Açılış Organizasyonu için bir bütçe ayırdıysanız size bir çok konuda bilgi verebilir ve fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Bence ilk olarak Açılış Organizasyon Fiyatları vermeden önce biraz etkinlikler hakkında konuşalım. Anlatmaya Açılış Kokteyli ile başlıyoruz. Zaten bir çok mağaza, işyeri, ofis açılışları gibi bir çok ter bu hizmeti tercih ediyor. Bunun sebebi ise kendi aralarında bayii toplantıları, misafirleri ile sohbet gibi nedenlerden daha çok tutuluyor.. Açılış Kokteyl İkramları hizmetimiz iki farklı konseptten oluşuyor bunlar birinci ve ikince paket olmak üzere mevcuttur. İlk paketimiz Mağaza Açılış Organizasyonu için talep gören bir pakettir. Bu pakette bistro masa kurulumu, servis masası, süsleme gibi farklı hizmetlerden oluşan bir pakettir. İstanbul genelinde hazır paket olarak sunduğumuz bu pakette yiyecek ve içecekler mevcuttur. Bu Açılış Kokteyl Fiyatları 2000TL için şu şekildedir. ( çerez, havuç ve salatalık dilimleri, kanepe çeşitleri, ekler, kurabiye, meyveli tortelat, içeceklerde ise taze limonata, cola, fanta, soda, meyve suları gibi ikramlar bulunmaktadır. Sadece bu hizmetler değil Mağaza Açılışı Balon Süsleme içinde hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmette giriş ve çıkış kısımlarına mekana tak yapılabilir. Ayrıca yoğun bir cadde ise karşıdan karşıya zincir balon süsleme yapabiliriz. Baskılı balon dağıtımı, jumbo balon ve kurumsal renklerde büyük balonlar yapılabilir. Balon Süsleme Fiyatları için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Cafe Açılış Organizasyonu için biraz bilgi verelim nasıl yapılır, nelere dikkat etmeliyiz. Cafe Açılışları diğer işyerlerinden biraz daha tanıtım ağrırlıklı geçer. Mesela mekanın dış kısımlarına Ses sistemi ve DJ ile çok güzel bir şekilde yeni açılan mekanın tanıtımı yapabiliriz. İki palyaço ekibimiz broşür ve balon dağıtımı yaparak mekanın yeni açıldığını ve gelip bakmanız gerekiyor diye cafeye ilgi çekmesini sağlayacaktır. Tabi isterseniz maskot, şişme palyaço gibi bir çok karakterlide paketlerimize ekleyebiliriz.Bunun dışında Market Açılış Organizasyonu için çok güzel bir hizmet olan pamuk şeker ve patlamış mısır arabası ile ücretsiz olarak dağıtım yapmak tüm market açılışları için önemlidir: Bunun sebebi .çok basit ilk günde gelen herkese ücretsiz olarak dağıtılan Osmanlı şerbeti, limonata,  dağıtımı çok güzel bir etkinlik olacaktır. Bu dağıtımları tüm Market Açılışları için kolayca faydalanabilirsiniz ayrıca Fiyatları sizlere kampanyalı olacak sunacağız..

İstanbul İşyeri Açılışları için düşündüğünüz sadece bir Kokteyl Organizasyonu ise tam yerindesiniz artık sizinle tüm planlamayı yapabilecek ekibimiz var. İlk olarak Mağaza Açılışı için sizlere çok güzel süslemelerden oluşan tak çiçek süsleme önerebiliriz. Bazı yerler İşyeri Açılışı için Balon Süsleme Dekorasyonu istemiyor onun yerine çiçeklerin olmasını tercih ediyor. Ama en çok talep gören İşyeri Balon Süslemesi yanında karşımla hostesi, manken, müzik grupları gibi hizmetlerde talep görmektedir. Tüm Açılış Organizasyon işlerinizi catering firmaları arasında talibiz. Bizimle çalışırsanız tüm profesyonel ekibimiz hizmetinizde olacaktır.  Bistro Masa Kiralama hizmetimize de Açılış Organizasyon Firmaları arasında sağlıyoruz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.