Cofe Break Catering için sizinle nasıl yapılır nelere dikkat etmek gerekli gibi tüm bilgileri paylaşıp sunacağız.  Toplantı ve Seminer için en başta gelen Catering Coffe Break İkramları olmaktadır. Sebebi ise yogun geçen paylaşımlarda en güzel molalar Coffee Break le olmasıdır. Tabi neden olmasın mis gibi kurabiyeler ve çay kahve ikramları ile her Fuar ve benzeri etkinliklerde en güzelidir. Cofe Break Organizasyonları, iş dünyası toplantıları için aralarda sunulabilecek ( Kahve Molası )  en güzel sunumlardan biridir. Ama tabi ürünlerin mesela kurabiyelerin taze olması çayın yeni demlenmiş olması gibi bir çok ayrıntıyı göz arda etmemek gerekir. Konferans Organizasyonları içinde gerekli olan Coffe Break Hizmeti olması gerekmektedir. Bunun sebebi ise ortalama 45 dakikalık konferanslarda 15 dakikada molalar verilmektedir. Bu molalarda hazır düzenli olarak masalarda kurabiye çeşitleri bulunmaktadır. Çayını kahvesini alan herkes Kokteyl Masalarına oturur ve ikramlardan alır. Başka bir organizasyon olmuş olsa 15 dakika gibi bir sürede çayını kahvesini alıp içemez. Bu sebeplerden dolayı en güzel karşılama Coffe Brealk İkramları ile gerçekleşir. Coffe Break Fiyatlarlı sunulan menü ve içeri göre farklılık gösterebilir.

İş Dünyası için artık ya Kokteyl Organizasyonları yada Coffe Break İkramları tercih sebebi olmuştur. Artık her yer de mevcut fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda kısaca tüm toplantı seminer alanlarında bir çok üniversite de bu hizmete rağbet göstermektedir. Ayakta olarak sunulan ve Kokteyl Organizasyonu gibi bir hizmet olan Cofee Break artık herkesin gözdesi oldu. Coffe Break Hizmeti için sizlere bazı bilgiler sunacağız çok önemli ayrıntıları bu yazımızda bulabilesiniz. İstanbul Catering Firmaları içinde anlaşma yaparken mutlaka gelecek konukların sayısını gerçek olarak verilmesi gerekir. Coffe Break Catering olacağı zamanın ortalama 1 saat öncesi tüm hazırlıkların bitmesi gerekmekte. Yoksa gecikme olursa etkinlik alanında büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Biz Coffe Break İkramları sırasında en az 45 dakika önce her şeyi bitirmiş konukları bekliyor oluyoruz. Bu Toplantı Organizasyonları için hep bu şekilde olması gerekiyor son dakika sürpriz olmasın.

Sıra geldi Coffe Break Menüleri nasıl olmalı nelere dikkat edersek sorunlarla karşılaşmayız hepsini bu yazıda paylaşıyorum. Önceliğimiz sıcak içeceklerdir mesela demleme çay, nescafe, bitki çayları olarak içecekler sunulur. Tüm etkinlik sırasında servis personelleri çok aktif olmak zorundadır. Herkesin kolayca çay kahve alabilmesi için servis ekibi ellerinde tepsilerle hafif atıştırmalık ve içecek servisinde bulunurlar. Onun dışındaki en büyük risk ürünlerin taze ve günlük olması gerekir  bunu mutlaka Cafee Break Catering Hizmeti alacağınız şirket ile görüşmeniz gerekmektedir. İstanbul Catering Şirketleri arasında çoğu şirket 3 farklı yerden teklif alır ve karşılaştırma yaparak en cazip geleninden hizmeti alır. Sizde birkaç firma ile görüşüp bilgiler alır ve size en avantajlı gelene almanızda yarar var. Eğer İstanbul Coffe Break Fiyatları için bir araştırma yapıyorsanız bizden teklif alın ve karşılaştırın göreceksiniz ki ürünler ve hizmetlerimiz ne kadar kaliteli olduğunu. Hastane seminerleri,, üniversite konferansları, fuar etkinliği. bayii toplantıları, açılış organizasyonu,  lansman daveti, tanıtım etkinliği için sizlere en kaliteli Coffe Break Organizasyon hizmeti sunuyoruz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.