Mükemmel lezzetlerden oluşan ve güler yüzlü personeller sağlayan İstanbul Kokteyl Catering Firmaları arasında sizlere de en iyi hizmetlerimizi sunabiliriz. Erkek garson ekibimiz siyah pantolon beyaz gömlek Bayan garsonlarımız siyah etek beyaz gömlek ile sunum ikram servisi sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz içinde isteğe göre farklı giyimleri ile de hizmet sağlamaktadırlar. Amacımız sizin istediğiniz gibi bir etkinlik olmasını sağlayarak en anlamlı günlerinize renk katarak hoş bir hatıra kalmasını amaçlıyoruz.

Kokteyl Catering Organizasyon – Çadır Kiralama – Kokteyl Menü İkramlıkları

Aile ve akrabalar arasında kutlanan etkinliklerin başında gelen nişan merasimi, söz organizasyonu için biliyoruz birçok planlar yaptınız. Bir tek sorun gelecek konuklar için catering kokteyl hizmeti sağlayacak bir firma ile anlaşmaya kaldıysa size bu anlamda tamamıyla istediğiniz gibi olmasını için hizmet sağlamaya hazırız. Sadece nişan yada söz ikramlıkları için değil size süsleme konsepti içinde yardımcı olabiliriz.  

Catering Organizasyon Firmaları – Soğuk Kokteyl Menü İkramlıkları

Nişan masası ve sandalyesi kiralama seçeneklerimize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Her anlamda bol çeşit ve bir birinden güzel modelleri değerli müşterilerimiz için hazırladık. Bahçede yada teknede nişan merasimi için tül ve kumaş süslemeleri oturma düzeni içinse arka fondan oluşan harika nişan konsepti masalarımız mevcuttur. nişan ikramlıkları catering için hiç yorulmadan sorun yaşamadan size yardımcı olabilecek ve deneyimli bir ekip olduğunuz unutmayın siz yeter ki mekana karar verin. Bu doğrultuda bizde havuz başı, villa, tekne, yada evinizin salonu hiç fark etmez hepsi çin bol çeşitli nişan ekipman malzemelerimiz oldukça fazladır.

Kurumsal olarak bir emlak ve satış ofisleri için gerçekleştirdiğimiz temel atma töreni için birçok markalara hizmetler sağlamaktayız. Açık mekanlarda yada boş bir arazide gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler için mangal partisi,açık büfe ikramlıkları, kokteyl organizasyonu gibi hizmet çeşitleri sunmaktayız. Boş mekanlarda gerçekleşen bu hizmetimiz içinse çadır kiralama, kırmızı halı, ses sistemi kiralama, konuşma kürsüsü gibi bir çok hizmeti de kendilerine sunmaktayız.

Nişan Organizasyonu – Söz Merasimi – İstanbul Kokteyl Catering Firması

Eğlence dolu çocuk partileri, kurumsal şirket eğlenceleri, yılbaşı kutlamaları, doğum günü organizasyonları için harika ekipleri sizler için hazırladık. Doğum günü ikramları içinde sunumlarımız oldukça geniş olup deneyimli servis hostesleri ile özel gün için hazır bekliyoruz. Sunabileceğimiz kokteyl catering şirketi olarak yiyecek içecek konusunda oldukça başarılı hizmetler sağlıyoruz. Parti havasını yakalamak için dj kiralama, çocuk masası ikramları, süsleme konseptleri, animasyon ekipleri gibi doyasıya eğlenebileceğimiz çalışanlarımız partiniz için bekliyor.

Birçok başarılara imza atıldığı ve en iyi sonuçları almak için ticarette ilk adımdır açılış organizasyonu ve bunu doğru planlama yapmak gerekmektedir. İşte bu doğrultuda sadece deneyim ve profesyonellik konuşur en öneli günü iyi değerlendirmek ve doğru şekilde tanıtım yapmak yeni bir yapının açılmasında en büyük rol oynamaktadır. Bunun için bir düşünceniz varsa size önerebileceğimiz kurumsal birçok şirket ve mağaza açılışları için başarılı şekilde hizmet sağladığımız bir hizmeti önermekteyiz. Başta İstanbul ve Türkiye genelinde sağladığımız açılış kokteyli oldukça tüm kurumsal şirketler tarafından öncelikli bir çalışma olmuştur.

Kokteyl Organizasyonu – Aperatif Kokteyl Menü İkramlıkları

Rb Catering olarak bizde sizin için bir planla yaparak doğru ekipleri oluşturuyoruz. En başta ise açılış hostesi ve karşılama mankeni gibi seçenekleri değerlendirerek sizlere sunumlarını yapıyoruz Tabi size bağlı olarak markanın tanıtımı için fotomodel de sağlıyoruz. Tek hedefimiz doğru seçimler yaparak dikkatleri açılış alanına çekerek ilk günün önemini tüm herkese göstermektir. Giyim konusunda ise istediğiniz renk logonuzun markası yada farklı bir renk ile istediğiniz şık giyim tarzı ile gelecek konukları ekibimiz hazırdır. Tüm çalışmalarımız için bilgi almak ve menü sunumlarını öğrenmek isterseniz bizi açılış organizasyon firmaları arasında dilediniz zaman arayabilirsiniz.

Catering Kokteyl Masası İkramlıkları – Trio Müzik Grubu Kiralama

Hayallerinizi süsleyen ve bütçenize uygun olarak bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız bunu doğru planlamalar yaparak kolayca kavuşabilirsiniz. Özel tasarımlı ürünlerimizi kendi nakliye araçlarımızla sağladığımız için masa sandalye kiralama modelleri ve süsleme konseptlerini sizle sağlıyoruz. Düğün malzemeleri ekipmanlarımız arasında olduğu için uygun fiyatları sunarak hizmet sağlıyoruz. Tabi bunu düğün kokteyli içinde sağlıyoruz diğer masa düzenine kıyasla bunu tercih ederseniz ekonomik olarak daha kolayca alabilirsiniz.

Biz kokteyl catering şirketi olarak ilk açıldığımızdan bu güne seçeneklerimizi çoğaltmaya ve daha uygun fiyatları sunarak hizmet etmeyi amaç edindik. Bu doğrultuda günden güne sürekli olarak kazandığımız tecrübe ve para ile sürekli olarak çeşitlerimizi değerli müşterilerimiz için oldukça fazlalaştırdık. Bizimle çalışan bir çok belediye mevcut bu belediyelerde sunduğumuz nikah kokteyli içinde iyi bir çalışma sağladığımız için bizi tercih etmekte ve belediyeler tarafından önerilmekteyiz. Nikah ikramları ve organizasyon kısmını merak etmenize gerek yok. Hazırlamış olduğumuz paketlerimiz de garsonlar, bistro masa, hostesler ve servis için gerekli tabaklar, bardaklar bulunmakta size sadece seçim yapmak kalıyor.

İstanbul Fuar Kokteyl Catering Firmaları – Stant Hostesi Temini – Fotomodel ve Manken Hizmeti

Dünyaca ünlü markaların bir araya geldiği yada yeni bir ürünün tanıtımı gerçekleştirildiği fuar organizasyonları çok önem taşımakta ve bu zamanı çok iyi değerlendirmek gerekmektedir. Tanıtım ise bir kişinin başarabileceği bir ley değildir iyi bir ekip çalışması ve doğru adımlar atılarak en doğru şekilde sağlanması gerekmektedir. Çalışmalarımız arasında stand catering ikramları, karşılama mankeni, fuar fotomodeli, tercüman gibi bir çok ekipler bulunmaktadır. Ekiplerimizi sizin için gerekli tanıtımlarda sağlıyoruz tabi fösteri ağırlık bir hizmet isterseniz de defile, dansçı kiralama, patenli hostes, maskot gibi seçeneklerimizi de sizin için sunmaktayız. Önceliğimiz her zaman fuar catering firmaları içinde en iyi kokteyl menüleri ikramlıkları sağlayarak gelen ziyaretçilerin stant alanından memnun olarak ayrılmasını sağlamaktır.

Kurumsal Kokteyl Catering Organizasyon – Şirket Ofis Partisi – Yeni Yıl Kutlamaları

Yaptığınız toplantılar ve görüşmeler arasında sunduğumuz türk kahvesi, demleme çay, espresso, espresso, sütlü ve sade nescafe gibi sıcak içecekleri de isteklere göre hostes ve manken ekibimizde ikramını sağlamaktadır. Sıcak içecek sunumlarımızı özel cam çay bardakları, fincan takımları, gümüş ve cam tepsilerle sağlayarak şık ve özenle gerçekleştirmekteyiz.

Açılış Kokteyl Catering – İstanbul Organizasyon Firmaları – Garson Kiralama
İstanbul Kokteyl Catering Firması – Kokteyl Masası İkramları Yiyecek İçecek Hizmetleri
istanbul Catering Firmaları

CATERİNG KOKTEYL İKRAMLARI

Dom Soslu köfte

Çıtır çıtır Tavuk Pirzola

Fırın Makarna

Elma Dlm Patates

Su Böreği

Cevizli Baklava

Muffin

Kakaolu Muffin

Mini Mozaik Pasta

Karışık Meyve.

Haydari

Kısır

Rus Salatası

Pembe Sultan Meze

Ezme Acısız

Babagannus Meze

Paçanga Böreği

Peynirli Karışık Poğaça

Mini kuruvasan sade

Simit

Beyaz peynir

Eski Kaşar

Dom Salata

Mini Sütlü Tatlı Puding Supangle

Sütlaç Mini Bardaklarda

Tatlı İkramları
Tatlı Servis İkramları
Açıl Büfe Catering