İstanbul Kokteyl Hizmetleri – Catering İkram Sunumları – Bistro Masa İkramlıkları

En şık sunumların yapıldığı herkesin ayakta karşılandığı bir etkinlik çeşididir kokteyl organizasyonları tabi bu anlamda profesyonellik gerektirir aynı şekilde kokteyl hizmetleri sağlarken de elinde yeterli ekipmanlarında bulundurulması ve prestij sağlayacak sunumlar olması gerekmektedir. Aynı şekilde kokteyl personellerinin de markaya yada mekana uygun giyinmesi ve güler yüzlü olarak sunumların olması oldukça önemlidir. Bu nedenlerden dolayı ilk yapılması gereken başarılı bir İstanbul kokteyl firmaları arasından iyi bir seçim yaparak adımların atılması bir sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

İstanbul Kokteyl Catering Hizmetleri İkram Organizasyon Firmaları

Anlaşma yapmadan önce kısa gözden geçirmeniz açısından nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve en başarılı catering, kokteyl organizasyonu için çözüm odaklı bilgiler sunacağız. Daha önceki çalışmalarına bakarak başlayabiliriz mesela videolar, resimler gibi birçok görseli incelemek oldukça faydalıdır. Sonrasında ise kokteyl menü sunumları ve ikramlık çeşitleri için detaylı bilgilere bakabiliriz. Şirketinize, toplantınıza, düğünüze, yada doğum günü partinize gibi en uygun paketi seçmeniz tüm konuklarınız açısından oldukça doğru bir arar olacaktır. Bizden çoğu zaman bayi toplantısı, şirket açılışları, konferans ve seminerler için catering kokteyl ikramları talep edilirken cofffe break hizmeti de oldukça rağbet görerek talep edilmektedir.

Kokteyl Sunum Hizmetleri – İstanbul Catering Firmaları – Yiyecek İçecek Servisi

Kokteyl Hizmeti Sunumları da karton yerine cam bardaklar, porselen tabaklar, gümüş ve özel beyaz tepsilerin de kullanılması yiyecek içeceklersin sunulması açısından güzel bir görüntü sağmaktadır. İçeceklere dikkat edilmeli ve marka olan içecekler tercih edilmesi gerekmektedir. Biz birçok fuar catering hizmeti ve stant kokteyl ikramlıkları sağlarken bunlara oldukça dikkat ediyoruz.  Kokteyl yiyecekleri içinse günlük taze pastane ürünleri sigara böreği, mini pizza, tuzlu tortelat, kanepe çeşitleri, meyveli tortelatlar gibi ürün çeşitleri el yapımı ve özellikle günlük olarak sunulması tat açısından da lezzetli olması sağlamaktadır. Kokteyl ara sıcak menüleri ise mobil mutfak kurularak yerinde pişirilmesi sıcak sıcak servis edilmesi de sunumlar açısından daha olmasını sağlamaktadır. Tabi köfte, naggyt tavuk, kadınbudu, soğan halkası gibi ara sıcaklar özel soslar ile servis edilirse lezzete tat katacaktır.

Kokteyl Organizasyonu – Bistro Masa Sunumları – Aperatif İkramlıkları

Rb Catering olarak açılış organizasyonu gibi hizmet sağlarken asla hazır pişmiş ürünler sağlamıyoruz mekanın uygun bir kısmına yada mutfağa hazırlıklarımızı yaparak yerinde pişiriyor ve garson ekibimiz tarafından servis ediliyor. Açılış sırasında ilk adım olarak karşılama mankeni ile gelen konukları yönlendirerek en iyi şekilde davet ediliyor. Açılış kokteyl hostesleri ise konuklar gelmeden önce hazırlanan içeceklerin dağıtımı sağlıyor. Aynı şekilde ara sıcaklı ürünler servis edilerek hostes, garson personelleri ile dağıtılarak herkesin kokteyl ürünlerinden alınması sağlamaktadır. Çalışmalarımızı ofis partileri, yeni yıl kutlamaları, düğün organizasyonu her alana sağlıyoruz. Sadece sunulan ikramlıklar ve konuk sayısına göre kurulumlar konusunda farklılık göstermektedir. Açılış için bir birinden güzel müziklerin dinletildiği dj hizmeti, kemancı, yan flüt, gitar, akordeon gibi başarılı gruplarımızda sizlerin hizmetinde yer almaktadır. Saydıklarımızın dışında balon süsleme, tanıtım fotomodel, bando ekibi gibi birçok hizmeti de birlikte çalıştığımız başarılı organizasyon şirketleri sayesinde ortak şekilde size sağlamaktayız.

Kokteyl Catering Organizasyon – Servis Hostesi ve Garson Kiralama

Genel anlamda İstanbul catering hizmetleri sağlayan bir çok başarılı firmalar bulunmakta. Sunumları da oldukça başarılıdır tabi fiyatları da ona göre iyi bilmek gerekmektedir. Burada önemli olan hem bütçe konusunda size uygun hem de kokteyl catering ikramlıkları açısından da oldukça zengin olması gerekmektedir. Bizim çalışmalarımızda mesela size ek bir fiyat farkı çıkarmıyoruz bistro masa ve garson kiralama gibi hizmetleri sağlarken her şeyin içinde olduğu bir paket sunuyoruz. İsteğe göre açılış mankeni ve hostesi ile birlikte sunulan bu paketler de sadece size verilen bilgin geçerlidir. Onun dışında bir ödeme yapmıyorsunuz. Kurumsal organizasyonları için sunduğumuz fuar kokteyli çoğu zaman muşterinin isteğine göre saatlik program halinde sunuluyor. Stant içerisine kurulun kokteyl catering hizmeti bu alanda bistro masaları istenilen yerlerde kurulumları sağlayarak hizmet sağlıyoruz. Aynı şekilde nakliye ve taşıma gibi tüm hizmetleri bizim tarafımızdan sağlanıyor. Stant ikramlıkları ise şirketin belirlediği kokteyl menülerinden oluşuyor

Açılış Organizasyonu – Müzik Grubu – Açılış Mankeni Temini

Yıl sonu okul şenlikleri, mezuniyet töreni, temel atma organizasyonu gibi bir çok etkinlik içinde kokteyl şirketi olarak bir çok başarılı sonuçlar aldığımız hizmetler sağlamaktayız. Gerek çadır temini gerek sahne kurulumu gibi birçok alanda yardımcı oluyoruz. Bu masa sandalye kiralama gibi ihtiyaçlarınız içinde sizlere çözüm sunmamız açısından bizi arayabilirsiniz. Türkiye genelinde yaptığımız başarılı işlerle sizlerin daire Rb Catering olarak hep yanınızda olacağız bize güvenerek bu günlere getirdiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Fuar Catering Hizmetleri – Stant Tanıtım Mankeni ve Karşılama Hostesi Temini
Fuar Kokteyl Organizasyonu – Stant Catering İkramları – Servis Personeli Hizmeti
Kurumsal Catering Organizasyonu

RB ORGANİZASYON HİZMETLERİ

CATERİNG MENÜ VE ORGANİZASYON PAKETİ

Kahvaltı

Çay kahve standı ,Kullanılacak ürünler Cam ve Porselen Olacaktır servis personeli dahildir

Açık büfe kahvaltı (içeriği ; simit ,açma, mini pizza, mini sandviç çeşitleri, tatlı tuzlu kurabiye çeşitleri, sigara böreği, sakallı poğaça, kanepe, galete , yeşil zeytin, siyah zeytin,

Beyaz klasik peynir, kaşar peyniri, salatalık, domates)

Örtülü bistro masa ve kahvaltı standı (kalabalık oluşturmaması adına 2 ayrı stand )

Karışık Çerez – Cips Çeşitleri

Limon Sosuna Batırılmış Havuç ve Salatalık

Tatlı ve Meyve Büfesi

Mini kaplar içinde Magnolia

Ekler – Tortelat Çelşitleri

Mini kaplar içinde meyveli – çikolatalı muhallebi

Şişlerde ikram edilmek üzere

Mevsim Meyveleri

İÇECEK SERVİSİ SINIRSIZ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.

İçecek Masası Kurulumu

BAR MENÜ

Demleme çay, Filtre Kahve

Sade Kahve ve Sütlü Kahve &Meşrubat olarak

Kola, Şekersiz Kola – kapalı bardak su

Gazoz – Limonata taze Nane yaprakları ile

Karışık Meyve Suyu -Portakal suyu  -Vişne suyu, Soda, ayran

Çay kahve standı( çay nescafe, bitki çayı)  ,Kullanılacak ürünler Cam ve Porselen Olacaktır servis personeli dahildir.

ORGANİZASYON EKİPMANLARI

Servis Personeli

Süpervizör

Koltuk Takımı

Sahne Takımları Cam

Örtülü Bistro Masa .

Bistro Sandalye Kiralama

Beyaz Tente 3×3

Nakliye Personel Giderleri Her şey Dahil olarak Fiyat Teklifi verilmektedir.

Şirket Organizasyonu
Fuar Catering
Fuar Catering Hizmeti

CATERİNG MENÜ 1

Tek tabakta: Et Kavurma, patates püresi, pilav, garnitür. içecekler
SET MENÜ

 • ÖRDÖVR TABAĞI
 • B.PEYNİR, K.PEYNİR, DOMATES SÖĞÜŞ, SALATALIK SÖĞÜŞ, ET
  JAMBON, PİLİÇ JAMBON, PATLICAN
  SALATA, PEMBE SULTAN
 • ACILI EZME, Z.YAĞLI MİNİ YAPRAK SARMA, AMERİKAN SALATA
 • AKDENİZ SALATASI (renkli yeşillikler ve özel sos ile)
 • PAÇANGABÖREĞİ
 • SAFARNLI PİLAV
 • DANAROSTO VEYA KUZU TANDIR
  GARNİTÜRLER
 • DESERT İKRAMLAR
 • SERPME MEVSİM MEYVELERİ SEPETLERİ
 • TATLI TABAKLARI (fıstıklı sarma, cevizli baklava, bülbül yuvası) •
  EKMEK İKRAMLAR
 • SUSAMLI, BAGET, ROL, SADE, KEPEKLİ, ÇAVDAR, GALETE
  İÇECEKLER
  COLA, FANTA, SPRİTE, AYRAN, PORTAKAL SUYU, VİŞNE SUYU,
  ŞEFTALİ SUYU, KAYISI SUYU, SODA, SU
 • CATERİNG MENÜ 2
 • Tek tabakta: Et Kavurma, patates püresi, pilav, garnitür. içecekler
 • SET MENÜ
 • ÖRDÖVR TABAĞI
 • K.PEYNİR, DOMATES SÖĞÜŞ, SALATALIK SÖĞÜŞ, SALAM,
  PATLICAN SALATA, PEMBE SULTAN, ACILI
  EZME, RUS SALATA
 • AKDENİZ SALATASI (renkli yeşillikler ve özel sos ile)
 • TEREYAĞLI SU BÖREĞİ
 • PİLAV
 • DANAJÜLYEN
  GARNİTÜRLER
 • DESERT İKRAMLAR
 • SERPME MEVSİM MEYVELERİ SEPETLERİ
 • TATLI TABAKLARI (Fıstıklı sarma, Cevizli baklava, Bülbül yuvası)
 • EKMEK İKRAMLARI
 • SUSAMLI, BAGET,ROL, SADE,KEPEKLİ, ÇAVDAR, GALETE
  İÇECEKLER
  COLA, FANTA, SPRİTE, AYRAN, PORTAKAL SUYU, VİŞNE SUYU,
  ŞEFTALİ SUYU, KAYISI SUYU, SODA, SU

Catering Firmaları
Fuar Catering Hizmeti
Fuar Catering Hostes
Fuar Stand Catering
Kokteyl Organizasyonu