Kurumsal Catering Kokteyl Firmaları

Catering Firmaları oluşturduğu ekip ve ekipmanları ile  sizlere bir çok etkinliğinizde kolaylık sağlıyor.  Özellikle belediye nikah salonu, tekne düğünleri, bahçe partileri gibi ikram organizasyonu gerektiren yerlerde yardımcınız olmaktadır.  Tabi bunu sadece bu saydıklarımızla sınırlandırmamak gerek mesela yeni açılan bir sergi, açılış, fuar gibi yerler içinde bir, Catering Firması ile anlaşmanız gerekebilir.  Her Kokteyl  Catering Firmaları, ise size istediğiniz hizmet vermez mesela bazı yemek üzerine hizmet sunan şirketler sadece yemek hizmeti sunar. Oysaki size saydığımız organizasyonlar yemek ile alakası olmayan ve gerekli ekip  ve ekipmanların olması gereken hizmetlerdir.

Ayrıca bu tarz bir Catering Şirketi ile anlaşma yapmadan önce mutlaka referanslarını ve iş tecrübelerini incelemeniz gerekir.  Sadece bununla da kalmaz mesela bir kokteyl toplantı, iş toplantısı,  şirket yılbaşı kutlamaları, fuar etkinlikleri gibi birçok organizasyon için size ekipmanlar gerekir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz ses sistemi, kürsü, barka vizyon,  kokteyl masaları, masa ve sandalye gibi ekipmanları farklı yerlerden almanız gerekebilir. Oysa size İstanbul Catering Firmaları arasında biz bu tarz organizasyonlar için tüm ihtiyacınız olan hizmeti verebiliriz.

Mesela sizlere kolaylık olarak catering ikramlarından oluşan ekipmanlarında içinde olduğu hazır paket fiyatlar sunabiliriz. Sizin bu tarz kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yormadan eğitimli asistanlarımızla bilgiler sunar. Şirket Organizasyonu gibi her alanda hayatınızı kolaylaştırır. İstanbul genelinde birlikte çalıştığımız bir çok bir çok dünya markası olmuş kurumsal şirketler bulunmaktadır. Sadece kurumsal etkinlikler değil doğum günü partisi, Düğün Kokteyli, nikah, parti organizasyonları için de İstanbul Catering Şirketleri arasında hizmetler vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir