İstanbul Catering Kokteyl Firmaları arasında Neler Yapıyoruz ve Nelere Dikkat Edilmeli hepsini bu yazımda sizlerle paylaşıyorum. İlk olarak Açılış Organizasyonu için düzenlenen kokteyllerle başlıyoruz. En başta gelen bu Açılış Kokteyl Organizasyonu İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de artık bir moda bir akış açısı haline geldi. Peki neden bu kadar gözde bir Açılış Kokteyli oldu bir anda gelip diğer etkinlikleri geride bıraktı. Bunun sebebi aslında biraz Kurumsal Bayii Açılış Organizasyonları olmasında yatıyor. Kurumsal markalar çevresindeki arkadaşları, dostları ve bayi arkadaşları gibi herkesi davet etmesidir. Bu tarz Açılış Organizasyonları için sadece kokteyl değil bir çok farklı hizmet alınmaktadır. Mesela bir Trio Müzik Grubu yada DJ kullanılan ses sistemi ekipmanı ile herkesin beğenisini kazanıyorlar. Tabı gelen konuklar için Karşılama Hostesi de olursa daha güzel olur ama herkesin yüzünün gülmesi ve ortama ayak uydurması ile çok güzel bir Kokteyl Organizasyonu olacaktır.

Dilerseniz bu paketi Mağaza Açılışları, İşyeri Etkinlikleri, Araç Tanıtım Lansmanı, Satış Ofisi Açılışı, Söz Organizasyonu gibi birçok etkinlikte kullanabileceğiniz bir hizmettir. İstediğiniz hizmet bunlardan farklı bir etkinlikse Catering Firması müşteri temsilcimizle görüşüp fikir alabilirsiniz. Şimdi Catering Kokteyl Şirketleri içinde sizlere Nikah Kokteyli ve Organizasyonlar hakkında bilgiler paylaşıp Örnekleri sunacağım. Genellikle Belediye Nikah Salonu Yada Kiralanan bir Mekan da gerçekleşen bu etkinlik sade ve şık bir etkinliklerden biridir. Düğün Organizasyonu yerine Nikah olmasından yana olan aileler genellikle ayakta düzen olmasından yanadır. Bunun için Kokteyl Masaları kurulumu ve süsleme gibi işlemler yapılır. Nikah Organizasyonu için genellikle bistro masaları süslüyor ve mekana da ufak ufak süslemeler yapıyoruz. Bunlardan bazıları Nikah Tagı Kiralama, ( Çiçekli Arka Fon Kiralama ) Nikah Kürsüsü, Gelin Yolu Süsleme ve sahne kurulumu gibi bir çok şeyi tam kombin olarak sunuyoruz.

Tabi süslemenin sınırı yok sizlerin istekleri doğrultusunda dev Çiçek Süslemeler yapabilir ışıklar kullanırsak daha iyi bir görüntü elde ederiz. Tabi ne kadar olsada Düğün Organizasyonları kadar süsleme tercih edilmiyor. Normal bir Düğün Kokteyl Organizasyonu olsa oturma düzenli olarak mesela sizlere Masa Sandalye Kiralama önerebiliriz. Tabi plastik olmayan ahşap çok güzel sandalye ve masa modellerimiz var. Onlardan sizlere önerirsek Düğün Organizasyonu da tam bir süsleme ve çiçeklerle dolu mekanı gören herkes de bunu beğenir. İster Nikah Organizasyonu İster Açılış Organizasyonu olsun sizlere vereceğimiz hizmetlerin en başında sorunsuz etkinliklerin sözünü veriyoruz. Biliyoruz hayal ettiniz ve en güzel Düğün Kokteyl Organizasyonu sizin olsun istiyorsunuz. Bunun aslında bir çok kolay yolu var mesela profesyonel bir Kokteyl Catering Firmaları ile çalışırsanız size bu konuda özenle sunumlar yapacak ve sizin istediğiniz Düğün Konsept sağlayacaktır. Biz farklıyız bunu söylememizin en başında gelen Catering Şirketleri sizlere her istediğiniz etkirlikte yardımcı olamaz. Mesela yemek servisini masa vb. karşılar ama Düğün Süslemeleri için başka yerden hizmet almanız gerekir.

Düğün Kokteyl İkramları için sunumlar hazırlar ve sizlerin kolayca tercih etmesini sağlarız.En güzel Doğum Günü Organizasyonları için istediğiniz Çocuk ve Yetişkinlere özel hazırladığımız paketlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Ev yada Bahçede Nişan Organizasyonu için size sadece gerekli olan uzman ekibimizle çalışmaktır. İster Söz Merasimi ister Nişan Töreni olsun biz yapılacak tüm hizmetleri sizlere profesyonel olarak sağlarız.  Genel olarak İstanbul Kokteyl Catering Firmaları arasında en iyi ekip ve en yeni ekipmanlara sahibiz. Dilerseniz depo ve ofislerimizde Kokteyl, Açılış, Düğün, Süsleme, Nikah Organzasyon ekipmanlarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm Kokteyl Organizasyonları güzel geçmesi için profesyonel şirketler çalışmanız gerekmektedir.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.