Nikah Kokteyli

Kurumsal olarak çalışan ve başarılı çalışmalarla sizlerin en mutlu günlerinden biri olan Nikah Kokteyli için her zaman hizmete hazırız. Özel tasarımla süsleme konsept ekipmanlarımızla sizin için daha iyi bir çalışma yaparak günün önemine renk katmak istiyoruz. Personellerimiz işinde başarılı kişilerden oluşmaktadır ayrıca bütçenize uygun nikah ikramları içinde sizlere özel paketler hazırladık.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

İstanbul genelinde bir çok çalıştığımız kültür merkezi ve belediye salonları için her şey dahil olarak kokteyl organizasyonu için hizmetler sağlamaktayız. Salonların boş olarak bize verildiği ve son nikah olarak zamana göre ayarlanması gerekmektedir. Bunun için biz bistro masa kurulumu, nikah kokteyl menüleri, garson kiralama gibi hizmetleri çalışanlarımızla birlikte sağlamaktayız.

Nikah İkramları

Hazırlık ve kurulum çalışmalarımız ise ortalama nikah organizasyonu başlamadan iki saat öncesinde başlar öncelikle bistro masaların hazırlanması sağlanır. Tabi müşterimizin istediği renkte masa örtüleri ve canlı çiçek yada ekipmanlarımızla bulunan dekor çiçeklerini kullanıyoruz.  Sunumlarımızı ise özel cam bardaklar ve tabaklarla yaptığımız için kasalarımızın hazırlığı ve içecek masasının kurulumlarda aynı şekilde hazırlıkları yapılmaktadır.

Nikah Kokteylleri

Bizi en çok tercih eden müşterilerimiz özellikle kullan at ürünler yerine kokteyl catering için özel tasarımlı bardak çeşitlerimizin olmasıdır. Ek olarakta porselen çerezliklerimiz, şekerlikler, peçetelikler de kullanarak kokteyl masasında hoş bir görünüm elde ediyoruz.

Kokteyl İkramları

İçecek masasını orta bir yere kurulumu sağlıyoruz bu şekilde herkesin nikah kokteyl organizasyonu sırasında kolayca ulaşmasına ve dağıtılması açısından çok iyi bir seçenek olmaktadır. Servis hostesi, garson personellerimiz ellerinde beyaz, gümüş, gold görünümlü tepsilerle nikah ikramlıkları için dağıtım sağlanmaktadır. Böylece herkesin alması herkesin sunumlarımızdan almasını sağlıyoruz. Hostes ve garson çalışanlarımız güler yüzü ve giyimleri ise beyaz gömlek siyah pantolon, papyon, siyah ayakkabı giyerek görünüşleri ile de dikkat çekmektedir.

Nikah Kokteyli
Kokteyl Firmaları İstanbul

İstanbul catering kokteyl firmaları arasında bizim titiz davranışlarımız ve ürünlerin kalitesini sunarken kullanılan yiyecek içecek servisi de önem taşır. Bunun içinse çay bardağı seti, fincan takımları, kokteyl bardakları, iki katlı sunum tabakları bunlara ek tepsiler ile gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz özel fırınlarımızda günlük olarak nikah kokteylleri başlamadan saatler önce hazırlanır ve gelen konuklarımıza taze olarak sunulmaktadır.

Nikah yiyecekler içinde hazır paketlerimizde bulunan soğuk atıştırmalıklar, ara sıcaklı kokteyl ikramları ve tatlı sunumlarından oluşmaktandır. Sizlere sağladığımız trio müzik grubu, gelin damat masası, gelin takı ve beyaz halı gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Tabi ortamın daha da sesli müziklerle dolması içinde dj + ses sistemi kiralama da seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Amacımız sizin için kokteyl organizasyon şirketleri arasında kusursuz hizmetler sağlamak ve bununla birlikte mutlu olduğunuz zamanlarda gülen yüzlerinize anlam katmaktır.

İstanbul Nikah Kokteyli

Özel misafirleriniz için oturma düzenli bir alan oluşturulması isterseniz özel tasarımlı bir çok renk kartelasına sahip masa sandalye kiralama modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ek olarak nikah kürsüsü, gelin yolu çiçekleri, şamdan dekorları, masa üstü süsleme çeşitleri de ekipmanlarımız arasında seçenek olarak bulunmaktadır. Müşteri temsilcimize aklınızdan geçenleri bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz nikah organizasyonları için tekne, villa, havuz başı, kır alanı gibi alanlar için sizlere en uygun paketleri sunarak gerekli sunumları sağlayacaktır.

Nikah Kokteyl Organizasyonu
Nikah Organizasyonu