı – Kameraman – Drone Çekimi – Catering Hizmetleri

Fuar Stand İkramları

İstanbul Fuar Stand İkramları

Kurumsal marka tanıtımları için Fuar Stand İkramları gibi bir çok çalışmayı siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz planlama ile doğru kararlar alarak nelere ihtiyaç duyuyorsanız onları size fuar alanlarında sizler için sürekli olarak temin etmekteyiz. Başarılı ekiplerimiz markanız için elinden gelenin fazlasını yaparak bir önceki tanıtımlardan daha iyi olmasını sağlamaktadır.

Fuar Stand İkramlıkları

İhtiyaç listesi oluşturduğunuzda bunları bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır fuar organizasyonu için sunduğumuz hizmetler de oldukça fazla seçenekler mevcuttur.  Bu konuda bizimde sizlere sunabileceğimiz birçok örnekleri, fikirleri başarılı stant personellerimizle sizinle paylaşıyoruz. Hedef olarak seçtiğimiz sizin başarınız bizim başarımız olacaktır bu nedenden dolayı her bit detay bizim için önemlidir. En başta sunduğumuz fuar catering hizmetleri, stant hostesi ve mankeni gibi işinde deneyimli çalışma arkadaşlarımızla size destek olmaya başarılı sonuçlar almanız için bekliyoruz. Fuar personellerimiz arasında fotomodel, bay bayan garson, tercüman, barmen, mutfak ve temizlik gibi çalışma ekibimiz de bulunmaktadır. Kaliteli hizmetler için bir çok çalışma yaptığımız lütfi kırdar kongre merkezi fuar alanı için catering kokteyl ikramları, fotomodel temini sağlıyoruz.

Stand İçecekleri sağlarken özenle seçtiğimiz cam çay bardağı takımları, özel tasarımlı fincan setleri ve bir birinden farklı model de meşrubat bardakları bulunuyor. Sunduğumuz sıcak içecek servisi çeşitlerinde bitki çayları, sütlü ve sade nescafe, demleme çay, türk kahvesi, cappuccino, latte, espresso, mocha, dolce gusto gibi bir birinden farklı ve herkesin beğendiği sunumları sağlamaktayız. Ziyaretçilere de gümüş ve gold modeller den oluşan sunum tepsileri ile fuar hostesi ekibimiz tarafından sağlanıyor. Talep edildiğinde ise giyim tarzları ile fark yaratan stand mankenleri ile bu hizmeti bizden temin edebilirsiniz.

İstanbul Fuar Stand İkramları

Deneyimli çalışmalar sunan fuar catering firmaları arasında bol çeşitli harika tatlardan oluşan menü seçeneklerine sahibiz. Sunduğumuz stand menü ikramları ile kolayca tercih yapmanız açısından hazır paketlerimize bir göz atmanızı ve sonrasında beğendiğiniz seçimi bize bildirmenizi rica ediyoruz. Teklif seçeneklerimizde bulunan yaprak sarma, kısır, sigara böreği, galete, mini ekler, muz rulası, meyveli tortelat,, havuçlu kek, mini pizza, kanepe çeşitleri yer alıyor. Ara sıcaklı menüler biraz daha farklı küçük bir mutfak kurularak sağladığımız fritöz ve mini fırın da pişirilerek mutfak personellerimizden hazırlanarak sıcak olarak servisi sağlanıyor. Menüler de ise misket köfte, naggt tavuk, mini soğan halkası, patates kroket gibi bir çok dondurulmuş yiyecekler bulunulmaktadır. Stant içecekleri olarak soğuk yada buz ile servis ettiğimizlimon ve naneli limonata, kapalı bardak su, meyve suyu çeşitleri, cola, fanta, sprite gazoz, sade ve meyve çeşitleri ile soda light kola

Fuar Catering Hizmetleri

Tatlı ikram çeşitleri sağladığımız cnr expo fuar merkezi catering hizmeti olarak seçenekler de ise magnolia, makaron, muhallebi, sufle servisimizi özel kaşıkları ile mini kuplarda sağlıyoruz. İkram servisi içinde stant hostesleri ve mankenleri sağlayarak konuklara sunmaktadırlar. Fuar masa sunumları ise çerez çeşitleri kay, badem, fındık, antep fıstığı yer alır ve limon sosuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri ile tamamlanmaktadır. Servisimizi ise stand masa sunumlarında gold ve beyaz seçeneklerden oluşan özel şekerlikler, kürdanlık, çerezlik, tek katlı yada 2 katlı şık sunum ekipmanları ile sağlıyoruz. Ürünlerin kalitesi kadar sunum şekli ve hijyenik olması oldukça önem taşımaktadır.

İstanbul Fuar Kokteyl Catering

Kurumsal şirketler için sağladığımız fuar kokteyli sürekli sağladığımız hizmetler çeşitlerinden biridir. Stand alanında gerekli olan bir çok ihtiyaç bulunmakta ve bunun içinde catering organizasyon firmaları içinden biriyle mutlaka anlaşmak profesyonel destek almak gereklidir. Bizim sağladığımız birçok ekip bulunmakta bunlardan bazıları ise trio müzik grubu kiralama, lazer gösterisi,  led ekran ve sahne kurulumu gibi çok çeşitli çalışmalar içinde bizden destek alabilirsiniz. Birçok giyim markası ve ürün tanıtımları için defile organizasyonları için destek alıyor. Bu etap da markanın en iyi şekilde tanıtını manken, model ekipleri gerçekleştiriyor. Bu konuda oldukça geniş kadromuzla sizlere çalıştığımız bu ekipler için destek olabilir tüm kokteyl organizasyonu için a dan z ye her şey için çalışmalar sağlayabiliriz.

İstanbul Fuar Catering Hizmetleri

Hizmet kaliteli için özellikle kendi fırınlarımız da kontrol ettiğimiz ürünlerimizi günlük taze olarak saatinde olmasını sağlıyoruz. Asla raf ürünü yada beklemiş pastane ürünleri kullanmıyoruz. Taze olması ve kalite açısında tadının lezzetli olması en önem verdiğimiz İstanbul Tüyap fuar alanı catering hizmetleri gibi çalışmalar sağladığımız ve stand kiralama Malzemeleri arasında ise masa sandalye, otomatik kahve makinesi, ses sistemi, mini buzdolabı, çay otomatı gibi ekipmanlarda yer almaktadır.

Rb Catering Organizasyonu Her Zaman Hizmetinizdedir.

En deneyimli ve sorunsuz hizmetler sunan İstanbul Fuar Catering Firmaları içinde sizlere 24 saat hizmet sağlayarak tüm çalışmalarımızın zamanında ve yerinde olmasını sağlamaktayız.

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu için Neler Yapıyoruz

Uzun zamandır sağladığımız hizmetlerden olan düğün organizasyonları için sizlere sunabileceğimiz hizmetleri kısa bir şekilde hem görsel hem de yazı ile anlatacağız. Öncelikle İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere bir düğün mekanı bulunmaktadır. Çoğu zaman yaz aylarında açık mekanlar tercih edilmekte tabi bununla birlikte tekne düğünü, kır düğün organizasyonları da seçenekler arasında oldukça fazladır.

Bir çok konuda bizi ihtiyaç duyabilirsiniz mesela düğün için anlaştığınız mekan yada tekne size bazı imkanları sunmak ve dışardan bir organizasyon şirketi ile anlaşmanız gerektiğini söyler işte bu adımda biz yardımcı olmaya çalışırız. Elimizde istediğiniz model masa sandalye kiralama modelleri ve masa üstü süsleme konseptleri oldukça fazladır.  Tabi size düğün kokteyli, catering hizmeti içinde yardımcı oluyoruz. Ayakta bir düzen kurulmasını ve gelen konukları bu şekilde ağırlamak isterseniz hem bütçe açısından hem de farklı bir seçenek olarak sunuyoruz. Gelecek konuklar içinse düğün karşılama hostesi, kaliteli kokteyl ikram menüleri, garson kiralama gibi de birçok ekibi size sağlamaktayız.

Amaç edindiğimiz sizlere daha fazla seçenek sunarak en önemli anlarınızdan biri olan düğünler için daha fazla seçenek sunmaktır. Bunun için sürekli olarak yeni model masa sandalyeler, süsleme konseptleri, gelin tak modelleri gibi ekipmanlarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Resimleri ve videoları sizlere düğün örnekleri olarak hazırladık bu şekilde kolayca tercih yapmanız için çalışıyor ve sizlere özen anlarınız da daha mutlu olmanız için kendimizi geliştiriyoruz. Eğer düğün organizasyon şirketleri ile görüşmek ve anlaşmak gibi bir istediğiniz varsa bizim çalışmalarımızı da bakmanızı önermekteyiz. Dilerseniz müşteri temsilcimiz sizlere düğün örnekleri ve nasıl yapılacağı konusunda fikir vererek birçok konu için seçim yapmanızı sağlayabilir.

Kır Düğün Organizasyonları – Catering Kokteyl Hizmeti – Masa Sandalye Kiralama + Süsleme

Açılış Organizasyon Hizmeti Sağladığımız Bir Çok Örnekleri Sizler için Hazırladık.

Kurumsal ve bireysel olarak birçok çalışmalar yapıyoruz sunduğumuz hizmetleri ise müşterilerimiz oldukça beğenmektedir. Amacımız sunduğumuz bir çok çalışma konusunda sizlerin ihtiyaç duyduğu zamanlardan çözümler üreterek yanınız olup en güzel hizmeti almanızı sağlamaktır.

Hizmet sunduğumuz açılış organizasyonları için başarılı ekiplerimiz bulunmakta burada sağladığımız hizmetlerin en başında ise açılış kokteyli ve servis personelleri yer alıyor. Tabi sunduğumuz çalışmalarımız bu kadar değil mesela bir balon süsleme, açılış hostesi, bistro masa kiralama gibi birçok seçenekte bulunmaktadır.

Eğer istediğiniz eğlence ağırlık bir tanıtım ise o zaman sizlere farklı ekiplerde sunabilir farklı ekipmanlarla sizler için paketler oluşturabiliriz. Açılı sırasında dikkatleri mekanınıza çekecek maskot, palyaço, müzik sistemi gibi bir çok hizmetimiz var. Tabi gelecek ilk müşterileri karşılayacak olan açılış mankenleri gibi seçenekleri de unutmamak gerekiyor. İstediğiniz tarz giyimleri ile tüm dikkatleri yeni açılan mekan üzerine çekebilecek ve istediğiniz tarz logo yada marka renklerinde giyimleri ile açılış karşılama hostesleri genel olarak seçenekler arasında yer almaktadır.

Markanızın logolarını yada resimleri ile de giydiği önlüklerle servis yapabilecek garson, hostes, manken gibi seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Müzik seçimi ise tamamen sizin istediğiniz gibi olabilir mesela trio grup ya dj partisi gibi en güncel müziklerin çaldığı bir ortam bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Müzik konusunda işinde uzman ekipleriniz istediğiniz tarz müzikleri en iyi şekilde harika bir dinleti ile sağlayacaktır.  

Sağladığımız hizmetlerin en başında doğru bir planlama geçiyor sizinle konuşuyor gerekli personelleri ayarlıyor ve ona göre bir çalışma yaparak başarılı bir açılış organizasyon hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bizden dilediğiniz zaman teklif almanız çok kolaydır burada sizlere sunacağımız açılış ikramları yada açılış tanıtımları için sunumlar yapmaya hazırız.

Doğum Günü Partisi Eğlence Organizasyonları

İstanbul genelinde sunduğumuz çalışmalarda doğum günü partileri için bir çok çalışmalar yapıyoruz. En başında ise yetişkin partileri geliyor genellik villa bahçesi ve şirket ofis partileri gibi bir yerde yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetler de genel olarak d partisi, kokteyl organizasyonları şeklinde oluyor. Kurduğumuz düzen ise ayakta olan davetliler için servis ekibimiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi ile birlikte yiyecek ikramları da sunmaktadır.

Doğum Günü Catering İkramları

Bu saydıklarımızla bitmiyor müzik seçimi içinse trio grup ya da dj hizmeti de alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir seçim bizim üzerimize düşün istediğiniz gibi bir doğum günü organizasyonu ya da parti eğlencesi olmasını sağlamaktır. İstediğiniz kokteyl catering menü sunumları da sağlayabiliriz. Hazırladığımız özel menüleri sizlere teklif olarak sunarak beğendiğiniz doğum günü ikramlıkları için seçim yapar ve ona göre sizler için bir parti etkinliği düzenleyebiliriz. Tamamen sizin istediğiniz gibi bir gün olması için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yetişkin Doğum Günü Partileri – Kokteyl Organizasyonu – Yiyecek İçecek Servisi

Büyükler için değil sadece çocuk doğum günü partileri içinde bir çok çalışmalar yaparak farklı hizmet etkinlikleri düzenliyoruz. Mesela sihirbaz hizmeti yada bir palyaço gösterisi profesyonel ekibimiz sizin için bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. İstediğiniz ortama renk katacak ve hediyeliklerin de olduğu parti masası süsleme dekorasyonu içinde çalışmamız mevcut. Çocuğunuz konsepti seçsin bizde onun istediği gibi bir konsept oluşturarak harika bir fotoğraf köşesi hazırlayalım.

Doğum Günü Kokteyl Organizasyonu – Parti Eğlenceleri – Bistro Masa Kiralama – Catering Hizmeti
Doğum Günü Organizasyonu – Alkollü Alkolsüz İçecek Servis – Garson ve Servis Elemanı Kiralama