Açılış Organizasyon Firmaları

Yeni bir İşyeri yada yeni bir kuruluşun tanınması açısından Açılış Organizasyonu oldukça önem taşımaktadır. Burada gelecek davetliler için en güzel hizmetin sunulması ve gereken tüm gerekli ekip ve ekipmanların tedarik edilmesi gerekmektedir. Eğer tanıtım için se İşyeri – Mağaza – Güzeelik Salonu – Cafe – Petshop gibi tüm gerekli etkinliklerinde sağlanması gerekmektedir. Her zaman doğru planlamarla en doğru sonuçlar alınabilir bunun için İstanbul Organizasyon Şirketleri arasında sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

İstanbul Açılış Organizasyonu

Açılış Süsleme Hizmeti olarak bir çok Balon Süsleme Dekorasyonu ve Giriş için Kırmızı Halı – Çiçek Tak ortam dekorları sağlıyoruz. Bununla birlikte Bistro Masa Kiralama sağlarken istenilen renk masa örtüsü, canlı çiçek yada yapay dekor çiçeklerinden kullanmaktayız. Amacımız görsel açıdan daha iyi bir çalışma yaparak konukların beğenisi kazanmaktır.  Doğru hedefleri seçenek ilk günden müşteri kazanmakta sizin elinizde bu yüzden tecrübelerimizden faydalanmanızı önermekteyiz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

En çok sunduğumuz çalışmalarımız arasında açılış kokteyli ve catering hizmeti çoğu zaman yer almaktadır. Bunu ise İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere tüm semtlere sağlamaktayız. Deneyimli ekiplerinizden oluşan açılış hostesi, karşılama mankeni, trio müzik grubu, dj, tanıtım fotomodeli, garson gibi bir çok profesyonel çalışma personellerimiz bulunuyor. Yaptığımız çalışmalarımız hakkında bilgi almak istediğinizde bizi aradığınızda sizlere genel olarak birçok bilgi paylaşımları sağlamaya hazırız.

Açılış Organizasyon İkramları

Açılış İkramları olarak müşterilerimize aperatif yiyecekler ve ara sıcak kokteyl menüleri ile sağladığımız harika sunumlarla hizmetler sağlamaktayız. Tabi isteğe göre mangal partisi, özel çiğköfte ve tost servisi de bir çok seçenek olarak sunulmaktadır.  Kokteyl Organizasyonu için bir çok inşaat firmasına temel atma töreni ve gerekli ekipmanların sağlanması gibi çalışmaları sağlıyoruz.  Siz sadece açılış organizasyonu nasıl yapılır, fikirleri, planlama ve dorğ kararları çalışan personellerimize bırakın istediğiniz zaman sizlere sunumlar yapılarak kolayca tercih yapmanızı sağlamaya hazırdır.

Açılış Organizasyonu Kokteyl Firmaları

Aslında en özel konukların karşılandığı Açılış Kokteyl Organizasyonu davetlilerin en güzel şekilde ağırlanması için en doğru seçeneklerin arasında yer alıyor. Kurumsal Organizasyonlar da ise bayi açılışları, marka tanıtım etkinlikleri, mağaza tanıtımı gibi her alanda tercih edilmektedir. Başarılı Catering Firmaları sizleri bu konuda bir görsel açıdan seçenekler sunarak Fiyatları içinde bilgiler sunabilir farklı paketler içinde bilgi paylaşımları sağlayabiliriz.

Açılış Kokteyli

Açılış Menü İkramlıkları olarak hazırladığımız bir çok seçmekler mevcut bununla birlikte sizlere gerekli olan bay bayan garson, servis hostesi, aşçı, mutfak personeli gibi gerekli ekipleri de her zaman başarılı şekilde sağlamaktayız.  Eğer Açılış sırasında gelecek konukların Karşılama Hostesleri yada Manken ekibimiz tarafından karşılanmasına talep ederseniz bunlar içinde görsel açıdan yüksek çalışan ekibimizde bulunmaktadır.

Mağaza Açılış Organizasyonu

Rb Organizasyon Catering olarak sizler için deneyimli ekiplerle çalışıyor ve sürekli çalıştığımız bir çok etkinliklerde tecrübelerimizle daha iyisi için hizmetler sağlıyoruz. Öncelikle İstanbul sonrasında Türkiye genelinde bir çok etkinliklerde hizmetler sunuyoruz. Sadece bize gerekli olan düşüncelerimizi bizimle paylaşmanızdır. Sonrasında ise birlikte kararlar alıp en doğru seçimleri alarak en başarılı Açılış Organizasyonları konusunda hizmetler sağlıyoruz.

Açılış Organizasyonları

Açılış Organizasyonu