Catering Şirketleri Catering Şirketleri içinde nasıl hizmetler veriyoruz nelere dikkat etmemiz gerekiyor tüm konuları sizinle paylaşacağım. Öncelikle Catering Hizmeti verirken nasıl organizasyonlarda hizmet sağlıyoruz. İlk olarak Nikah Töreni İkramları ile başlıyoruz. İstanbul genelinde bir çok belediye sadece size mekanı size tahsise eder ve derki Catering Şirketi ile anlaşın Kokteyl Organizasyonunuzu yaptırın. Burada biz devreye gireriz Nikah Salonu size boş verildiği için Nikah Kokteyli için bir çok ekipman ihtiyacı duyabilirisiniz.  Burada ilk olarak mekana kurulacak olan masaların sayılarını kararlaştırmak ve eksikleri belirlemek ile başlıyoruz. Bizi diğer Catering Şirketleri ile ayıran aslında tüm hizmeti bizim sağlıcak olmamızdır.

Her Catering Şirketi bizim sunduğumuz gibi her şey dahil olarak size hizmet sağlamaz. Bizim yaptığımız Caterinh Hizmetleri organizasyon planlamasını komple yapmamızdır. Şu şekilde anlatabiliriz. Açılış Organizasyonu için tüm ekipmanları tek bir şirket üzerinden tedarik edemezsiniz. Balon Süsleme gibi hizmetleri bir şirketten yiyecekleri de bir şirketten almanız gerekir. Bu sorunu ortadan kaldıran firmamız sizlerin yükünü hafifletecek ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Açılış Catering Organizasyon Firmaları arasında verdiğimiz bir hizmeti size örnekleri ile anlatalım. Açılış Catering başlamadan saatler önce ekibimiz işyerinde hazırlıklara başlar. Bu hazırlıklar ise ses sistemi, balon süsleme, bistro masa kurulumu gibi çok çeşitli hizmetlerdir. Ekibimiz misafirler gelmeden önce kokteyl masası kurulumu, servis ekipmanlarının hazırlığı gibi her şeyi çoktan bitirmiş olur. Bu esnada yeni gelen konuklar için Karşılama Hostesi ekibimiz gülümseyerek herkese mağazanın yada işyeriniz için bilgi almasını sağlar. Bu yüzden İstanbul Catering Şirketleri arasında farklı olduğumuzu söylüyoruz bizim için tüm organizasyon bir bütündür

Düğün Catering Şirketleri arasında biriyle anlaşmak ve hizmet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düğün Organizasyonları için catering şirketi ile çalışmak istiyorsanız size yapmış olduğumuz çalışmaları göstererek bilgi verebiliriz. İlk olarak Bahçe Düğünü ise bu mekandaki eksiklere bakarak liste oluşturalım. Mesela Masa Sandalye Kiralama gerekiyor mu Nikâh Kürsüsü var mı, Süslenmesi lazımı bunları sizinle birlikte bulup ona göre hizmet sağlamamız gerekiyor. Düğün başlamadan önce gelip masa ve sandalyeleri kurulumu, ses sistemi, kokteyl masaları, bahçe süsleme gibi tüm hizmetleri bitirmiş oluyoruz. Tabi burada işimiz bitmiyor hatta yeni başlıyor uzman ekibimiz yiyecek ve içecek sunumu yapmaya başlıyor. Ellerinde beyaz tepsilerle herkesin kolayca ikramlara ulaşmasını sağlıyor. Eğer DJ eşliğinde mükemmel şekilde eğlenmek isterseniz ses sistemi ile birlikte bizden kiralayabilirsiniz. Yada Trio Müzik Grubu Kiralama seçim tamamen size kalmış biz ikisinde sizlere profesyonel hizmet sağlamaya hazırız. Müzik konusunda daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Evde Nişan Töreni İkramlıkları için kusursuz bir Catering Şirketi arıyorsanız size bilgi verelim ve yardımcı olalım. Nişan Organizasyonu için eksikleri oluşturdunuz ve gelecek konuklar hayli fazla ise. Hiç telaş yapmaya gerek yok ekibimiz sizlere Catering Hizmeti için yardımcı olacaktır. İlk olarak nişan menüsünü belirlemek ve neler gerektiğini anlamak gerek. Burada oturma düzenli yada ayakta olarak iki çeşit hizmet sağlıyoruz. Ayakta düzenin bize maliyet açısından çok faydası var diğer ayakta düzene göre daha ucuzdur. Peki nasıl gözüküyor derseniz kokteyl masalarını eve yada bahçeye kuruyoruz servis tamamen bizim tarafımızdan karşılanıyor. Oturma düzenli bir Catering Organizasyon isterseniz o konu dada yardımcı olabiliriz. Kendi ekipmanlarımızda masa ve sandalyeler mevcuttur. Onları organizasyon alanına getirip kolayca kurarız.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.