Profesyonel Fuar Catering Hizmetleri

İstanbul genelinde bir çok Fuar Merkezi için Catering Organizasyon Hizmeti sağlamaktayız. Bizlere Fuar için gerekli bilgileri soracak olursanız ilk adım olarak çalışan personellerin oluşturulması ve catering hizmeti konusunda bir çok bilgiler sunmaya hazırız. Doğru adımlar atılarak markanın en iyi şekilde tanıtımı sağlayabilir ve başarılı sonuçlar almanızı kolaylaştırabiliriz.

Fuar Catering Firmaları

Stand Personel desteği olarak sizler için sağladığımız fuar hostesi, tercüman, mutfak personeli, bay bayan garson, karşılama mankeni, tanıtım fotomodeli içinde fazlaca ekibimiz sizlerin hizmetinde bulunuyor. Ek olarak özel olarak kendi ekipmanlarımızda bulunan Fuar Catering İkramları için farklı konseptlerden oluşan sunum ve servis ekipmanlarımızda bulunmaktadır. Bu ürünlerden stand masa üstü ikramlıkları için farklı seçeneklerimiz mevcut bunları sizlere müşteri temsilcimiz görsel olarak sunmaya hazır zaman hazırdır.

Fuar Stand ikramları

Fuar Hostesleri özellikle gelen konuklar için yiyecek içecek ikramlıkları sağlamaktadır. Burada sıcak içeceklerler arasında demleme çay, Türk kahvesi, nescafe servisini sağlamaktadır. Stand Mankenleri ve Tercümanlar ise stand ziyaretçileri ve konukları ise markanızın tanıtımında oldukça fayda sağlamaktadır. Fuar masalarına canlı ve cansız çiçek dekorları ile de süsleyerek sizlere özel farklı bir birinden güzel konseptler de yapmaktayız.  Kokteyl Menü Örnekleri ise değerli müşterilerimizin sunulan seçenekler arasında seçtiği ikramları ve farklı içecekleri talep edilmesi doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Fuar Stand İkramlıkları

Fuar Organizasyonları için özellikle çok güzel hazırlıklar yapıyoruz çalışacak personellerimizi özenle seçerek deneyimli ve işinde uzman olmasına dikkat ediyoruz. Biliyoruz seçimlerimiz oldukça önem taşır ve fuar alanında en iyi şekilde temsil edecek bir birinden güzel ve ortamı renklendirecek stand hostesleri ve mankenleri ile bu konuda iddiamızı sürdürüyoruz. Bu konuda çalışan personellerimizi mutlaka fuar hostes catering firmaları arasında bizleri seçerek denenizi özellikle önermekteyiz. Ayrıca tanıtım açısından oldukça fazla bir önem taşıyan patenli hostes, maskot, tanıtım fotomodeli içinden fiyatları konusunda bizden kolayca bilgi alabilirsiniz.

Catering Kokteyl İkramları

İstanbul Cnr Expo Fuar Merkezi mobil olarak kendi araçlarımızla catering organizasyon şirketleri içinde sürekli ekonomik fiyatları sunarak bir çok çalışmalar sağlamaktayız. Sizlerede bu konu ile ilgili birçok konuda fikirler önerler sunabilir daha başarılı sonuçlar almanız için bilgi paylaşımın da bulunabiliriz.  Fuar alanlarına sağladığımız teçrubeli Bay Bayan Garson Kiralama ekibimiz oldukça işinde başarılı ve sürekli bu iş üzerinde çalışmalar yapan deneyimli kadrolardan oluşmaktadır.

İstanbul Fuar Catering Firmaları

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı için sunduğumuz hizmetlerin en başında Kokteyl Organizasyonu yer almaktadır. Gelecek konuklar için ortalama iki yada üç saatlik programlar yaparak Fuar Menü İkramlıkları için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Gerekli olan Bistro Masa Kiralama Stand İkram Hostesi ve Karşılama için hizmetlerde sunmaktayız. Catering Malzemeleri Kiralama seçeneklerimiz oldukça geniştir bunu size video ve resimler ile sunmaktayız.

Fuar Hostesi

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi bir çok büyük etkinliklere ev sahipleri yapmaktadır buda katılımcı sayısını oldukça yüksek tutmaktadır.  Gelen konuklara en iyi şekilde servis edicek ve kaliteli sunacağımız ikram menü seçenekleri ile isterseniz sabah kavatlısı isterseniz bir birinden güzel kanepe çeşitleri ile sizlere hizmet için hazır bekliyoruz.  Kaliteli içecek seçimleri taze yiyecekler ile fuar catering şirketi olarak her zaman hizmetinizde olacağız.


Catering Firmaları
Fuar Manken Fotomodel
Fuar İkramları
İstanbul Fuar Stand Hostesi
Fuar İkram Hostesi
Fuar Catering Hizmetleri

( İFM ) İstanbul Fuar Merkezi Catering Firmaları arasında bizdende hızlıca teklif alabilirsiniz. Başarılı ekibimizle birlikte Marka – Ürün Tanıtımı için en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. 20 yıldan fazla zamandır sürekli olarak Organizasyon Catering Hizmeti sağlamaktayız. Hometex Fuar Hostesi – Fotomodel Temini gibi seçeneklerimizle her zaman hizmet için hazırız. Kurumsal olarak sunduğumuz çalışmamalarımızın en başında Fuar Kokteyli – Coffee Break Catering Hizmeti yer alıyor. Isaf Smartex Fuarı Masa Sandalye Kiralama, DJ Hizmeti, Ses Sistemi gibi seçeneklerimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Fuar Catering

Kokteyl Organizasyonu düşünüyorsanız bunu IJS Istanbul Jewelry Show için gerekli olan ekipmanlarımızla sağlayabiliriz. Broşür ve Promosyon Ürün Dağıtım Hostesi için dilerseniz Patenli yada Kostümlü olarak personellerimizle hizmet sunabiliriz. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Stand İkramları – Karşılama Mankeni – Temizlik Personeli de sunmuş olduğumuz seçeneklerimizin bazlarıdır. Müşteri temsilcimiz istenildiği zaman hazırlamış olduğumuz paketlerin sunumları yapmaya hazırdır. Burada Fuar Menü Seçenekleri Catering Fiyatları ile birlikte verilmektedir. Nextgen Mobility Fuarı Barman, İkram Hostesi, Bay Bayan Garson Kiralama seçeneklerimiz oldukça fazladır.

Fuar Catering İstanbul

You can quickly get an offer from us among the (İFM) Istanbul Fair Center Catering Companies. We aim to provide the best service for Brand – Product Promotion together with our successful team. We have been providing Organization Catering Service continuously for more than 20 years. We are always ready to serve with our options such as Hometex Fair Hostess – Photo Model Supply. Fair Cocktail – Coffee Break Catering Service is at the top of our corporate services.

Fair Catering

We also offer options such as Isaf Smartex Fair Table Chair Rental, DJ Service and Sound System to our valued customers. If you are considering a Cocktail Organization, we can provide it with the equipment required for IJS Istanbul Jewelry Show. If you wish, we can provide service as a Brochure and Promotional Product Distribution Hostess with our staff on skates or in costume. Eurasia Packaging Istanbul Fair Stand Refreshments – Welcoming Mannequin – Cleaning Staff are the bases of our options. Our customer representative is ready to present the packages we have prepared at any time. Fair Menu Options are given here along with Catering Prices. We have many options for hiring Nextgen Mobility Fair Bartenders, Catering Hostesses, Male and Female Waiters.

Fuar Mankeni