Fuar Organizasyonları için Stant İkram Menüleri – Servis Hostesi – Karşılama Manken Hizmeti

Öncelikle planlarımı doğru adımlarda atarak fuar organizasyonu sırasında doğru bir hizmet almak gerekir. Örnek olacakta patenli hostes, stant mankeni gibi birçok ekip için ihtiyaç duyulmaktadır. Fuar etkinlikleri sırasında broşür dağıtım mankeni en doğru seçenekler arasında yer almaktadır. Markanızın tanıtım katalogları ve broşürlere tüm ziyaretçilere dağıtır yada promosyon ürünleriniz varsa onları da aynı şekilde dağıtılmasını isteyebilirsiniz. Özellikle stant ikramları, kokteyl menüleri, atıştırmalıklar ve içecekler için fuar hostesi yada garson mutlaka gereklidir. Sizi ziyarete gelecek olan ve markanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayacak olan yine başarılı ekiplerle gerçekleşmektedir. Fuar modelleri ve mankenleri isteğinize göre özel konuklarınız için stant ikramlıkları konusunda yardımcı olmaktadırlar. Bu tarz hizmetleri sağlarken de kurumsal müşterilerimiz için fuar personellerini özenle seçmekte ve en uygun ekipleri sizlere sağlamaktayız.

Görselliği ön planla tutuyorsanız markanızın isimlerini taşıyan yada istediğiniz bir tarz renk konseptinden oluşan giyimleri fuar mankeni, tanıtım fotomodelleri için sağlıyor stant alanında ortamın renkli geçmesini sağlıyoruz. Amacımız sizlerin istediği gibi bir çalışma yaparak doğru planlamalar sayesinde bir önce katıldığınız fuarlardan daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamaktır. Seçeneklerimiz arasında sadece hostes, model yok bununla birlikte tercüman, fuar fotomodelleri, dansçı, müzik grubu kiralama gibi seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Tamamen her şeyi size bıraktık eğer istediğiniz her şey dahil olarak bir servis ise o zaman size fuar catering hizmeti de sunmaya hazırız. Sunacağımız ilk olarak oluşturduğumuz kokteyl menü ikram paketleri olacaktır. Sunumlarımızda kaç masa ise ona göre şık ikram sunum ekipmanları porselen tabaklar, özel cam bardaklar, gümüş ve gibi seçenekli tepsilerle stant ikramlıkları olmaktadır.  Görsel açıdan bu sunumlarda garsonlu catering de bulunmaktadır. Bay yada bayan garson kiralama, barmen, ahçı, mutfak personeli gibi her şeyi kapsayan sizlere özel paketlerdir.

Özel araçlarımızla mobil olarak sunduğumuz tüyap fuar alanı, cnr fuar merkezi için catering firmaları içinde hizmetler sunmaktayız. Bununla birlikte kurulum ve tekrar toplanmasına kadar biz yapıyoruz. Gerekli olduğunda stant temizlik elemanı, bir çok dile sahip fuar tercümanları da sizlere sağlamaktayız. Manken + Tercüman ise hem karşılama yapar hem de ziyaretçilerle konuşarak onlara markanızın tanıtımı sağlamaktadırlar. Profesyonel çalışmalarımızı İstanbul Lütfi Kırdar kongre merkezi ve sergi sarayı içinde sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimizin arasında müşterilerimize bizden kokteyl organizasyonu, bistro masa, servis ekipmanları kiralama içinden taleplerden bulunmaktadırlar. Bizde ortalama 2 saat sürek fuar kokteyli için kendilerine catering şirketi olarak bir çok hizmet sağlıyoruz.

Fuar Servis Hostesi – Tercüman – Bay ve Bayan Garson Kiralama – Barmen – Stant Mankeni

Değerli müşterilerimiz için Rb Catering olarak 24 saat hep hizmetindeyiz. Her zaman yaptığımız hizmetlerde ilk olarak önceliğimiz doğru planlamalar alınarak doğru adımlar atılmasıdır. Bunun için aldığımız her işe özenle yaklaşıyor ve ekiplerimizi bu yüzden yaptığı çalışmalarda uzman kişilerden seçiyoruz. Bize ve çalışma ekiplerimize güveniniz için teşekkür ederiz.

Fuar Mankeni – Fotomodel – Tanıtım Hostesi – Stant İkramları – Kokteyl Organizasyonu