Kokteyl Organizasyonu

İstanbul Anadolu Avrupa Yakası olmak üzere Kokteyl Organizasyonları için bir çok başarılı hizmetler sunarak siz değerli profesyonel çalışmalar sağlıyoruz.  Bir çok etkinlikler de sunduğumuz Kokteyl Menü İkramları ile sizlere seçenekler sunarak en uygun Fiyatları sunarak Catering Hizmeti sağlamaktayız.

Açılış Hostesi

Açılış Kokteyli sırasında sunacağımız bir çok seçenekler bulunmak bunları ise deneyimli çalışan ekiplerimizle yürütmekteyiz. Gerekli olan Karşılama Mankeni – Açılış Hostesi – Garson Kiralama – Trio Müzik Grubu Kiralama gibi bir çok seçeneği de sizlere her zaman sunmaya hazırız.  Daha fazla seçenek içinse müşteri temsilcimizle görüştüğünüzde sizin için hemen bilgiler paylaşarak fikir almanızı sağlamaktadır. Bunu da sizlere video, resim gibi görsellerle sunmaktadır.  Kokteyl Fiyatları Paketleri ile birlikte sunularak içinden kolayca bütçenize göre bir çok seçenek den faydalanmanız çok kolaydır. Bu seçenekleri bayi toplantıları, doğum günü partisi, mezuniyet töreni, temel atma organizasyonu gibi bir çok farklı etkinlikler de ise kullanmanız çok kolaydır.

Kokteyl Organizasyon Firmaları

Fuar Catering Firmaları aradığınızda sizler için hazırladığımız harika kokteyl menü ikramları içinde seçeneklerimiz mevcuttur. Bu sunduğumuz paketler de ise stand hostesi, tanıtım fotomodeli, garson, barmen, temizlik personeli, tercüman, karşılama mankeni gibi isteğe göre farklı seçenekleri de kapsayarak sunmaktayız.  Bazen ise Fuar Organizasyon alanında kısa program olarak iki yada üç saatlik Kokteyl Catering Hizmeti sunmaktayız. Çalışmalarımızı mobil olarak sağladığımız için stand alanına erkenden gelerek birkaç saat içerisinde hazırlıklarımızı yapıyor ve davetliler gelmeden önce her şeyi hazır ederek bekliyoruz  Tabi sonrasında ise yine aynı şekilde stant ikramlıkları, kokteyl menüleri kendi fuar servis personellerimiz ve hostesleri ekibimiz tarafından sağlanıyor.

İstanbul Kokteyl Organizasyonu

Yeni Yıl Kutlamaları – Ofis Şirket Patileri – Eğlence Organizasyonu gibi her alanda bizden kolayca birçok hizmeti temin etmeniz çok kolaydır. Bunun için 20 yıldan fazladır İstanbul Organizasyon Şirketleri arasında sizlere Kurumsal etkinlikler de çalışmalar sunduk.  Amacımız verdiğimiz hizmetlerde öncelikle kaliteli bir çalışma olmasını sağlamaktır. Bunun içinde oldukça disiplinli çalışıyor ve sürekli olarak ta kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz aldığımız ilham bu şekilde gelişiyor ve imkanlar dahilinde sizlere en kaliteli KOKTEYL ORGANİZASYONU için çalışıyoruz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu

Gemi İndirme Töreni, Yetişkin Partisi, Kurumsal Davet Organizasyonu gibi tüm etkinlik çeşitleri için Kokteyl İkramlıkları ve Yiyecek İçecek Hizmeti sağlamaktayız.  Tabı bununla birlikte dilerseniz Yemek Hizmeti ve Masa Sandalye Kiralama Hizmeti içinde sizlere bir çok seçenek sunabiliriz. Gerekli olan ekipmanların arasında yer alan Çadır Kiralama – Isıtıcı Temini – Sahne Kurulumu gibi bir etkinlik malzemeleri de sizlere sağlamaya hazırız.

Catering Organizasyonu

İstanbul Kokteyl Organizasyonları, açılışlar, eğlenceler, partiler, kutlamalar ve çeşitli etkinlikler için her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırız. Sunabileceğimiz ilk etkinler arasında yer alan Catering çeşitleri yer alıyor. Burada sunulacak olan ikramları deneyimli ikram hostesleri ve bay bayan garson servis personelleri ile sağlıyoruz. Her şey dahil olarak hazırladığımız bu organizasyon paketlerinde ise tüm hizmetler yer alıyor. Böylece siz yorulmadan ve daha fazla düşünmeden kolayca bu etkinliklerde çözüm bulmanızı yardımcı oluyoruz.

Kokteyl Organizasyonu İstanbul

İstanbul Kokteyl Firmaları arasında tüm gerekli olan hizmet çeşitlerin başında gelen dj kiralama, ses sistemi kiralama, balon süsleme, kırmızı halı, konuşma kürsüsü, konfeti gösterisi gibi bir çok ekipmanları istediğiniz tarih de istediğiniz alana getiriyor ve gerekli hizmetleri mobil olarak sağlıyoruz.  Bistro masa kiralama servisi sağlarken oldukça fazla renkte masa örtüsü seçeneklerimiz bulunuyor istediğiniz renklerde giydiriyor ve fiyonklarla süslüyoruz. Dilerseniz canlı ve cansız çiçek süsleme seçeneklerimiz de bulunuyor örneklerin bir çoğunu müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyon İkramları
Açılış Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl İkramları
Davet Kokteyl Organizasyonu
Fuar Kokteyl Catering Firmaları
Kokteyl Catering Firmaları
Kokteyl Organizasyonu