Açılış Organizasyonu

İstanbul başta olmak üzere yakın illerden olan Türkiye genelinde Catering Organizasyon Firmaları arasında profesyonel olarak birçok hizmetler sunmaktayız. Kurumsal çözümler sunmak için 20 yıldan fazladır bir çok tanınmış dünya markaları için çalışmalar sağladık. Bunlar Açılış Kokteyli – Fuar Catering Hizmeti – Happy Hours – Yeni Yıl Kutlamaları – Şirket Partileri – Ramazan İftar Programları gibi her alanda sayısız hizmetler sağladık.

Kokteyl Organizasyonu

Şirket Ofis Partileri için ilk olarak talep edilen hizmetlerin başında DJ + Ses Sistemi Kiralama Hizmeti yer almaktadır. Ek olarak Balon Süsleme ve çeşitli süsleme dekorasyonları yer alıyor. İstenilen yerlere ise Bistro Masa ve İçecek Masası Kurulumu sağlıyoruz. Catering İkramları olarak ta müşterimizin belirdiği Kokteyl Menü İkramlıkları yer alırken Servis Hostesleri tarafından dağıtımı sağlanmaktadır. Dilerseniz Fotoğrafçı – Kameraman – Karşılama Hostesi gibi hizmet çeşitlerimizden de faydalanmanız çok kolaydır.

Fuar Catering

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Açılış Organizasyonu için sunmuş olduğumuz bir çok seçenekler yer alır. Mesela bunun için birçok Catering Menüleri sağlarken siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetleri de birlikte sunuyoruz. Etkinlik alanında ihtiyaç duyacağınız Açılış Hostesi, Tanıtım Mankeni, Garson Hizmeti de sunduğumuz ekiplerden bazılarıdır. Eğer Davet Organizasyonu için sorunsuz bir etkinlik olmasını planlıyorsanız burada. lk yapılması gereken tecrübeli ve kaliteli çalışmalar sunan bir Kurumsal Catering Firması ile çalışmak gerekir. Tecrübelerini sizinle paylaştıkça seçimler yaptığınızda oldukça faydalı olacak ve doğru bir yol izlemenize sağlanmasına yardımcı olacaktır. Bizimde sizler için sunabileceğimiz Açılış Kokteyli için seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Açılış Kokteyli

En harika Nikah Kokteyli için özel tasarımlı Masa Sandalye Kiralama modelleri ve Gelin Yolu – Çiçek Süsleme ekipmanlarımız sizleri bekliyor. Burada kullanılacak olan bistro masaları özel olarak masa örtüleri ile giydiriyor bir birinden güzel canlı çiçeklerle süslüyoruz. Dilerseniz burada Davet ettiğiniz konuklarınızı kapı da karşılayarak onları yönlendirecek olan Karşılama Hostesi ekibimiz de sizlere hizmete hazırdır. Nikah İkramlıkları sağlarken sağladığımız yiyeceklerin taze olmasına ve içeceklerinde marka olmasına oldukça dikkat etmekteyiz  İster Kültür Merkezi ister Belediye Nikah Salonu hepsi için Kokteyl Organizasyonu için çalışmalar sağlamaktayız. Boş olarak kiraladığınız bir mekanı da saatler içerisinde hazırlıkları sağlayarak sizin için ortamı renklendirerek harika bir davet alanı haline de getirebiliriz..

Kokteyl Organizasyonu

İstediğiniz zaman boş bir alanı bile saatler içerisinde muhteşem bir DÜĞÜN ORGANİZASYONU için bir mekan haline getirebiliyoruz. Bunun için elimizde bulundurduğumuz MASA SANDALYE KİRALAMA modelleri NİKAH KÜRSÜSÜ – GELİN YOLU VE ÇİÇEK TAK SÜSLEMESİ ile harika bir görüntü elde edebiliriz. Bununla birlikte ayakta bir düzen kurulmasını isterseniz de NİKAH KOKTEYLİ içinde size çalışmalar yaparak doğru bir planlama ile beğeneceğiniz bir hizmette sağlamaya hazırız. İstediğiniz gibi bir ortam olması için canlı ve yapay çiçeklerle dekorasyon süslemeleri sağlamaktayız. Çoğu zaman PLAJ – KUMSAL – TEKNE – HAVUZ BAŞI – GEMİ – KIR ALANI boş bile bize verilmiş olsa bunu hiç sorun etmenize gerek yok elimizde tasarımlı profesyonel ekipmanlarımızla doğru adımlar atarak planlamalarla en iyi şekilde hazırlayabiliriz.

Açılış Organizasyonu İstanbul

Sürekli olarak hizmet sağladığımız İSTANBUL CNR EXPO FUAR MERKEZİ için CATERİNG FİRMALARI içinde bir çok hizmet sağlamaktayız. Stand Hostesi – Tanıtım Fotomodeli – Karşılama Mankeni – Tercüman gibi hizmetleri de sizler için paketler halinde sağlamaktayız.  Başarılı fuar personellerimizle markanızın tanıtımı için en şekilde temsil edecek ekiplerimiz mevcuttur. Ürün tanıtımı konusunda broşür dağıtım hostesi, maskot, dansçı, müzik grubu gibi bir çok ekip oldukça faydalı olmaktadır.

İstanbul Fuar Hostesleri

Stand İkramlıkları içinde farklı paketlerimiz bulunuyor sizlere bu paketleri sunduğumuzda seçimler yapabilir ve belirlediğiniz bütçe dahilinde kolayca hizmet alabilirsiniz. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Catering Kokteyl İkramları için sadece bizi aramanız yeterli olacaktır müşteri temsilcimiz hemen size dönüş yapılarak Fiyatları sunumları yapılmaktadır.  Dilerseniz tanıtım mankenleri – servis hostesleri – temizlik personeli – barmen gibi hizmetlerimiz içinde bizden bilgi alabilirsiniz.  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı KOKTEYL ORGANİZASYONU konusunda bir çok kurumsal müşterimize yardımcı olmaktayız. Stand alanında ortalama 3 saatlik bir program yapılacak kokteyl menü ikramı için hizmet sağlamaktayız.

Catering Organizasyon Firmaları
Fuar Hostesi Manken
Fuar Hostesi
Catering Organizasyonu
İstanbul Catering Organizasyonu
Catering Organizasyonu İstanbul