Açılış Organizasyon Şirketleri arasından birini seçerken nelere dikkat ediyorsunuz eğer bir bilginiz yoksa size hemen farklı paketler sunalım hem de bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. İlk olarak Açılış Organizasyon Şirketi ile çalışmadan önce hizmet verdiği etkinlikleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca Açılış Organizasyonu için anlaştınız alacağınız hizmet büyük bir açılışsa sözleşme yapmakta fayda var. Açılış Kokteyli ise alacağınız hizmet sözleşmeye  saat tarih bilgileri mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Cafe Açılış Organizasyonu ise genellikle tanıtım ağırlık olup palyaço ve kostümlü elemanlar tarafından broşür, baskılı balonlar dağıtılmaktadır. Cafe nin giriş kısma ses sistemi kurulumu ve anons yapabilen bir eleman işinizi görmekle birlikte tanıtımızı sağlayacaktır. Açılış Organizasyon Fiyatları hepsi farklı bir organizasyon diğeri ile tutmaz bu yüzden görüştüğümüz organizasyon şirketine nasıl bir açılış istediğinizi anlatmanız gerekmektedir,,,

Fazla bir konuk beklemiyor ve bayiiler arası bir toplantı gibi olacaksa Açılış Kokteyli tam size göre en güzel konuşmalar, sohbetlerin eşliğinde trio müzik grubu da talep etmeniz fayda sağılacaktır. Ama şunu unutturmayın giriş için Açılış Balon Süsleme ilk günde size prestij sağlayabilir. Kokteyl masası kurulumu ve örtü ile giydirme de çok güzel olabilir. Açılış Süsleme seçenekleri farklı farklı mesela herkes Balon Süsleme istemiyor onun yerine giriş için Çiçek Takı ve yanlarına ayaklı çiçeklerden talep ediliyor.. Daha fazla bilgi için bizi mutlaka arayın sizlere vereceğimiz hizmetlerle en güzel organizasyonları biz gerçekleştireceği.

Yeni bir mekanın açılmasıyla başlar her şey ilk günde Mağaza yada İşyerinizin sorunsuz bir şekilde Açılış Organizasyonu yaptırmak isterseniz. Öncelik size sunabileceğimiz bir çok hizmet var Açılış Organizasyon Firmaları arasında. İlk olarak açılacak olan bir mağaza, işyeri, market, satış ofisinin açılışı tanıtım olarak mı yoksa gelen konuklar için Açılış Kokteyli mı oluıcak bunu belirlememiz gerekiyor. Genellikle Market Açılışları Balon Süsleme, Pamuk Şeker Arabası, Popcorn Makinesi, Baskılı Balon Dağıtımı gibi hizmetlerden oluşan paketlerdir. Market açılış fiyatları ise 1500TL gibi bir fiyata mal olur. Tabi mağaza açılışı için biraz daha gelen konuklara hitap edecek kokteyl ikram menüleri ile topladığımız paketten oluşur. Bunu yaparken trio müzik grubunda açılış esnasında gelen konuklara hoş bir müzik dinletisi yapmaktadır.

Ortalama 100 kişilik bir davet olacaksa giriş içinde balon süsleme yada çiçek takı  yapılarak ortalama 2250TL gibi bir maliyet çıkar. İşyeri Açılış paketi ( çerez, sıcak ve soğuk içecekler, kanepe, ekler, pizza, kurabiye meyveli tartolat gibi ikramlar oluşan bir pakettir. Sunduğumuz paket içerisinde 2 adet servis personeli mevcuttur. Tabi karşılama hostesi, manken gibi taleplerde fiyatlara extra olarak yansıtılır. Uygun paketlerde sizlere yardımcı olabilecek müşteri temsilcimizi istediğiniz zaman arayabilesiniz. Paketin içinde kokteyl masaları ve süslenmesi gibi bir çok ayrıntı paketlere dahildir. Tabi İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere kurulum nakliye de fiyatlarımıza dahildir.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.