İlk yazımızı bu sefer Mağaza Açılış Etkinlikleri ile başlayıp Balon Süsleme ile devam edelim. Açılış Organizasyonları için öncelikle tanıtımı anlatalım kokteyl ile devam ederiz. İlk olarak tanıtımlarda araç ile gezilir. Market ve Mağazalar bunları genellikle kampanyalı fiyatlarını duyurmak için yaparlar. En çok Market Açılış Organizasyonları için talep edilen açılış palyaçoları dır. Hem dans eder hem de eğlenerek broşür dağıtımı ve baskılı balon dağıtır. Giriş kısmada pamuk şeker ve patlamış mısır arabası koyularak ücretsiz olarak dağıtımı sağlanır. tabi bu sadece mısır ve pamuk şeker değildir mesela Osmanlı macunu yada limonata dağıtımına olabilir. Giriş bolüme kurulan ses sistemi ekipmanı ile dj yada palyaço anonslar yapar açılış gününe özel fiyat bilgisi verir. Bu hizmetleri sadece market açılışı için değil bir çok mağaza açılışları için bu tarz hizmetler talep etmektedir.

Mağaza Açılış Organizasyonu için kokteyl tarzı düşünüyorsanız size de bir çok örnek sunabiliriz. Kokteyl tarzı açılışların en gözdesi ara sıcak sunumlu ikramlar ve soğuk atıştırmalık yiyeceklerdir. Tabi burda bir çok ayrıntı var menüde çeşit çoğaldıkça kokteyl fiyatları yükselebiliyor. Biz şimdi orta halli bir Kokteyl Organizasyonu için paket oluşturalım. İlk olarak Mağaza Açılışı ve Balon Süsleme için keşif yapalım. Balonları süslemeyi kararlaştırdıysak zincir balon dekorasyonuna başlayabiliriz. 100 Kışlık bir Açılış Kokteyl Fiyatı sunalım. Giriş kısma altı adet bistro masa kurulumu yapalım ve yanlara da ses sistemi ekipmanını kuralım. İki kişiden oluşan karşılama hostesleri gelen konukları karşılasın ve onlara mağazanız ile ilgili bilgileri versin. Trio ekibimiz canlı yaptığı müzik ile herkesin beğenisini toplasın. Servis ekibi olacakta 3 adet servis personeli yeterli olacaktır: Açılış Organizasyon Fiyatları olarak size bu şekilde bir açılışı ortalama 2000TL civarında tutar. Daha detaylı işyeri açılışı için fiyat istiyorsanız müşteri temsilcimiz size bilgi verecektir.

Şimdi size Açılış Organizasyonu nasıl yapılır, nelere dikkat etmemiz gerekiyor hepsini sırayla sizlere anlatacağım. İlk olarak cafe açılış organizasyonu ile başlayalım… Kafeler genellikle bistro masa ve ve balon süsleme talep etmektedir.  Tabi yanına ses sistemi, dj yada bir trio müzik grubu tercih edenler çok fazladır. Am cafe balon süsleme daha yaygın olmaktadır. Buraya neler olacağını kısaca yazalım. İlk giriş kısma zincir balon süsleme ile güzel bir tak yapalım yanlarını da papatya ve jumbo balonlarla süsleyelim. Dj imiz güncel şarkılar eşliğinde şarkılarını çalsın ve iki kişide karşılama hostesi gelen konuklarla ilgilensin. Bu tarz bir paket ortalama Açılış Organizasyon Fiyatı 1500TL dir. Şimdi paket bilgisi ve fiyatı Mağaza Açılışı için vereceğiz. En başta mağazanın büyüklüğüne göre bistro masa kurulumu ve ses sistemi ekipmanı kurulabiliriz. Bunun yanında Açılış Kokteyli için servis masası kurulumu çok iyi olabilir. Servşs masası organizasyon sırasında çay, kahve, limonata gibi ikramları garson ekimiz tarafından dağıtılması yapılır. Mağaza Balon Süsleme de ise caddenin önünden karşıya iki li zincir balon yapabiliriz. Balon Süsleme Fiyatları için ayrı olarak paket önerilir isterseniz tabiî ki her şey dahil olarak da bizden hizmet alabilirsiniz.

Açılış İkram Menüleri şu şekilde sırayabilriz.  Özellikle Mağaza Açılış Organizasyonları için trio müzik talebi çok fazladır. Kapı giriş içinse Manken yada Karşılama Hostesi bizden yoğun talep görmektedir. Öncelikle gelecek konuk sayısını mutlaka bizimle paylaşmanız gereklidir. Bizde gelecek misafirlere göre size kokteyl menüleri sunabiliriz.(limon susuna batırılmış havuç ve salatalık, mini pizza, kaşarlı poğaça, ekler, meyveli tortelat,)İçecekler limonata, cola, fanta, soda, gibi ikramlardan açılış menüsü oluşturabiliriz. İşyeri yada Mağaza için bizi arayabilir Balon Süsleme Fiyatları İstanbul genelinde kaça yapıyoruz öğrenebilirsiniz..

WhatsApp ile Bize Ulaşın.