Her kez bilir ev gibi yoktur sizde en mutlu gününüzde kendi evinizin rahatlığında bir söz organizasyonu, nişan töreni olması planlıyorsanız. Muhteşem bir sizler için nişan organizasyonu, söz daveti yapabiliriz. Bu kadar uzman ekibimiz varken siz neden yoruluyorsunuz siz sadece mutlu zamanın keyfini çıkarın bırakın sizin için garsonlar, servis elemanları nişan töreni için çalışarak sizlere daha çok zaman tanısın. İlk olarak nişan organizasyonu, evde nişan daveti, nişan catering hizmeti, nişan kokteyl organizasyonu gibi her alanda sizlere çözüm sunan firmalar için bir bakış açısı geliştirelim. evde nişan töreni nasıl yapılır,  evde nişan hazırlıkları, evde nişan süslemeleri gibi bir çok ayrıntıyı kendiniz düşünmeyi seçebilirsiniz. Yada bir cafe, lokanta, restoran ile görüşerek sipariş verip ikramları kendinizde dağıtabilirsiniz. Ama bu ne kadar sağlıklı olur ki hem para harcayıp hem de tüm nişan organizasyonu, söz merasim töreni yükünü üstlenmek bizce sorun teşkil edebilir. Hem sadece nişan ikramları, catering menüleri ile bitmiyor ki. Nişan masası hazırlama, salon süslemesi, servis ekipmanlarının hazırlanması, hatta gerekli sayıda sandalye ve masa bile bulmak lazım. Bu kadar şeyi kendiniz yapmayı düşünmek sizce de biraz riskli değimli?

Evde nişan töreni ikramları, kokteyl organizasyonu, evde davet için catering hizmetleri, evet bu tarz ikramlar için uzman ekipler var. Siz sadece size sunulan nişan catering paketleri, ikram organizasyonları için bir şirketle anlaşmalısınız. Size zaman ve sevdiklerinizle hoş sohbetler, konuşmalar yapabilmeniz için İstanbul catering firmaları arasında biriyle anlaşmaya kalıyor. evde nişan organizasyonu fikirleri açısından en güzel konsepti size catering hizmetleri sunan firmalar verebilir. Hem ellerinde şık servis ekipmanları, nişan süsleme malzemeleri gibi her şey mevcut.  evde nişan töreni için değişik fikirler açısından gümüş şamdanlar, ayaklı çiçekli süsler gibi bir çok alternatif var. Bu nişan süsleme malzemesi kiralama yerine en iyi catering firmaları arasından biriyle anlaşmak en doğru tercih. Diğer yandan nişan masası ikramları, süsleme, catering, organizasyon içinde b ir çok yardıma ihtiyacınız olabilir.

Evde nişan konsepti genellikle beyaz ve şeker pembesi renklerde dekorasyon süslemeleri ile oluyor. Bahçe, salon, ev gibi yerler içinse en uygun bistro masalardır hiç yer kaplamaz ve organizasyon sırasında istediğiniz yerde tutabilirsiniz. En güzel nişan organizasyon firmaları, catering şirketi bilir kokteyl tarzı davetler ile olur. evde nişan organizasyonu nasıl yapılır diye düşünmenize fazla gerek duymasın nişan ikram fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Hem sizin nişan organizasyonu Avrupa yakası ve Anadolu yakası olsun hiç fark etmez. Biz İstanbul genelinde sizlere catering ve organizasyon olmak üzere hizmet verebiliriz. Satış temsilcimizden ikram organizasyonu ve ekipman kiralama için fiyat alabilir paketlerimiz hakkında görüşebilirsiniz.

En güzel nişan organizasyonu değişik fikirleri daha fazla aramanıza gerek yok.  Evde nişan daveti için uzman ekibimiz sizin için istediğiniz yerde sizlere mobil caterng hizmeti sağlıyor. Hem de sizlerin düşündüğü gibi catering fiyatları ile değil kampanyalı bütçenizi aşmayacak şekilde sunuyor.  Catering Firması olarak sizden ricamız evde yapılacak olan süslemeleri belirlemeniz ve ihtiyaç listesi oluşturmanızdır. İşi detayları olarak görmemiz bizim için çok önemli daha kolay olması bakımından, nişan töreni olacak yerin resimlerini de göndermeniz bize kolaylık sağlayacaktır. Daha fazla uzatmadan size hemen anlatmaya başlayalım evde nişan organizasyonu, nasıl olur, fiyatları, neler yapabilirim. Gelen konuklar için ilk olarak evde nişan töreni için catering organizasyon fikirleri ile sizleri aydınlatmaya başlayalım.

Çoğu aile kendi evlerinde söz merasimi ve nişan için daha iyi olabileceği fikrini taşır. Gerçekten de bizim deneyimlerimizle bu doğrudur ama çoğu kişi şunu aklına getirir kalabalık bir grup ise bu zor olabilir. Hem kendiniz yapmaya çalışırsanız sizi birçok stres yaratacak sürprizlerde olabilir. Evde nişan catering ikramlarını, kendim yaparsam daha uygun maliyetlerle işin içinden çıkarım diye de düşünebilirsiniz. Bu ne kadar doğrudur bunu uzmanlarına en iyi catering firmaları cevaplayabilir.

Sizler için bunu da cevaplıyoruz kısaca birlikte bir göz atalım ve hesap yapalım bakalım hangisi doğru bir fikir. En başta yiyecekleri hesap ederek başlıyoruz bir nişan catering firması sürekli olarak pastane ve fırınlarlar çalışır. Bir kilo kurabiye alırken hemen hemen yarı yarıya fark eder. Siz 10 kilo ikram ürünleri alırken 600 yada 700tl ödersiniz. Şunu da belirtelim her yerde fiyatlar farklı tabii ki ama kaliteli ürünlerden söz ediyoruz. İçecekler ile devam edelim market alışverişi de catering firmaları tarafından toptancılardan yapılır siz 350tl ödediniz ama onlar yine indirimli olarak aldılar. Bir evde nişan daveti catering için iki garson gerekli onu da organizasyon firmaları aracığı ile yardım için aldınız. Daha catering servisi için kiralama ekipmanlarını sayfadan neredeyse 1500tl gibi bir para ödemeniz gerekir. İşi n stresi zamanın geçmesi yorulma ıvır zıvır çekmeden sadece bu ödeyeceğiniz paraya sizlere bu hizmetlerin hepsini yaptırabileceğinizi söyleseydik ne düşünürdünüz.  Evde nişan fikirleri açısından biliyoruz düşününce hiç mantıklı gelmiyor ama bunu size donanımlı bir catering firması kolayca sağlayabilir.

İnanmıyorsanız şöyle yapalım siz bize gelecek konuk sayınızı ve İstanbul nişan söz organizasyonu nerede olacağı hakkında bilgi verin. Sizlere hemen yazılı olarak personelimiz sizler için, nişan töreni için hizmet paketlerinden oluşan bir paket hazırlasın. internetteki nişan kendin yap fikirleri yerine profesyonel olarak satış temsilcilerinden destek alın.

Bu tüm Türkiye genelindeki catering organizasyon firmaları için geçerli değil fiyatları hepsinin ayrıdır.  Ama kendileri ile görüşür ve fiyat araştırması yaparsanız emin olun bütçenize uygun profesyonel bir, evde nişan organizasyon firması bulabilirsiniz. Nişan farklı hizmetlerde ihtiyacınız olabileceğini unutmayın nedir bunlar peki kısaca örnekleri sunalım. Gelen komşular, akrabalar, dostlar oturma düzenli bir nişan töreni için sorun teşkil edebilir. Ama panik yapmanıza gerek yok ister bizden hizmet alın ister başka organizasyon firmaları olsun bunu da sizlere sağlayabilecek firmalar mevcut.

En çok söz organizasyonlarında tercih edilen süslemelerin en başında gelen nişan masası süsleme hizmetimizde var.

Hayalinizdeki nişan organizasyonu için sizlere sunabileceğimiz o kadar çok çeşit var ki bunları yaz yaz liste uzadıkça gidiyor. Daha fazla nişan için neler yapılır, nelere dikkat edilmeli gibi tüm organizasyon hakkında sorularınızı lütfen satış temsilcimizle görüşün.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.