Her alanda sunduğumuz hizmetlerin başında catering kokteyl hizmeti ye almaktadır bununla birlikte ekip ve ekipmanları da tedarik ediyoruz. 20 yıldan fazladır yaptığımız çalışmalar önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve müşterilerimize daha çok seçenek sunmaya çalışıyoruz. Hedef olarak edindiğimiz mutlu müşteriler, güzel anılar ve kaliteli hizmetlerle sizlerin 24 saat hizmetinizde olacağız.

İstanbul Fuar etkinlikleri için çalışma ekiplerimizi dikkatli şekilde özenle seçmekte ve başarı oranımızı yüksek tutmaktayız. Her zaman ilk olarak gerekli olan ihtiyaçlardan biri stant hostesi ve karşılama mankeni yer almaktadır. Ek olaraksa fuar catering hizmeti ve yiyecek içecek ikramları öncelikle kurumsal şirketler tarafından her zaman tercih edilmektedir. Seçenek olarak aslında bir çok ihtiyaç duyulacak olan fotomodel, garson, barmen, mutfak personeli gibi ekiplere de gerek duyulmaktadır. Tanıtım için sizlere fuar alanında ortama renk katacak ve dikkatleri markanızın üzerinde yoğunlaşmasını sağlayacak olan personel ihtiyaçları tercüman, stant karşılama mankeni gibi tüm personelleri sizler için görevlendiriyor rahat bir fuar organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz.

Catering Kokteyl Firmaları
Rb Catering Kokteyl Hizmeti Yiyecek Sunum Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz çalışmalarımızın arasında doğum günü partileri, yeni yıl eğlenceleri, happy hours personel motivasyon etkinlikleri, bayi toplantıları ve coffee break hizmeti de bulunmaktadır. Burada sizlere özellikle İstanbul kokteyl firmaları arasında her şey dahil olarak catering ikramları ve garson hizmeti sağlamaktayız. Gerektiğinde ise masa sandalye kiralama, nostalji sokak satıcıları, süsleme hizmeti de ekiplerimiz tarafından sizler için sunulmaktadır. Genel olarak baktığımızda ise bizim çalışmalarımızda sizin ihyacınız olan tüm planlamaları yaparak iyi bir hizmet almanız için çalışmaktayız. Bu ister bir nişan töreni yada söz organizasyonu olsun bizim bakış açımız bize güvenizi boş çıkarmamak ve istediğiniz gibi bir çalışma olmasını sağlamaktır. Tabi bunun için deneyimli olmak ve her şeye titizlikle yaklaşmak gerekir biz catering kokteyl hizmeti sağlarken ilk etapta yeterli ekip ve ekipmanlarımız olduğuna ve her şeyin kusursuz şekilde olmasını planlarız.

Yeni bir mekan için planlığınız etkinliklerde doğru bir catering şirketi ile çalışırsanız gelecek olan tüm konuklarınız karşısında prestij kazanırsınız.  Bunun için sizlere açılış organizasyonu, kokteyl ikramları, tanıtım ve karşılama hostesleri gibi tüm hizmetleri sağlıyoruz. Eğer talebiniz olursa sunduğumuz hizmetlere ek olarak balon süsleme, dj hizmeti ses sistemi kiralama gibi seçenekleri de sunmaya hazırız. İlk hedefimiz sizin etkinlik alanında sorunsuz ve istediğiniz gibi bir çalışma olmasını sağlamaktır. Sahip olduğumuz ekipmanları ve çalışma personelleri yeterli olacaktır. Çalışmalarımız tamamen bir grup ile olmaktadır herkes görevlerini yerine getirmekte gelen tüm dostlarınız yada aileniz için en iyi hizmeti sağlamaktır. Bizi her zaman açılış kokteyli ve catering hizmetleri için arayabilirsiniz.

Özenle hazırladığımız nikah süsleme konsepti ve nikah ikramları ile herkesin beğenisi kazanmak için sizlere hizmet sağlayacağımız. Birçok belediye salonları bizimle çalışmakta ne kadar titiz olduğumuzu bildikleri için her zaman bizi önermektedir. Bu sadece belediye için değil İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olarak her yerde farklı çalışmalarla özenle hizmet sağlamaktayız. Tabi önceliğimiz nikah organizasyonu için kaliteli içecekler ve tap taze yiyecek ikramlarını sizin için temin etmektir. Be nedenden dolayı zaman kaybetmemek için hazırlattığımız taze catering ikramını kendi araçlarımızla istediğiniz yere getiriyor ve garson hostes ekibimiz dağıtımı sağlıyor. Müşteri temsilcimizle detayları görüşçünüzde sizlere nikah kokteyli için görsel olarak daha önceki çalışmalarımızdan bir çok sunum yapabilir sizde renk seçimi ve ikram paketlerine karar vererek bizden teklif alabilirsiniz. Anlaşma yapıldıktan sonrada sözleşme yapılarak o güne rezerve edilmektedir. Bizi seçen ve bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Detaylı bir çalışma yapmak sonrasında her zaman doğru tercihler yapmamızı sağlar. Bunun içinde yapılacak bir işi iyi bilmek ve deneyimli olması gerekmektedir. Biz yaptığımız işte deneyimli ve her zaman bir etkinlik için önce bir şirket olduk. Sürekli olarak çeşitlerimizi çoğalttık ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Sunduğumuz catering kokteyl firmaları içinde bu güne kadar birçok konferans, seminer, mezuniyet töreni ve şirket organizasyonları gibi hizmetler sağladık.

Açılış Karşılama Hostesi – Bistro Masa Kiralama – Yiyecek İçecek Hizmetleri
Kokteyl Organizasyonu – Yeni Yıl Partileri -Açılış Partileri – Kokteyl İkramları – Catering Hizmeti
Catering Kokteyl İkramları – Fuar Organizasyonu – Yiyecek İçecek Sunumları
Açılış Kokteyl Organizasyonu – Balon Dekorasyonu – Catering İkram Sunum Hizmeti
Mezuniyet Töreni – Catering Kokteyl Hizmeti – Masa Sandalye Kiralama – Süsleme Hizmeti

Happy Hours Organizasyonu – Şirket Motivasyon Etkinlikleri – Kokteyl İkram Hizmetleri
Açılış Organizasyon Firmaları – Çadır Kiralama – Bistro Masa Temini – Catering Kokteyl İkramları