Açılış Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa Kiralama – Catering İkram Hizmetleri

En güzel toplantıların yapıladığı en mutlu anların birlikte gerçekleştiği açılış kokteyli için ekibimizle birlikte heyecanla bizimle çalışmanız için bekliyoruz. Değerli müşterilerimiz için hazırladığımız gümüş tepsiler, demir makaslar ve istenilen renkte açılış kurdeleleri hepsi hazır sizin için bekletiyoruz. Harika bir ortam oluşturmak tamamen profesyonel işidir mekana bakarak il adım atarak neler gerektiğini işine yıllarınız vermiş bir organizasyon şirketi ile olur. İşte tam burada kurumsal bir çok markanın bir açılış organizasyonu ve catering hizmeti gibi bir çok çalışmalar yaparak en iyi sonuçlar almasını sağladık. Hem neden daha iyisi olmasın ki sizler gelen iş arkadaşlarınız yada müdürlerinizle sunmuş olduğunuz bir çok bilgiyi paylaşırken hizmetinizde olacak açılış personelleri sizlere çok büyük derece de kolaylıklar sağlamaktadır.

Kokteyl Organizasyonu – Balon Süslemesi – Trio Müzik Grubu Kiralama – Açılış ikramlıkları

İlk olarak doğru bir planlama için bazı bilgiler almamız gerekir mesela açılış olacak yerin birkaç görseli ve davetli sayımız kaç olduğudur. Bizimle paylaştığınız bu bilgiler sayesinde ekibimizle birlikte bir çok çalışmaya başlarız mesela açılış süsleme, balon dekorasyonu talep ediyorsanız bunun renkleri ve nerelere uygulanması gerektiği gibidir. Sonrasında ise bistro masa kiralama gibi bir hizmet olacaksa örtü ve fiyonk renkleri ile harika bir kombin yapılmasıdır. Catering firması olarak biz ortalama 100 konuk sayısı olarak sizlere mekanın uygunluğuna göre 10 ile 15 adet bistro masa önermekteyiz. Ara sıcaklı kokteyl menüleri isteniyorsa da ya bir mutfak yada mobil olarak kurabileceğimiz masaların uygun yerine birlikte karar vermemiz gerekmektedir. Eğer mutfak yoksa yada daha farklı bir yerde sunumların hazırlanmasını isterseniz de bunun içinde elimizde yeterli masalarımız mevcuttur. Tabi en önemli unsurlardan biri olan açılış hostesi de sizlere sağlarken güler yüzlü ve her zaman sizlerin tanıtımını ve sizlerin prestij sağlanmasını için ekibimizi özenle seçiyoruz. Kokteyl ikramlıklarının dağıtılması servis hostesleri sağlarken sizlere özel önlükler yada ona uygun elbiseler ile servis ederek hem bir açılış organizasyonu hem de gelen konuklar için marka tanıtımı sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz dikkatleri üstüne çelen şık giyimli açılış mankeni, tanıtım fotomodeli ise şirketinizin istediği renklerden elbise yada istenilen modellerde giyimleri ile karşılama yapmaktadırlar.

Açılış Kokteyli Balon Süsleme – Bistro Masa Temini – Sunum İkram Menü Hizmetleri
Kurumsal Açılış Kokteyli – Müzik Sistemi Kiralama – Karşılaman Mankeni – Catering Hizmeti

En titizlikle davrandığımız açılış ikramları sağlarken kullanılacak olan tabaklar, bardaklar, çerezlikler, tepsilerde bizim yaptığımız bir çalışma olduğu için çok önemlidir. Mesela karton yerine küllediğimiz bardaklar özel tasarımlı ürünlerdir. Çay ve kahve servisi yaparken de bu setleri kullanıyoruz. Amacımız gelecek konukların her şeyi beğenmesi ve kurumsal mağaza açılışı, satıl ofisi açılışları gibi her alanda en iyi şekilde hizmetimizi gerçekleştirmektedir. Standart olarak sunduğumuz garson kiralama için Siyah papyon, beyaz gömlek hostes için siyah etek ve beyaz gömlektir. Açılış personellerinin giyimini siz değeri müşterilerimiz için değiştiriyoruz mesela bazı marka açılışları için farklı bir giyim tarzı talep etmektedir. Çalışan personellerimize verdiğimiz bilgilerle onlarda standart dışında açılış kokteyl alanında istediğiniz giyim ile çalışmalarını sürdürmektedirler.

Açılış Kokteyl İkramları – Catering Sunum Malzemeleri Kiralama – Canlı Çiçek Süslemesi

Açılış menü ikramları sunmak bunu tedarik etmek kadar önemlidir şirketimiz için bunun için özel yaptırdığımız pastane ürünleri asla raf ikramı değildir istediğimiz saatte özel olarak hazırlanır ve size taze olarak getirilir. Zaman kaybetmemek içinde kendi araçlarımızla taşınmasını sağlayarak sizlere taze ve kaliteli ürünleri sunuyoruz. İçeceklerde ise sürekli marka ürünleri tercih ediyoruz ve bunları da yaz aylarında kendi büyük buz kovalarımızla sağlamaktayız. İçecek masası kurarak herkesin kolayca alabileceği içecek seçeneklerimizden yararlanmasını sağlayarak herkese kolayca hosteslerimiz ve garsonlarımız servisini sağlamaktadırlar.

Şirket Açılış Kokteyli – Kokteyl Partisi – DJ Hizmeti – Ses Sistemi Temini

Ortamı renklendiren önemli ayrıntı dinleti seçimidir mesela trio müzik grubu, kemancı, akordeon yan flüt gibi ekip kokteyl organizasyonu için mekanı oldukça renklendirebilir. Bu sayede sessiz bir ortam yerine harika müziklerin en güzel sohbetlerin yapıldığını bir ana dönüşür. Zamanı geçirmeden her şeyin dakika dakika kayıt edilmesi içinde sizin için fotoğrafçı kiralama, kameraman, drone çekimi gibi profesyonel ekiplerimizi de sizler için görevlendirmekteyiz.

Açılış Kokteyli Karşılama Hostesi – Tanıtım Mankeni ve Fotomodel Temini

Hava koşulları açılış organizasyonları için sizi mutsuz etmesin biz catering şirketi olarak sizin için çadır kiralama, ısıtıcı soba gibi her türlü gerekli ekipmanların tedarikini de yapıyoruz. Etkinlik sırasında firma yöneticileri yada işyeri sahibi tarafından konuşma gerçekleşecekse bunun için ses sistemi kiralama, anonsçu, dj temini, konuşma kürsüsü gibi bir çok ekipmanları da İstanbul catering şirketleri arasında sağlamaya her zaman hazırız.

Açılış Kokteyli – Sunum Ekipmanları Kiralama – Ara Sıcaklı Kokteyl Menü İkramlıkları

İstanbul Açılış Kokteyli – Müzik Grubu Kiralama ( Kemancı, Akordeon, Flüt, Gitar Ekibi Temini
Kurumsal Bayi Açılış Kokteyli – 2 li Bayan Kemancı + Akordeon Ekibi – Balon Dekorasyonu
Fabrika Açılış Kokteyli – Fotoğrafçı – Kameraman – Drone Çekimi – Catering Hizmetleri