Fuar Catering Hostes

Sürekli olarak çalışmalar yaptığımız marka tanıtımları için Fuar Catering Hostes gibi bir çok hizmet sağlıyoruz. Doğru planlamalar yaparak hedef olarak edindiğimiz bu sefer fuar organizasyonu için katılımcı olduğunuzda sizi daha üst seviyeye taşımaktır. Bu işi başarmak içinde titizlikle seçtiğimiz fuar personellerimiz mevcut dil konusunda gayet başarılı ve güler yüzlü tavırlarıyla markanızın tanıtımı için iyi şekilde hizmet çalışmalarında bulunacağız.

Fuar Catering Firmaları

İstanbul başta olmak üzere sonrasında birçok fuar catering firmaları arasında çok başarılı hizmetler sunduk. En çok tercih edilme sebebimizin başında kaliteli olarak sunduğumuz stant yiyecek ve içecekleri olmuştur. Örneklemek gerekirse sabah kahvaltı ürünlerimiz fırından alınarak her sabah yenilenmektedir. Mobil olarak stand alanında kurulumu yaptığımız mini bir mutfak la orda ara sıcak olarak hazırladığımız misket köfte, mini soğan halkası mini tavuk, patates kroket ve kızartması için özellikle sıcak olarak servisi sağlıyoruz. Harika tatlardan oluşan bir birinden güzel öğleden sonra sunduğumuz tatlı ikramları isteğe göre çikolata ve meyveli magnolia, Hindistan cevizli meyve parçacıklı muhallebi, makaron, mevsimsel meyve şişleri, tortelat çeşitleri özellikle sunduğumuz fuar ikram menüleri içinde yer almaktadır.   

İstanbul Fuar Stand İkramları

Sabah saat 9.00 itibari ile ziyaretçilerin gelmesi ile birlikte sağladığımız fuar catering hizmetleri olarak tost ikramı da çeşitlerimiz arasındadır. Sabah menüsü ikramları için ek olarakta  yanında siyah ve yeşil zeytin, peynir çeşitleri, çeri domatesi ile özel tost tabaklarıile servisi sağlıyoruz. Tost çeşitlerimiz kaşarlı, sucuklu, pastırmalı, salamlı ve karışık olarak çok çeşitli hazırlanıyor.Servisini ise fuar ikram hostesi ekibimiz tarafından sağlanıyor yada bayan garson personellerimiz de stant yoğunluna göre servis etmektedir.

 

Fuar Catering Hizmetleri

Stand Sıcak İçecekleri olarak demleme çay, mocha, latte, sütlü köpüklü, cappuccino, gold, macchiato, bitki çayları, americano, sütlü ve sade nescafe, Türk kahvesi geniş bir sunumlarla sağlamaktayız. Servisimiz çeşitleri olduğu kadar sunulması da bizim için çok önemlidir. Bu nedenden dolayı cam çay bardağını seti özel kaşıklar, beyaz porselen fincan takımı seti gibi fuar ikram sunumlarımızı görsel olarak oldukça iyi görünümlü olarak sağlamaktayız.  Masa sunum takımlarımız ise gold ve beyaz renk seçenekleri ile iki ve bir katlı porselen cam tabaklar, özel üç bölmeni çerezlik ve cipslikler, peçetelik, demir kürdanlıklarla sağlayarak stant alanında markanızı en iyi şekilde temsil edecek ekipmanlarımızdan sağlıyoruz.

Fuar Hostesi Manken

Stand ziyaretçileri için gelen tüm herkese en lezzetli ikramları prezantabl fuar personellerimizle birlikte sunmaktayız. Başarılı çalışma ekibimiz dünyaca ünlü markalarının fuar tanıtımı için bir hizmette bulunmuşlardır. Fuar hostesi tanıtım fotomodeli, stand mankeni gibi birçok görevde yer alan ekibimiz ayrıca iyi derecede tercüman olarak ta çalışmalarını sürdürmektedirler. Kaliteli stand ikramlıkları sunumlarımızı ise bir birinden şık görünümlü catering ekipmanları ile sunmaktayız.

Sunumlarımızı stand hostesleri, karşılama mankenleri tarafından görsel açıdan tasarımlı tepsilerle konuklara sunulmaktır. Kullandığımız tabaklarımız ve bardak çeşitlerimizin tamamen cam ve porselen takımlardan oluşmaktadır. Sıralanmışın dışında kullan at ürünleri görselliği bozması açısından kullanmayı tercih etmiyoruz. Kullandığımız stand sunum ekipmanlarımız ise hijyenik kapalı kasalarda fuar alanlarına mobil olarak sağlanmaktadır.

Görsel açıdan olmasa olmazlardan olan fuar hostesi ürün tanıtımı ve markaların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında yer alıyor. Gerek giyimleri gerekse giydiği topuklu ayakkabıları ile stant alanında bir anda herkesin dikkat çekmesini sağlamaktadır. Markanızı taşıyan özel önlük ile çalışması yada giyim tarzı olarak istediğiniz renkte giyimleri ile tanıtım için iyi bir hizmet sağlamaktadır. Promosyon ürünlerin dağıtımı yada kataloğ bilgileri ve yönlendirme içinde manken tercih edilmesi en doğru tercihtir. Eğer fuar organizasyonu için gün içerisinde broşür dağıtım hostesi yada patenli hostes gibi bir hizmet alabileceğiniz catering firması arayışındaysanız bunun içinde başarılı ekiplerimiz sizin çalışmalarınız için hizmete hazırdır.