Düğün Organizasyonu İstanbul Catering Firmaları arasında biz neler yapıyoruz ve nasıl hizmetler sağlıyoruz. Hepsini sırayla sizlere anlatacağım daha detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimizle görüşün İlk olarak Düğün Organizasyonları için neler yapıyoruz ondan bahsedelim size ama en güzel düğünleri yapıyoruz. Bazen Tekne Düğünü bazen Kır Düğün Alanı bu yerlerde her şey istediğiniz gibi olmayabilir ve dışarıdan ekipman firmasından temin edersiniz. İlk olarak Düğün Kokteyli için çok ikramlarımız var onlardan başlayalım ve ekipman kiralama ile devam edelim. Çok bit bütçeniz yoksa ve sadece bir şey isterseniz Kokteyl Organizasyonu ram size göre. Ayakta düzen olması kokteyl masalarının yeterli olacağı anlama gelir. Bu yüzden Masa Sandalye Kiralama alıp ekstra olarak hem nakliye hem ekipman parası ödemeye gerek kalmaz. İste tam biz bur da İstanbul Catering Firmaları arasında sadece yiyecek ve içecek değil tüm etkinliği biz yapıyoruz. 

Nişan Organizasyonu Düğün Organizasyonu için yemek geldiğinde hazırladıklarını daha önceden mekanda bulunarak yapıyoruz. Sonra Düğün Kokteyl İkramları dağıtım aşaması istediğiniz bistro masalara yada 10 kişilik masalara yiyecek ve içecek servisi profesyonel garson ve servis hostes ekibimiz tarafından sağlanır. Masa düzeni oluşturduk dan sonra sadece masalara değil ellerinde ikramlar ve içecekleri tepsilerde gezdirerek de herkesin ikramlardan yararlanmasını sağlar. Bizi diğer Catering Firmaları içinde ayıran husus budur. Tüm organizasyonu tek bir etkinlik varmış gibi sorunsuz hizmet sağlamaktır.

Nişan ve Söz Organizasyonları için bizden alabileceğiniz hizmetleri İstanbul Catering Firmaları içinde neden farklı olduğumuzu sizlere anlatacağız.  Evde Söz Merasimi İkramları için hiç düşünmenize gerek yok çok uygun maliyetlerle sizlere çok güzel hizmetler sağlayabiliriz. Mesela evinizdeki salon yada bahçeniz için çeşitli nişan süslemeleri ve ekipmanlarda birleştirerek güzel görünüm elde ederiz. Evde Söz Organizasyonu için öncelikle gelecek konukların oturması için sizlere Masa Sandalye Kiralama hizmetimizden söz edelim. Ayrıca farklı ellerimizde modeller var altın ve sarı renkte.

Masa Sandalye Kiralama Nişan Masası Kiralama için öncelikle yiyeceklerin önceden hazırlanması gerekli bu yüzden önceden bilgi vermelisiniz. Evde Nişan Töreni İkramları hizmeti verirken 2 ayrı seçenek sunuyoruz. Biri uygun fiyatlı sadece bir nişan için diğerinde içinde ara sıcakların olduğu çok güzel bir menüdür. İlk olarak sizden gelen talep doğrultusunda kullanılacak olan Nişan Malzemeleri Kiralama paketler halinde sunulur. Nişan Konsepti Kiralama içinde bolca süslemelerin olduğu ve nişan masası gibi ekipmanlardan oluşur. İlk olarak istediğiniz tüm hizmetleri size söz organizasyon paketleri olarak uygun fiyatlarla sunabiliriz. İstanbul Catering Firmaları içinde biz sadece size yiyecek sağlamıyoruz. Tüm organizasyon planlamasından ve yiyeceklerin ikram edilmesine kadar her şeyi mutlulukla yapıyoruz.

Açılış Organizasyonları için sizlere İstanbul Catering Firmaları arasında nasıl hizmet sağlıyoruz hepsini detaylı bir şekilde anlatacağım. İlk olarak kurumsal bir markanın Açılış kokteyli için konuşalım ve nler yapıyoruz bilgiler verelim. İlk olarak kurumsal markalar yanı Mağaza Açılışları sürekli olarak yapılan tanıtımlardan fazlası olabilir. Özellikle Mobilya Mağaza Açılışları için gelen misafirler hoş geldiniz diyerek kendileri için ayrılmış kokteyl masalarına alınırlar. Sonrasında ise servise devam eden ekibimiz ellerinde tepsilerle gezerek mutlu bir şekilde içecek ve yiyecek dağıtırlar.

Açılış Organizasyonu İlk günde herkse hoş geldiniz diye davet edecek olan Karşılama Hostesi ekibimiz bu konuda hizmet sağlarlar Tabi sadece açılış menü ikramları değil bazı müşterilerimiz Balon Süsleme Dekorasyonu gibi hizmeti de talep etmektedir. Bazıları ise balon yerine çiçek takı ve ayaklı çiçeklerden istiyor. Balon Süsleme Fiyatları istenilen metreye ve asılacak olan yerlere göre değişmektedir. Açılış için Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama servisimizden de fay dalabilirsiniz. Tanıtım tarzı bir Açılış Organizasyonları olmasını istiyorsanız bu konuda seve seve yardımcı olabiliriz. Mesela işyerinin giriş kısımlarına animatörler, palyaçolar sizin için broşür ve baskılı balonları dağıtımını sağlarlar. Dev maskotlarla İşyeri Açılışı için ilgi odağı haline getirebiliriz. Müzik Sistemi ve DJ Kiralama ile anonsçunuz sizin kampanyalarınızı tanıtır.

 

stanbul Cateriing Firmaları için de bizden de fiyat almanızı ve ürünleri karşılaştırmanız sizin bütçeniz açısından avantaj sağlayacaktır.  Her zaman müşterilerimiz iyi dinliyor neler istedikleri anlıyor ve sonrasında hizmet sağlıyoruz. Mesela Söz Organizasyonu denilince burada hemen gerekli olanları sizler için çıkartabiliriz. Böylece sizde yorulmadan hizmet almış olursunuz. Açılış Organizasyonu için bir çok kişi bizi arar ve fikirlerimizi öğrenir ona göre bizden Organizasyon Hizmeti almış olur. Mağaza Açılışları vb çok farklı burada tanıtım yoksa gelecek konuklara ikramı sağlanacak gibi farklı alternatiflerimizden var. Market Açılış Organizasyonları diğer etkinliklere benzemez mesela palyaçolar,  maskotlar, sunucu, dj gibi ekiplerden oluşur ve tanıtım hizmeti sağlanır.

Düğün Malzemeleri Kiralama Market için bir paket oluşturalım 2 Palyaço, DJ, Sunucu, Ses Sistemi, Balon Süsleme Catering Fiyatı 1500TL Paketler yukarıya doğru çıkarmak istersek Pamuk Şeker ve Mısır Arabası Kiralama servisiniz de bu paket ekleyerek paketin yükselmesini sağlayabiliriz. Catering Şirketleri arasında istediğiniz zaman bizden kokteyl tarzı etkinlikler için fiyatları öğrenebilirsiniz. Gelin ve Damat Masası – Düğün Takı – Gelin Yolu bu süper set sadece 1000TL

Biliyoruz Catering Fiyatları aklınızı çok karıştırıyor burada özel paket oluşturarak maliyetler için bilgileri paylaşacağız. Öncelikle sizlere 100 Kişilik bir Kokteyl Organizasyonu ile başlayalım burada ayrıntıları ile sizinle paylaşacağım. 10 adet kokteyl masası, 3 kişi servis personeli yiyecek ve içeceklerinde bulunduğu bu Catering Fiyatları 2000TL dir. Burada hizmetleri ayrı ayrı alırsanız yüksek bir maliyetle karşılaşabilirsiniz. Önemli olan paket olarak bu hizmetlerden yararlanmak kalıyor. Şimdi 100 Kişilik Masa Sandalye Kiralama Fiyatları 1500TL ortalama ücretler verilmiştir. Bu rakamlar genellikle İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası olarak verilmektedir.

Gelin Yolu Süsleme Evde Nişan için Masa ve Arka Fon Kiralama 800TL dir Masa ikramları dahil değildir kaç kişilik masa ikramları olacağı  müşteri temsilcimizle paylaştığınızda size fiyatları sunacaktır. Bu sefer bir Açılış Kokteyli için size sunum yapalım ve içinde süsleme de olsun.. 150 Kişilik yiyecek ve içecek ikramları 5 kişi garson 15 adet kokteyl masası ve mekanın giriş kısımlarının balon süsleme ile giydirilmesi dahil Catering Fiyatları 3500TL

İstanbul Catering Firmaları arasında sıkışıp kaldınız mı? Karar vermek de zorlanıyorsanız bir tüyo verelim ve kolay karar almanızı sağlayalım.  En iyi catering firmaları teklif almak ve çalışmayı kim istemez ki.  Tabi birçok yol var bunu anlamak için 13 yıldır bu işi yapıyoruz ama Türkiye genelinde bir çok firma hakkında fazla bir bilgimiz yok ama çalıştığımız işlerin deneyimleri ile size kısaca yardımcı olabiliriz. En önemi fikirler açısından görsel olarak resimler ve videolar çok önemlidir.

Kokteyl Organizasyonu Catering firmaları sizler için bir çok video hazırlamıştır ya da görsel slayt resimler. Bunları inceleyelim ilk olarak ikinci olarak daha önce çalışan yakın arkadaşlarınızlar dan başlayabilirsiniz. Catering, kokteyl hizmeti adına çalışma yaptıysa memnunluklarını sorabilirsiniz.  Catering organizasyonu sırasında sorunlar yaşamışlar mı yada ikramlar açısından eksikler var mı bunların ayrıntılarını örgenin.  Eğer araştırma yaptınız ve catering hizmetleri alan biri bulamadıysanız referanslarını da çok önemlidir. Birçok catering firmaları hiç çekinmeden sizlere çalıştıklarını müşterilerin telefonları vererek görüşmenizi sağlayabilir. Bunlar seçenek ama sadece catering için peki düğün, nişan, nikah, Catering Firmaları öz merasimi, doğum günü için gerekli olan ekipmanlarda alacaksanız yeterli değildir. Gerekli ekipmanları kiralamadan önce zamanınız varsa gidip depoları yada ofislerinde görmeniz ve beğenerek tercih etmeniz daha iyi bir davranış olacaktır. Bir çok İstanbul’da hizmet veren catering şirketleri çalışma yaptığı yerlere davet eder. Mesela bizim firmamız yakınlarda bir catering, kokteyl yada ikram organizasyonu varsa davet edip yerinde görmesi için rica ediyoruz. Bunu genellikle nikah kokteyli ve düğün davet organizasyonları için yapıyoruz.

Açılış Organizasyonu Tüm organizasyonu yerinde görmek gibisi yok bazen bir nikah masasını beğenebilir fakat düğün alanında hoşunuza gitmeyebilir. Bu tarz sorunların önüne geçmek için en kolay yol bizim söylediğimiz yerince inceleme en mantıklısı olacaktır. Şunu unutmayalım ki catering firmaları sizlere öneriler, fikirler sunarken tavsiyeleri mutlaka değerlendirmeniz gerekir. Bur da yazdıklarımız sizler örnek olabilir ama alacağınız davet, parti, şirket eğlenceleri, toplantı gibi organizasyonlarda en doğru kararları almanızı sağlayacak olan yine organizasyon firmalarıdır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere CCatering İstanbulatering Hizmeti alırken ayırdığınız bütçe kısıtlı ise kolayca sizlere birkaç önemli bilgi verelim. İlk olarak sizlere kolay ulaşım sağlayacak olan firmalara yönelmeniz ve sonrasında önemsiz olarak gördüğünüz ayrıntıları eleyin. Bütçenizin en büyük oranda etkileyecek olan ekipmanlar taşınması ve nakliyesi olduğu için catering fiyatları büyük ölçekte etkiler.  Önceliğiniz kendi elinizde bulunan doğum günü parti organizasyonu gibi etkinliklerde değerlendirin. Mesela catering firmaları ile anlaşma yapmadan kendi evinizde masa sandalyeleri kullanabilirsiniz. Varsa müzik sistemi yada tabak bardak gibi ekipmanlarda kendiniz temin edebilirseniz fiyatlar otomatikman düşecektir Eğer yoksa da lansman organizasyonu, düğün davet kokteyli olsun gelecek misafir sayısına göre bistro masa ve kokteyl sandalyesi talep edin.

Kokteyl OrganizasyonuCatering firmaları sizlere bir organizasyon için gelecek davetli sayısına göre bir etkinlik için kaç masa ve sandalye gideceğini belirtecektir.  Ama elerken dikkat edilmesi gerekenler var bir açılış organizasyon firması ile anlaşırken ilgi çekecek süsleme ve hizmetleri almanız gerekir.  Protokol için bir açılış ta konuşma kürsüsü, konferans cihazı gibi ekipmanları organizasyon paketlerine ekletmeyi unutmayın. Bizimde tecrübelerimize güvenebilirsiniz Catering için anlaşmaya varmadan önce bizimde sizlere sünebileceğimiz ikram menülerimiz var. Satış temsilcimiz size en uygun bam başka paketleri sunacaktır.

Mükemmel hizmetleri sunan Catering Firmaları sizlerin etkinliklerde en yakın dostunuz.  Her bicimde isler düğün organizasyonu ister açılış kokteyl daveti olsun hemen sizlere yerinde hizmet ile çözümler sunuyor. Tabi sadece ikram organizasyonları değil her alanda bir çok çalışmalar yaparak sizlerin sırtındaki yükleri hafifletiyor.

Nikah KokteyliEn özel catering ikramları alabileceğiniz zaten başka yer yok bunu size hatırlatırız.  Kendileri özenle seçtikleri catering ekipmanları ile şık sunumları ile tüm Türkiye genelinde çalışan seçilmiş firmalardır. Her kez için söyleyemeyiz ama işini çok iyi yapan firmalar her zaman müşterilerini memnun ediyor.  Öncelikle İstanbul geneline çalışmalar yaptığımız için bir çok adı duyulmuş tanınmış catering şirketleri var. Yılların deneyini müşterileri ile paylaşarak yaratıcı, farklı fikirleri çözüm ortakları ile paylaşıyor.  Sorun şuki bu saydıklarımızı tüm catering hizmetleri sunan firmalar sizlere sağlayabilir. Donanımlı olmak gerekir ilk bu tarz kokteyl davet organizasyonu yapabilecek kapasitede olmak için. İstanbul Catering Hizmetleri Donanım ne demek bunu anlatalım bir catering organizasyonu için tüm gerekli ekipmanlar. 500 Kişilik bir davet için mesela gerekli kokteyl masaları ve giydirmek için süsleme örtüleri gibi çok ayrıntılar var.  Zaten nikah kokteyli, davet organizasyonu için catering olabilecek tüm etkinliklerde bunlar gereklidir. Bunu en iyi bilen şirketler sürekli kendileri geliştirmek yaptığı çalışmaları ileriye taşımaktadırlar. Sadece masa ve sandalye den ibaret değildir tüm ekipmanlardan kastımız.

Açılış KokteyliBir iş toplantısı, lansman organizasyonu, seminer, fuar için birçok malzeme gerekir. Kürsü, ses sistemi,  konferans cihazı bunları karşılamak ve yerinde hizmet ise gerçekten başarı gerektirir. Catering Hizmetiİyi çözüm ortaklarınız olmak zorunda güler yüzlü servis elemanları gibi bir çok ayrıntı var. Diyeceksiniz ki bunları zaten karşılamak onun görevi evet görevi ama ya sağlayamasaydı. Tüm ikram hizmeti sunan firmalar en iyi catering servisini sunamaz. Hep diyoruz ya başarılar ayrıntılarda gizlidir bunu iyi düşünen, Catering Organizasyon Firmaları bunun farkındadır.

Tüm ekipmanları kiralamak yerine çoğu zaman kendi depolarından temın eder ve malzeme sorunu yaşamazlar. Yoğunluk belirli zamanlarda olduğu için ikram malzemelerinin bulunmaması çok büyük sorunlara yol açabilir. Düşünelim fuar için katılımcı bir firma catering hizmeti talep ediyor bunun için masa ve sandalye gibi gerekli malzemeler lazım. Her şey tamam ama sonrasında ekipmanların çoğu piyasada bulunamıyor yoğunluk dolayısıyla hepsi kiralanmış.  İşte burada en büyük sorunlar başlar İstanbul Catering Şirketleri için ayrıca sunulan fiyatları daha etkiler. Anlaşma yapmadı bir yerden catering malzemeleri getirmek yada İstanbul da hizmet veriyorsa başka bir şehirden getirmek tüm organizasyon sağlıklı gitmesi tamamen etkileyecektir. Ayrıntıları Catering Hizmeti İstanbul paylaştıkça İstanbul Catering Hizmetleri adına liste gerçekten uzadıkça uzadı. Bu sorunları yaşamamak için profesyonel ve donanımlı yemek, ikram firmaları ile çalışmak en doğrusu olacaktır.

Açılış Organizasyonları İşiniz sergi, ürün tanıtım lansmanı, kongre, düğün, nikah, doğum günü, parti olursa olsun hep sorunları çözmek isteyen profesyonel şirketleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Farklı paketler sunan en iyi Catering Firmaları arasında İstanbul geneli olarak Avrupa ve Anadolu yakasına bizde kokteyl hizmeti veriyoruz.  Bizimde sizlere sunabileceğimiz bir çok İstanbul Catering Fiyatları var satış temsilcimizden ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

 

Cofe Break Catering için sizinle nasıl yapılır nelere dikkat etmek gerekli gibi tüm bilgileri paylaşıp sunacağız.  Toplantı ve Seminer için en başta gelen Catering Coffe Break İkramları olmaktadır. Sebebi ise yogun geçen paylaşımlarda en güzel molalar Coffee Break le olmasıdır. Tabi neden olmasın mis gibi kurabiyeler ve çay kahve ikramları ile her Fuar ve benzeri etkinliklerde en güzelidir. 

Kokteyl Organizasyonu Cofe Break Organizasyonları, iş dünyası toplantıları için aralarda sunulabilecek ( Kahve Molası )  en güzel sunumlardan biridir. Ama tabi ürünlerin mesela kurabiyelerin taze olması çayın yeni demlenmiş olması gibi bir çok ayrıntıyı göz arda etmemek gerekir. Konferans Organizasyonları içinde gerekli olan Coffe Break Hizmeti olması gerekmektedir. Bunun sebebi ise ortalama 45 dakikalık konferanslarda 15 dakikada molalar verilmektedir. Bu molalarda hazır düzenli olarak masalarda kurabiye çeşitleri bulunmaktadır. Çayını kahvesini alan herkes Kokteyl Masalarına oturur ve ikramlardan alır. Başka bir organizasyon olmuş olsa 15 dakika gibi bir sürede çayını kahvesini alıp içemez. Bu sebeplerden dolayı en güzel karşılama Coffe Brealk İkramları ile gerçekleşir. Coffe Break Fiyatlarlı sunulan menü ve içeri göre farklılık gösterebilir.

İş Dünyası için artık ya Kokteyl Organizasyonları yada Coffe Break İkramları tercih sebebi olmuştur. Artık her yer de mevcut fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda kısaca tüm toplantı seminer alanlarında bir çok üniversite de bu hizmete rağbet göstermektedir. Ayakta olarak sunulan ve Kokteyl Organizasyonu gibi bir hizmet olan Cofee Break artık herkesin gözdesi oldu. Coffe Break Hizmeti için sizlere bazı bilgiler sunacağız çok önemli ayrıntıları bu yazımızda bulabilesiniz. İstanbul Catering Firmaları içinde anlaşma yaparken mutlaka gelecek konukların sayısını gerçek olarak verilmesi gerekir. Coffe Break Catering olacağı zamanın ortalama 1 saat öncesi tüm hazırlıkların bitmesi gerekmekte. Yoksa gecikme olursa etkinlik alanında büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Biz Coffe Break İkramları sırasında en az 45 dakika önce her şeyi bitirmiş konukları bekliyor oluyoruz. Bu Toplantı Organizasyonları için hep bu şekilde olması gerekiyor son dakika sürpriz olmasın.

Masa Sandalye KiralamaSıra geldi Coffe Break Menüleri nasıl olmalı nelere dikkat edersek sorunlarla karşılaşmayız hepsini bu yazıda paylaşıyorum. Önceliğimiz sıcak içeceklerdir mesela demleme çay, nescafe, bitki çayları olarak içecekler sunulur. Tüm etkinlik sırasında servis personelleri çok aktif olmak zorundadır. Herkesin kolayca çay kahve alabilmesi için servis ekibi ellerinde tepsilerle hafif atıştırmalık ve içecek servisinde bulunurlar. Onun dışındaki en büyük risk ürünlerin taze ve günlük olması gerekir  bunu mutlaka Cafee Break Catering Hizmeti alacağınız şirket ile görüşmeniz gerekmektedir. İstanbul Catering Şirketleri arasında çoğu şirket 3 farklı yerden teklif alır ve karşılaştırma yaparak en cazip geleninden hizmeti alır. Sizde birkaç firma ile görüşüp bilgiler alır ve size en avantajlı gelene almanızda yarar var. Eğer İstanbul Coffe Break Fiyatları için bir araştırma yapıyorsanız bizden teklif alın ve karşılaştırın göreceksiniz ki ürünler ve hizmetlerimiz ne kadar kaliteli olduğunu. Hastane seminerleri,, üniversite konferansları, fuar etkinliği. bayii toplantıları, açılış organizasyonu,  lansman daveti, tanıtım etkinliği için sizlere en kaliteli Coffe Break Organizasyon hizmeti sunuyoruz.