Söz Merasimi Organizasyonu nasıl yapılır nelere dikkat etmem gerekiyor bunların hepsi için cevabımız var. Sizin için tüm Söz Organizasyonları konusunda deneyimlerimizi paylaşıp fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.

İlk olarak Kız İsteme Merasimi için konuşalım gelecek olan konuklarınız için neler yapılabilir diye düşüncelerinizi duyar gibiyiz. Eğer Söz Merasimi için kalabalık bir koruk listeniz varsa bir çok eksiğiniz olabilir. En başta tabii ki Masa Sandalye Kiralama çok önemlidir. Konuklarımızın Kız İsteme Merasimi sırasında ayakta kalmasını hiç birimiz istemeyiz. Ayrıca Söz Masası Kiralama Süsleme hizmetimizde var ondanda sizlere bahsedelim biraz. Öncelikle rağbet gören Arka Fon ( Gelin Tagı Kiralama) için konuşalım tüm ailelerin önüne geçip resim çekilmeyi sevdiği taklar artık tüm Söz organizasyonlarında yerini aldı ve artık herkes talep ediyor. Sizde bizim Arka fonlarımızı mutlaka bakmalısınız söz masası ikramları, söz masası süsleme gibi bir çok hizmetimizde mevcuttur. Nişan Tagı Kiralama Fiyatları sizi korkutmasın biz yiyecek ve ikramlarında bulunduğu çok farklı paketleri sizler için hazırlıyoruz. İstanbul da bulunan Söz Organizasyon Şirketleri içinde nasıl hizmetler sağladığımızın bilgisini almak için 0532 5764082 telefonumuzdan kolayca bilgi alabilesiniz.

Söz Merasimi İkramları için nasıl yapılır, nasıl hazırlanır diye düşünmenize gerek yok uzman Catering Firmaları içinde olan şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır. İlk olarak Evde Salonda Yada Bahçede siz nasıl isterseniz Nişan Organizasyonu o şekilde yapılacaktır. Bizimle görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler istenir kaç kişi gelecek ve tarih nez aman gibi burada size düşen net sayıları mümkün olduğunda vermektir.Yada opsiyonlu bir organizasyon hizmeti talep ederseniz de ona göre hazırlıklı gelinir.  Bahçede Söz Merasimi Organizasyonu için bizden talep ettiğiniz Kiralık Masa Sandalye 2 saat öncesinden bahçenize kurulur. Ardından Nişan Süslemeleri ile devam edilir neler yok kı bizde. Çok güzel Şamdanlar, Gelin Yolları, Gelin Takı hepsini kolayca bizden temin edebilesiniz. Evde Söz Merasimi İkramları için hafif atıştırmalıklar ve ara sıcaklı menüler sizin için hazırlayabiliriz.

Kız İsteme Töreni sizin için zorlu olmasın bırakın tüm yiyecek ve içecekle ekibimiz ilgilensin siz sadece gelen konuklarınızla ilgilenin ve zaman yaratın. Söz Organizasyonu için ikram menüleri ( atıştırmalıklar poğaça, pizza, böreği, kanepe, ekler, meyve çubukları gibi ikramlardan oluşur. Ayrıca içecekler içinde limonata, çay, kahve, meyve suyu kokteylleri, cola, fanta gibi bol çeşitli içecekler mevcuttur..Ayrıca evde söz merasimimi için istediğiniz yerlere masa ve sandalye kurulumu yapmaktayız.  Tabi siz Bahçede Söz Merasimi  isterseniz Kız İsteme Töreni için bahçeyi de Nişan Süslemeler yaparak çok güzel bir görüntü olmasını sağlayabiliriz.  Eğer akşam olacaksa söz merasimi bahçe için aydınlatma ışıkları ve eğlence içinde farklı ışıkları temin edebiliriz. Her şey size kalmış ister bir DJ ile Ses Sistemi kurabilir tüm konukların çasarcasına eğlenmesini sağlayabiliriz. Yada sadece bir Trio Müzik Grubu ile çok güzel bir dinleti yapabiliriz tüm yapılacak olan Söz Töreni  için sizin istekleri doğrultusunda hizmet sağılacaktır. . Söz Organizasyon Fiyatları İstanbul genelinde düşük maliyet ile hizmet vererek hem Anadolu Yakası hem Avrupa Yakası için en cazip maliyetlerle servis sağlıyoruz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.