Açılıp OrganizasyonuAçılış Organizasyonu için bir bütçe ayırdıysanız size bir çok konuda bilgi verebilir ve fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Bence ilk olarak Açılış Organizasyon Fiyatları vermeden önce biraz etkinlikler hakkında konuşalım. Anlatmaya Açılış Kokteyli ile başlıyoruz. Zaten bir çok mağaza, işyeri, ofis açılışları gibi bir çok ter bu hizmeti tercih ediyor. Bunun sebebi ise kendi aralarında bayii toplantıları, misafirleri ile sohbet gibi nedenlerden daha çok tutuluyor.. Açılış Kokteyl İkramları hizmetimiz iki farklı konseptten oluşuyor bunlar birinci ve ikince paket olmak üzere mevcuttur. İlk paketimiz Mağaza Açılış Organizasyonu için talep gören bir pakettir. Bu pakette bistro masa kurulumu, servis masası, süsleme gibi farklı hizmetlerden oluşan bir pakettir. İstanbul genelinde hazır paket olarak sunduğumuz bu pakette yiyecek ve içecekler mevcuttur.

Açılış Kokteyli

Bu Açılış Kokteyl Fiyatları 2000TL için şu şekildedir. ( çerez, havuç ve salatalık dilimleri, kanepe çeşitleri, ekler, kurabiye, meyveli tortelat, içeceklerde ise taze limonata, cola, fanta, soda, meyve suları gibi ikramlar bulunmaktadır. Sadece bu hizmetler değil Mağaza Açılışı Balon Süsleme içinde hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmette giriş ve çıkış kısımlarına mekana tak yapılabilir. Ayrıca yoğun bir cadde ise karşıdan karşıya zincir balon süsleme yapabiliriz. Baskılı balon dağıtımı, jumbo balon ve kurumsal renklerde büyük balonlar yapılabilir. Balon Süsleme Fiyatları için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Cafe Açılış Organizasyonu için biraz bilgi verelim nasıl yapılır, nelere dikkat etmeliyiz. Cafe Açılışları diğer işyerlerinden biraz daha tanıtım ağrırlıklı geçer. Mesela mekanın dış kısımlarına Ses sistemi ve DJ ile çok güzel bir şekilde yeni açılan mekanın tanıtımı yapabiliriz. İki palyaço ekibimiz broşür ve balon dağıtımı yaparak mekanın yeni açıldığını ve gelip bakmanız gerekiyor diye cafeye ilgi çekmesini sağlayacaktır. Tabi isterseniz maskot, şişme palyaço gibi bir çok karakterlide paketlerimize ekleyebiliriz.

Açılış Kokteyli Bunun dışında Market Açılış Organizasyonu için çok güzel bir hizmet olan pamuk şeker ve patlamış mısır arabası ile ücretsiz olarak dağıtım yapmak tüm market açılışları için önemlidir: Bunun sebebi .çok basit ilk günde gelen herkese ücretsiz olarak dağıtılan Osmanlı şerbeti, limonata,  dağıtımı çok güzel bir etkinlik olacaktır. Bu dağıtımları tüm Market Açılışları için kolayca faydalanabilirsiniz ayrıca Fiyatları sizlere kampanyalı olacak sunacağız..

İstanbul İşyeri Açılışları için düşündüğünüz sadece bir Kokteyl Organizasyonu ise tam yerindesiniz artık sizinle tüm planlamayı yapabilecek ekibimiz var. İlk olarak Mağaza Açılışı için sizlere çok güzel süslemelerden oluşan tak çiçek süsleme önerebiliriz. Bazı yerler İşyeri Açılışı için Balon Süsleme Dekorasyonu istemiyor onun yerine çiçeklerin olmasını tercih ediyor. Ama en çok talep gören İşyeri Balon Süslemesi yanında karşımla hostesi, manken, müzik grupları gibi hizmetlerde talep görmektedir. Tüm Açılış Organizasyon işlerinizi catering firmaları arasında talibiz. Bizimle çalışırsanız tüm profesyonel ekibimiz hizmetinizde olacaktır.  Bistro Masa Kiralama hizmetimize de Açılış Organizasyon Firmaları arasında sağlıyoruz.

Catering Şirketleriİlk yazımızı bu sefer Mağaza Açılış Etkinlikleri ile başlayıp Balon Süsleme ile devam edelim. Açılış Organizasyonları için öncelikle tanıtımı anlatalım kokteyl ile devam ederiz. İlk olarak tanıtımlarda araç ile gezilir. Market ve Mağazalar bunları genellikle kampanyalı fiyatlarını duyurmak için yaparlar. En çok Market Açılış Organizasyonları için talep edilen açılış palyaçoları dır. Hem dans eder hem de eğlenerek broşür dağıtımı ve baskılı balon dağıtır. Giriş kısmada pamuk şeker ve patlamış mısır arabası koyularak ücretsiz olarak dağıtımı sağlanır. tabi bu sadece mısır ve pamuk şeker değildir mesela Osmanlı macunu yada limonata dağıtımına olabilir. Giriş bolüme kurulan ses sistemi ekipmanı ile dj yada palyaço anonslar yapar açılış gününe özel fiyat bilgisi verir. Bu hizmetleri sadece market açılışı için değil bir çok mağaza açılışları için bu tarz hizmetler talep etmektedir.

Açılış KokteyliMağaza Açılış Organizasyonu için kokteyl tarzı düşünüyorsanız size de bir çok örnek sunabiliriz. Kokteyl tarzı açılışların en gözdesi ara sıcak sunumlu ikramlar ve soğuk atıştırmalık yiyeceklerdir. Tabi burda bir çok ayrıntı var menüde çeşit çoğaldıkça kokteyl fiyatları yükselebiliyor. Biz şimdi orta halli bir Kokteyl Organizasyonu için paket oluşturalım. İlk olarak Mağaza Açılışı ve Balon Süsleme için keşif yapalım. Balonları süslemeyi kararlaştırdıysak zincir balon dekorasyonuna başlayabiliriz. 100 Kışlık bir Açılış Kokteyl Fiyatı sunalım. Giriş kısma altı adet bistro masa kurulumu yapalım ve yanlara da ses sistemi ekipmanını kuralım. İki kişiden oluşan karşılama hostesleri gelen konukları karşılasın ve onlara mağazanız ile ilgili bilgileri versin. Trio ekibimiz canlı yaptığı müzik ile herkesin beğenisini toplasın. Servis ekibi olacakta 3 adet servis personeli yeterli olacaktır: Açılış Organizasyon Fiyatları olarak size bu şekilde bir açılışı ortalama 2000TL civarında tutar. Daha detaylı işyeri açılışı için fiyat istiyorsanız müşteri temsilcimiz size bilgi verecektir.

Açılış OrganizasyonuŞimdi size Açılış Organizasyonu nasıl yapılır, nelere dikkat etmemiz gerekiyor hepsini sırayla sizlere anlatacağım. İlk olarak cafe açılış organizasyonu ile başlayalım… Kafeler genellikle bistro masa ve ve balon süsleme talep etmektedir.  Tabi yanına ses sistemi, dj yada bir trio müzik grubu tercih edenler çok fazladır. Am cafe balon süsleme daha yaygın olmaktadır. Buraya neler olacağını kısaca yazalım. İlk giriş kısma zincir balon süsleme ile güzel bir tak yapalım yanlarını da papatya ve jumbo balonlarla süsleyelim. Dj imiz güncel şarkılar eşliğinde şarkılarını çalsın ve iki kişide karşılama hostesi gelen konuklarla ilgilensin. Bu tarz bir paket ortalama Açılış Organizasyon Fiyatı 1500TL dir. Şimdi paket bilgisi ve fiyatı Mağaza Açılışı için vereceğiz. En başta mağazanın büyüklüğüne göre bistro masa kurulumu ve ses sistemi ekipmanı kurulabiliriz. Bunun yanında Açılış Kokteyli için servis masası kurulumu çok iyi olabilir. Servşs masası organizasyon sırasında çay, kahve, limonata gibi ikramları garson ekimiz tarafından dağıtılması yapılır. Mağaza Balon Süsleme de ise caddenin önünden karşıya iki li zincir balon yapabiliriz. Balon Süsleme Fiyatları için ayrı olarak paket önerilir isterseniz tabiî ki her şey dahil olarak da bizden hizmet alabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Açılış İkram Menüleri şu şekilde sırayabilriz.  Özellikle Mağaza Açılış Organizasyonları için trio müzik talebi çok fazladır. Kapı giriş içinse Manken yada Karşılama Hostesi bizden yoğun talep görmektedir. Öncelikle gelecek konuk sayısını mutlaka bizimle paylaşmanız gereklidir. Bizde gelecek misafirlere göre size kokteyl menüleri sunabiliriz.(limon susuna batırılmış havuç ve salatalık, mini pizza, kaşarlı poğaça, ekler, meyveli tortelat,)İçecekler limonata, cola, fanta, soda, gibi ikramlardan açılış menüsü oluşturabiliriz. İşyeri yada Mağaza için bizi arayabilir Balon Süsleme Fiyatları İstanbul genelinde kaça yapıyoruz öğrenebilirsiniz..

Açılış Organizasyon Şirketleri arasından birini seçerken nelere dikkat ediyorsunuz eğer bir bilginiz yoksa size hemen farklı paketler sunalım hem de bilgi sahibi olmanızı sağlayalım. İlk olarak Açılış Organizasyon Şirketi ile çalışmadan önce hizmet verdiği etkinlikleri inceleyebilirsiniz.

Açılış Kokteyli Ayrıca Açılış Organizasyonu için anlaştınız alacağınız hizmet büyük bir açılışsa sözleşme yapmakta fayda var. Açılış Kokteyli ise alacağınız hizmet sözleşmeye  saat tarih bilgileri mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Cafe Açılış Organizasyonu ise genellikle tanıtım ağırlık olup palyaço ve kostümlü elemanlar tarafından broşür, baskılı balonlar dağıtılmaktadır. Cafe nin giriş kısma ses sistemi kurulumu ve anons yapabilen bir eleman işinizi görmekle birlikte tanıtımızı sağlayacaktır. Açılış Organizasyon Fiyatları hepsi farklı bir organizasyon diğeri ile tutmaz bu yüzden görüştüğümüz organizasyon şirketine nasıl bir açılış istediğinizi anlatmanız gerekmektedir,,,

Kokteyl OrganizasyonuFazla bir konuk beklemiyor ve bayiiler arası bir toplantı gibi olacaksa Açılış Kokteyli tam size göre en güzel konuşmalar, sohbetlerin eşliğinde trio müzik grubu da talep etmeniz fayda sağılacaktır. Ama şunu unutturmayın giriş için Açılış Balon Süsleme ilk günde size prestij sağlayabilir. Kokteyl masası kurulumu ve örtü ile giydirme de çok güzel olabilir. Açılış Süsleme seçenekleri farklı farklı mesela herkes Balon Süsleme istemiyor onun yerine giriş için Çiçek Takı ve yanlarına ayaklı çiçeklerden talep ediliyor.. Daha fazla bilgi için bizi mutlaka arayın sizlere vereceğimiz hizmetlerle en güzel organizasyonları biz gerçekleştireceği.

Yeni bir mekanın açılmasıyla başlar her şey ilk günde Mağaza yada İşyerinizin sorunsuz bir şekilde Açılış Organizasyonu yaptırmak isterseniz. Öncelik size sunabileceğimiz bir çok hizmet var Açılış Organizasyon Firmaları arasında. İlk olarak açılacak olan bir mağaza, işyeri, market, satış ofisinin açılışı tanıtım olarak mı yoksa gelen konuklar için Açılış Kokteyli mı oluıcak bunu belirlememiz gerekiyor. Genellikle Market Açılışları Balon Süsleme, Pamuk Şeker Arabası, Popcorn Makinesi, Baskılı Balon Dağıtımı gibi hizmetlerden oluşan paketlerdir. Market açılış fiyatları ise 1500TL gibi bir fiyata mal olur. Tabi mağaza açılışı için biraz daha gelen konuklara hitap edecek kokteyl ikram menüleri ile topladığımız paketten oluşur. Bunu yaparken trio müzik grubunda açılış esnasında gelen konuklara hoş bir müzik dinletisi yapmaktadır.

Açılış Organizasyonu

Ortalama 100 kişilik bir davet olacaksa giriş içinde balon süsleme yada çiçek takı  yapılarak ortalama 2250TL gibi bir maliyet çıkar. İşyeri Açılış paketi ( çerez, sıcak ve soğuk içecekler, kanepe, ekler, pizza, kurabiye meyveli tartolat gibi ikramlar oluşan bir pakettir. Sunduğumuz paket içerisinde 2 adet servis personeli mevcuttur. Tabi karşılama hostesi, manken gibi taleplerde fiyatlara extra olarak yansıtılır. Uygun paketlerde sizlere yardımcı olabilecek müşteri temsilcimizi istediğiniz zaman arayabilesiniz. Paketin içinde kokteyl masaları ve süslenmesi gibi bir çok ayrıntı paketlere dahildir. Tabi İstanbul genelin

Biliyoruz ki öncelikle Açılış Kokteyl Organizasyon Fiyatları bütçenizi aşmadan ve kaliteli bir hizmet istiyorsunuz. Buradaki yazımızda sizlere açılış kokteyl fiyatları ve organizasyonları için bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İlk olarak Kokteyl Organizasyonu ile başlayalım soğuk içeceklerden oluşsa ve taze atıştırmalıklarımızdan tatlı tuzlu kurabiye, mini pizza, kaşarlı poğaça, kanepe ekler, meyveli tortelat ekleyelim ve yanınıza altı adet kokteyl masası kiralama servisimizden verelim. Giriş kısma bir adet tak balon süsleme ve ses sistemi ekipmanı ile Açılış Kokteyl Fiyatları 2500TL olarak düşünebiliriz. Tabi Pamuk şeker arabası, Osmanlı macunu, popcorn arabası gibi bir çok seçeneği hizmet alacağınız Catering Firması ile görüşmenizde fayda var. Şimdi ise bir paket oluşturalım 2 palyaço kiralama, ses sistemi ekipmanı, 30 metre zincir balon 2 adet karşılama hostesi, 1000 adet baskılı balonla birlikte Açılış Organizasyon Fiyatları 1750TL dir.

Kokteyl Organizasyonu Sadece Kokteyl Masası Kiralama hizmeti almak isterseniz müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Açılış Kokteyl İkramları ve Organizasyonları için verdiğimiz fiyatlar kesin değildir. Hizmet alacağınız Organizasyon Şirketi size farklı paketler ve fiyatlar sunabilir bizden de hizmet almak isterseniz müşteri temsilcimiz sizlere bilgi verecektir.

   Yeni mekanın Açılış Kokteyli için biliyoruz en iyi hizmeti istiyorsunuz Bu ister cafe açılışı ister mağaza açılış organizasyonu olsun bizim ekibimiz sizlere kokteyl ikramları, bistro masalar, karşılama hostesleri gibi bir çok hizmeti profesyonelce sağlar. Sadece bunu Kokteyl Organizasyonu olarak düşünmeyin mesela şık bir balon süsleme, müzik grubu, dj hizmeti, ses sistemi kiralama gibi farklı hizmetlide biz size temin edebiliriz. Mağaza açılış organizasyonu için ne gibi hizmetler sunabiliriz derseniz öncelikle logo renklerinizden balon süsleme ve kokteyl masası süsleme ile başlayabiliriz. Tabi hemen ardından kokteyl menüleri ve servis personelleri geliyor. Bunun yanında açılış kokteyli için çok güzel ara sıcaklı menülerimizde mevcuttur. Bunlar sizler için hiç durmadan en iyi fiyatlarla Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere iki yaka yada sağlıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Üstelik en ucuz fiyatlarla sizlerin açılış kokteyl organizasyonlarınızı yapıyor kaliteden ödün vermenden profesyonel ce gerçekleştiriyoruz. Amacımız sadece para kazanmak değil mutlu müşterilerle kendimizi geliştiriyoruz. Sadece size kalan organizasyon şirketleri arasında bizimle çalışıp catering hizmeti hakkında bilgi almanızdır. Biz yapılacak olan Açılış yada Kokteyl için en kaliteli ve güzel hizmeti size sunmaktır. Açılış Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında siz en çok neye dikkat ediyorsunuz fiyatı ve menüsü ise biz size en uygun rakamlarla hizmet sağlayabiliriz. Açılış İkramları için fiyatlarımız sunulacak olan Açılış Kokteyli Menüsü ve konuk sayısına göre farklılık göstermektedir. 

En başarılı Açılış Organizasyonları en iyi ekibe sahip organizasyon şirketleri ile olur. Ayrıca Açılış Organizasyon Fiyatları içinse sizlerin bütçesine göre indirimli paketler yapar. Sorunsuz ve başarılı bir Açılış kokteyl organizasyonları sadece bizin işimizdir. İstanbul genelinde bir çok kurumsal markanın Açılış Organizasyonunu ve Kokteyl hizmetini yaptık. Sizde en güzel açılış organizasyonu ve catering hizmetlerini sunabiliriz.