Biliyoruz ki öncelikle Açılış Kokteyl Organizasyon Fiyatları bütçenizi aşmadan ve kaliteli bir hizmet istiyorsunuz. Buradaki yazımızda sizlere açılış kokteyl fiyatları ve organizasyonları için bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İlk olarak Kokteyl Organizasyonu ile başlayalım soğuk içeceklerden oluşsa ve taze atıştırmalıklarımızdan tatlı tuzlu kurabiye, mini pizza, kaşarlı poğaça, kanepe ekler, meyveli tortelat ekleyelim ve yanınıza altı adet kokteyl masası kiralama servisimizden verelim. Giriş kısma bir adet tak balon süsleme ve ses sistemi ekipmanı ile Açılış Kokteyl Fiyatları 2500TL olarak düşünebiliriz. Tabi Pamuk şeker arabası, Osmanlı macunu, popcorn arabası gibi bir çok seçeneği hizmet alacağınız Catering Firması ile görüşmenizde fayda var. Şimdi ise bir paket oluşturalım 2 palyaço kiralama, ses sistemi ekipmanı, 30 metre zincir balon 2 adet karşılama hostesi, 1000 adet baskılı balonla birlikte Açılış Organizasyon Fiyatları 1750TL dir.

Sadece Kokteyl Masası Kiralama hizmeti almak isterseniz müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Açılış Kokteyl İkramları ve Organizasyonları için verdiğimiz fiyatlar kesin değildir. Hizmet alacağınız Organizasyon Şirketi size farklı paketler ve fiyatlar sunabilir bizden de hizmet almak isterseniz müşteri temsilcimiz sizlere bilgi verecektir.

   Yeni mekanın Açılış Kokteyli için biliyoruz en iyi hizmeti istiyorsunuz Bu ister cafe açılışı ister mağaza açılış organizasyonu olsun bizim ekibimiz sizlere kokteyl ikramları, bistro masalar, karşılama hostesleri gibi bir çok hizmeti profesyonelce sağlar. Sadece bunu Kokteyl Organizasyonu olarak düşünmeyin mesela şık bir balon süsleme, müzik grubu, dj hizmeti, ses sistemi kiralama gibi farklı hizmetlide biz size temin edebiliriz. Mağaza açılış organizasyonu için ne gibi hizmetler sunabiliriz derseniz öncelikle logo renklerinizden balon süsleme ve kokteyl masası süsleme ile başlayabiliriz. Tabi hemen ardından kokteyl menüleri ve servis personelleri geliyor. Bunun yanında açılış kokteyli için çok güzel ara sıcaklı menülerimizde mevcuttur. Bunlar sizler için hiç durmadan en iyi fiyatlarla Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere iki yaka yada sağlıyoruz.

Üstelik en ucuz fiyatlarla sizlerin açılış kokteyl organizasyonlarınızı yapıyor kaliteden ödün vermenden profesyonel ce gerçekleştiriyoruz. Amacımız sadece para kazanmak değil mutlu müşterilerle kendimizi geliştiriyoruz. Sadece size kalan organizasyon şirketleri arasında bizimle çalışıp catering hizmeti hakkında bilgi almanızdır. Biz yapılacak olan Açılış yada Kokteyl için en kaliteli ve güzel hizmeti size sunmaktır. Açılış Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında siz en çok neye dikkat ediyorsunuz fiyatı ve menüsü ise biz size en uygun rakamlarla hizmet sağlayabiliriz. Açılış İkramları için fiyatlarımız sunulacak olan Açılış Kokteyli Menüsü ve konuk sayısına göre farklılık göstermektedir.  En başarılı Açılış Organizasyonları en iyi ekibe sahip organizasyon şirketleri ile olur. Ayrıca Açılış Organizasyon Fiyatları içinse sizlerin bütçesine göre indirimli paketler yapar. Sorunsuz ve başarılı bir Açılış kokteyl organizasyonları sadece bizin işimizdir. İstanbul genelinde bir çok kurumsal markanın Açılış Organizasyonunu ve Kokteyl hizmetini yaptık. Sizde en güzel açılış organizasyonu ve catering hizmetlerini sunabiliriz.

 

WhatsApp ile Bize Ulaşın.