Catering Organizasyon – Kokteyl İkram Menüleri – Açılış Süsleme – Bistro Masa Kiralama

Sizlere sunacağımız Rb Catering ekibi işinde başarılı ve en iyi hizmeti almanızı sağlayacak servis personellerinden oluşmaktadır bize ve çalışma ekibimize güvenebilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak catering organizasyon, kokteyl hizmeti gibi çalışmalarımızı titizlikle sağlıyor ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızda olarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Catering Hizmeti – Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa İkram Sunumları

Kurumsal olarak hizmet sunduğumuz gemi indirme töreni, temel atma organizasyonu gibi etkinliklerde sizlere bir çok hizmeti kolayca sunabilir bu alanda çözüm ortağınız olabiliriz. Çalışmalarımız en başta boş bir alana ihtiyaçlara göre kurulumlar yaparak kısa sürede orayı tam bir kokteyl organizasyonu alanına çevirmektir. Sağladığımız bunun için isteklere göre bir çok hizmet var mesela çadır, sahne, masa sandalye kiralama gibi her şeyi değerli müşterilerimize mobil olarak sunarak ekipman desteği vermekteyiz. Sunmuş olduğunuz bu alanda çalışmalarımız bununla sınırlı değil mezuniyet töreni, ramazan etkinlikleri gibi bir çok alanda sizin için çalışmalar yapabiliriz.

Gemi İndirme Töreni – Temel Atma Organizasyonu – Çadır Kiralama – Catering Kokteyl

Her yıl bir sunduğumuz müşterilerimize çoğu zaman bayi toplantı, şirket yemekler için ramazan organizasyon hizmeti sağlamaktayız. Özel yemekler ve gerekli olan kurulumları istenilen yere yaparak herkesin birlikte bu özel günde en güzel anları yaşamasını sağlıyoruz. Burada sunduğumuz hizmetlerin en başında masa sandalye kurulumları ve istenilen menülere göre catering hizmeti yer alıyor. Farklı olarak ta mangal yemeği yada ara sıcaklardan oluşan çorba çeşitleri öncelik verilmektedir. Yemek sonrasında ise içecek masası kurulumu yaparak çay, kahve, bitki çayları, içecek servisi de sağlamaktayız. İhtiyaç duyulan garsonlar, servis hostesleri, mutfak personeli, aşçı gibi ekiplerimizde davetliler için özenle servisleri ve işlerini gerçekleştirmektedirler.

Açılış Kokteyli – Balon Süsleme – Trio Müzik Grubu – Catering Organizasyonları

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında en çok sunduğumuz hizmetlerin başında gelir açılış organizasyonu, kokteyl ikramlıkları bu alanda oldukça iddialı olan Rb Catering kusursuz çalışmalar yaparak en iyi hizmeti almanızı sağlamaya hazırdır. Size sunacağımız ilk çalışmamız yeni açmayı düşündünüz bir yeni mekanın en iyi şekilde tasarlanarak açılış etkinlikleri sırasında dekorasyon çalışmasını yapılarak tüm dikkatleri mekanın üzerine çekmektir. Bunu yapabileceğimiz bir çok seçenek var mesela logo yada markanın tabela renklerinden oluşan balon süslemesi oldukça başarılı sonuçlar almamızı sağlamaktadır. Bu ister mağaza açılışı yada şirket ofis açılışları olsun ikisi içinde fayda sağlamaktadır. Açılış personellerimiz ve biz amaç olarak sizlere en iyi şekilde davetleri ağırlamayı ya da güzel bir tanıtımı gerçekleştirmeyi hedefleriz. Sizler için seçtiğimiz ve ekibimizde yer alan açılış hostesi, karşılama mankeni, fotomodel gibi tecrübeli çalışma arkadaşlarımızda özel günüz de başarılı sonuçlar alarak hizmet vermemizi sağlamaktadırlar.  

Düğün Organizasyonu – Masa Sandalye Kiralama – Gelin Yolu ve Çiçek Tak Kiralama

Farklı bir düğün organizasyonu için planlar kuruyor ve en güzel hayalleri gerçekleştirmek istiyorsanız elimizde bulunan ve özenle hazırladığımız ekipmanlarımıza mutlaka bir göz atmanızı önermekteyiz. Alışılmışın dışında plastik sandalye ve masa yerine özel olarak tasarımlarla oluşturulan bir çok renk çeşidine sahip düğün masaları ve sandalyeleri oldukça ihtişamlı ve istediğiniz gibi sunulmaktadır. Bununla birlikte düğün kokteyli içinde bistro masa kurulumları, kokteyl menü ikramlıkları gibi bir çok hizmeti sizlere başarılı catering organizasyon firmaları arasında sizlere sunmaktayız. Sunumlarımız tamamı özel tasarımlı bardaklar, tabaklar ve ikram ekipmanları ile konuklara sunulmakta ortamı adeta renklendirmektedir. Etkinlik çeşitlerimiz oldukça fazladır villa bahçesinde düğün, tekne organizasyonu, havuz başı düğün kokteyli, kır düğün alanları gibi her yer için bizden fiyatları için bilgi almanız oldukça basittir. Siz yeter ki neler istediğinize karar verin gerisini Rb Catering ekibi sizler için planlamaları yaparak en iyi şekilde tasarımlı sunumları sağlayacaktır.

Seminer Organizasyonu – Konferans – Açılış Töreni – İstanbul Kokteyl Firmaları

Seminer ve konferans organizasyonları için en gözde hizmetlerin arasında yer alan coffee break hizmeti oldukça fazlaca tercih edilmeye başladı. Ayakta olan bu çalışma bir kongre gibi etkinlik alanlarında molalarda sağlanarak tüm konuklar tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Bize gelen talepler doğrultusunda şirket ofis toplantıları, sergi açılışları, kurumsal organizasyonları gibi bir çok değerli müşterimiz tarafından talep edilmekte bizde ona en uygun sunum menüleri oluşturarak teklifler sunmaktayız. Tabi bununla bitmiyor mesela yeni yıl kutlamaları, şirket eğlenceleri, ofis partileri içinde catering firmaları arasında farklı çalışmalar yapıyoruz. Dj hizmeti, ses sistemi kiralama, ikram hostesi, bayan garson temini gibi ekibimiz de kendilerine hizmet etmektedirler.

Açılış Catering Organizasyonu – Kokteyl Menü İkramları – Müzik Grubu Temini

Çalıştığımız bir belediye nikah salonları için hizmet sağlıyoruz bunlardan bazıları Kağıthane – Ataşehir – Zeytinburnu – Üsküdar gibi bir yer için çalışmalar yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetin başında ise nikah kokteyli, catering yiyecek ve içecek geliyor sonrasında ise gelin yolu kiralama, trio müzik grubu seçeneklerimiz yer alıyor. Boş olarak verilen bu salonların kurulumlarını da biz gerçekleştiriyoruz mesela masaların hazırlanması içecek masasının kurulması ve servis gereçlerinin hazırlanması gibi her şey bize ait oluyor. Bizde catering organizasyonları için her şeyi kapsayan paketler oluşturarak müşterimizin kolayca tercih yapması için sunum dosyası hazırlıyoruz. Eğer beğenilirse bu konuda anlaşma yaparak rezervasyonu alıyor ve o gün için kendilerine hizmetler sağlamaktayız

Temel Atma Töreni – Açık Büfe Catering Kokteyl Menü İkramları
Fuar Catering Hizmeti – Stant Mankeni – Karşılama Hostesi – Garson Kiralama Hizmetleri

Her yıl olduğu gibi bu sene içinde bir çok planlar yaptınız tüm müşterilerinize davetiyeler gönderdiniz fuar organizasyonu için biliyoruz her şeyin sorunsuz olmasını ve başarılı sonuçlar almayı hedefliyorsunuz. Gerekli olan en başta başarılı bir fuar catering firması ile çalışmak ilk doğru adımları atmanızı sağlayacaktır. Fuar süresi buyunca standınıza gelen davetliler markanızı tanıtmak en iyi hedeftir bunun içinde birçok dile sahip tercüman hostes sizi temsil olarak yabancı ziyaretçilere tanıtım sağlayabilir. Bu alanda konuklar için fuar ikramlıkları da oldukça hoşnut ile karşılanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı fuar hostesleri oldukça önem taşımaktadır. İlk olarak sizin isteğinize göre sizin için fuar ekipleri ayarlıyoruz giyim konusunda istediğiniz renkler yada markanızın logoları taşıyan özel olarak yaptırdığımız önlük yada farklı giyimlerle stant alanında bir oluşum gerçekleştiriyoruz bu reklam amaçlı sunduğumuz çalışma oldukça bir kurumsal marka tarafından seçim yapmasını sağlamaktadır. Fuar tanıtım mankeni ve fotomodel de aynı şekilde standınızda dikkatleri özerine çekerek bir araç, giyim, motor, gıda, makine, plastik, metal gibi tanınmış markaların tanıtımı oldukça başarılı olmasında önemli bir unsur olarak yer almaktadır. Biz Rb fuar ekibi olarak siz değerli müşterilerimiz için doğru bir planlama sunarak patenli hostes, broşür dağıtım mankeni, maskot, müzik grupları, dansçı gibi ekipleri de sizin için fuar catering ve kokteyl firmaları içinde başarılı şekilde sunmaktayız.

Catering Menü Hizmeti

Davet Organizasyonları Yat Partisi, Nişan, Düğün, Doğum Günü, Bayi Toplantısı, Fuar, Söz, Eğlence için Catering Menü Hizmetimizin den yararlanabilirsiniz.

DAVET CATERİNG MENÜSÜ 1

Mercimek çorbası

Tas kebabı  150 gr çiğ et

Pirinç Pilavı

İçli köfte

Şakşuka

Sarma

Catering Yemek Hizmeti

DAVET CATERİNG MENÜSÜ 2

Mercimek Çorbası

Kuzu incik 400 gr kemikli

Pirinç Pilavı

Köfte 1

Sarma 1

Hurma 1 adet

Zeytin yeter miktar

Kaşar

İstanbul Catering Firmaları

BARBEKÜ CATERİNG MENÜSÜ

SALATA BÜFESİ
AKDENİZ SALATASI
Z.YAĞLI ENGİNAR
ACILI EZME
HAYDARİ VEYA SEMİZOTU TARATOR
KÖZDE PATLICAN
AMERİKAN SALATA
BARBEKÜ BÜFESİ
KUZU ŞİŞ
PİLİÇ ŞİŞ
IZGARA KASAP KÖFTE
PİLİÇ KANAT VEYA PİLİÇ PİRZOLA
MEYHANE PİLAVI YADA PİRİNÇ PİLAVI
IZGARADA DOMATES KAPYA BİBER YEŞİL BİBER,

Gemi İndirme Töreni