Heyecanla beklediğiniz günlerden biri olan Nikah Kokteyl Organizasyonu için bizde deneyimli ekibimizle mutluğunuza mutluluk katmak için bekliyoruz. Amacımız sizlerin en özel günlerinizden olan nikah töreni için profesyonel bir hizmet sağlayarak sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlamaktır. Yılarca çalışmalarımızla bize kattığı deneyimleri sizlerle her zaman paylaşıyoruz. Bununla birlikte daha başarılı sonuçlar alarak istediğiniz gibi bir organizasyon olmasını sağlamaktayız.

Nikah Kokteyli

Kolayca ilham alabileceğiniz örnekleri görmeniz açısından sizlere görsel açıdan birçok sunumlar sağlıyoruz. Sizlere sunabileceğimizde bir seçeneklerin olduğu nikah töreni ikramlıkları, kokteyl organizasyonu gibi zengin bir menü seçenekleri de bulunmaktadır. Tabi özel tasarımlı seçeneklerimizden oluşan masa sandalye kiralama, gelin damat masası, gelin yolu çiçekleri gibi birçok model de bulunmaktadır. Nikah organizasyonu için özellikle arka fon dinleti müzikleri oldukça önem taşır bunun içinde sizlere trio müzik grubu kiralama, dj hizmeti, ses sistemi temini gibi seçeneklerde sürekli çalıştığımız deneyimli kişilerden sağlıyoruz.

Nikah İkramları

En dikkat ettiğimiz aslında taze olarak özel fırınlarımızda hazırlanan nikah ikramlıkları, catering hizmeti bizim için oldukça önemlidir. İstanbul genelinde ve Avrupa Anadolu yakası gibi tüm semtler için belediye nikah salonları, açık yada kapalı mekanlara bunun için çalışmalarımız olmaktadır. Siz değerlisiniz ve bizde bu bakış açısıyla sağladığımız hizmetlerin en kalitesini sunmak isteriz. İstediğiniz yer tekne, villa, havuz başı, yat, kır alanı yada boş bir alan olsun biz saatler içerisinde orayı harika bir mekan haline getirmekteyiz. Elimizde bulundurduğumuz malzemeler bunu sağlamak için oldukça fazladır bu yüzden sorunsuz bir şekilde kokteyl organizasyonu için hizmete hazırız.

Kokteyl Organizasyonu

Çalışmalarımızın kaliteli nikah töreni organizasyonları için bizim için çok önemlidir ve üstlendiğimiz önemli gününde farkında olarak işimizi en iyi şekilde her zaman sunmayı hedefleriz. Mesela kullan at plastik ürünler yerine biz hijyenik cam ve porselen ürünleri kullanmayı tercih ederiz. Ürünün kalitesi olduğu kadar sunum şekli oldukça önem taşır ve bu kesinlikle atlanılmaması gereken bir detaydır. Sıcak içecek servisi de oldukça beğenilmekte ve bizim sürekli sağladığımız içecek servislerinden birdir. Çay ve kahve servisimizi özel çay bardağı setleri ve fincan takımları ile sağlayarak kalite açısında yüksek şekilde hizmet sağlamaktayız.

Nikah Kokteyl Organizasyonları

Yaprak sarma, ekler, tortelat servisimizi ise beyaz sunum tepsileri ile sağlıyor siyah etek beyaz gömlekli servis hostesi, bayan garson ekibimiz tarafından sağlanıyor. Tabi bununla sınırlı değil misket köfte, naggy tavuk, patates kroket gibi sunumlarımızı tepsilerle dolaşarak sağlıyoruz. Tatlı servisi seçeneklerinde ise magnolia, muhallebi gibi catering ikramları sağlarken mini cuplar da sunmaktayız. Nikah içecekleri olarakta soğuk olarak sunduğumuz cola, fanta, meyve suyu çeşitleri, gazoz, fanta gibi çok çeşitlerle sağlıyoruz.  Yönlendirme açısında konuklar geldiğinde ise sizlere karşılama hostesi gibi seçenekleri de sunmaktayız.

İstanbul Nikah Kokteyli

Boş alanlarda çalışmalarımızı nkah organizasyon firmaları arasında saatler önce başlıyoruz. Buradaki hedef geç kalınmaması ve konuklar geldiğinde her şeyin hazır olmasıdır. Bunun için müşterimizin beğendiği bistro masa kurulumları yapar ve içecek masası gibi her şeyin hazırlıklarını sağlarız. İkramların hazırlanması içinde porselen tabakalarımıza menülerin seçimlerinin yapıldığı taze ürünlerimizin hazırlıkları sağlamaktayız.

Nikah Organizasyonu

Nikah kokteyl örnekleri ve daha önce çalıştığımız görselleri fikir alma açısından sizede sunabiliriz. Detaylı olarak incelerseniz size birçok bakış açısı kazandıracak ve böylece kolayca tercih yapmanızı sağlar. Menü seçimleri kokteyl masası ikram sunumları da ona göre farklılık gösterir ve menü seçeneği çoğaldıkça ürünlerinde çeşitleri artmaktadır.

Nikah Organizasyonları

İstanbul nikah kokteyl ikramları için catering firması aradığınızda sizlere yüksek seçim çeşitlerimizle her zaman yardıma hazırız. Deneyimli personellerimizde sizlere bir çok konuda yol göstericiniz olabilir. Bu şekilde bir doğru planlama sağlanarak kolayca tercih ettiğiniz hizmeti almanız açısından çok faydalı olacaktır. Sizlere görsel olarak nikah örnekleri, nasıl olur ve seçenekleri nelerdir gibi bir çok faydalı bilgileri paylaşarak süsleme açısından seçimler yapmanızı sağlamak için hazırız.