İstanbul Nişan Organizasyonları için deneyimli, tecrübeli, işinde başarılı bri şirket arıyorsanız sizlere profesyonel ekibimizle yardımcı olabiliriz.Belirlediğiniz kır alanı, bahçe, cafe gibi bir yer çok güzel bir nişan alanına çevrilebilir. Bunu yapmak için öncelikle bir çok ekipmana sahip olmak gerekli ve her şeyden önce tecrübe gerekli 15 yıldır müşterilerimiz için çalışıyor ve daha iyi organizasyonlar olması için elimizden geleni yapıyoruz.  Evde Nişan Organizasyonu için sizlere neler gerekli ilk onlarla başlayalım ve çok güzel bir etkinlik nasıl olur ona bakalım. Evde yapacağınız bir nişan için öncelikle eksik listesi çıkarmak gerek. Bu eksik listesinde bir çok şey olacaktır. Mesela Masa Sandalye Kiralama en başında geliyor çunku kimse konuklarını ayakta bırakmak istemez sohbet ederken. Bunun dışında konukların sayısı belli ise yiyecek ve içecek ikramları gelir. Kokteyl tarzı nişan için size bir çok bilgi verebiliriz mesela neler yapılır ve nelere dikkat etmek gerekiyor.

Bahçede Nişan Organizasyonu aslında olabilecek en güzel etkinliklerden biridir.Tabi bahçe içinde bir çok ekipman lazım mesela aydınlatma ışıkları, ses sistemi, dj hizmeti, arka fon (gelin takı kiralama gibi ekipmanlar olabilir.  Konuklarınızı eğlendirmek istiyorsanız DJ in açtığı şarkılarla tüm konuklarınız dans ederek eğlenebilir. Yumuşak bir Nişan olsun derseniz de sizlere Trio Müzik Grubu önerebiliriz. Tabi bahçede renkli ışıklar, sis makinesi gibi bir çok alternatif mevcut.Bir çok müşterimiz nişan için ayakta düzenli bir hizmet talep ediyor. Bu Nişan için Kokteyl Organizasyonu demek kokteyl masaları kuruluyor yiyecekler hazırlanıyor gibi tamamen size kalmış. Oturma düzenli ise Kiralık Masa Sandalye ile olmaktadır. Bahçeniz yada evinizin salonu nereye isterseniz orayı Nişan Töreni için süslüyor ve güzel bir görüntü elde ediyoruz.

Evde Nişan Organizasyonu için özellikle yiyecek ve içecekleri unutmamak gerekir. Size çok cazip gelecek menülerimizi karar vermeden önce incelemeyi unutmayın. Nişan Töreni İkramları için ekibimiz sizlere çay,kahve,limonata gibi ikramları dağıtımını sağlar. Ayrıca Yiyecek için İkram Menüleri Hazırlanır ve porselen tabaklar eşliğinde dağıtımı sağlanır. Gerekli olan Masa ve Sandalye  ekibiniz tarafından temin edilir.

Bazı müşterilerimiz Nişan Süslemeleri için gelin yolu ve şamdanlar gibi farklı süslemeler talep ediyor. Sizinde düşünceniz varsa Nişan Masası Kiralama gibi biz hizmetlerimizin yanında onu da   sağlayabiliriz. Bahçe Nişan Süsleme nasıl olur derseniz sizlere balon süsleme, çiçek tagı, çiçekli taklar gibi farklı süsleme modellerini sunabilir sizin daha kolay karar vermenizi sağlayabiliriz. Bizimle görüştüğünüz takdirde sizlere  Nişan Organizasyonları için bir çok sunum yapabiliriz. Aklınızda geçenleri bize yazın ve en güzel Nişan Töreni için sizinle birlikte karar verelim.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.