Profesyonel olarak Hizmet verdiğimiz Catering Kokteyl alanında sizlerle birilikte daha mutlu organizasyonları imza atıyoruz. Yapmayı planladığınız Açılış Organizasyonu için işinde başarılı ve zaman odaklı çalışan bir Catering Firması arıyorsanız ekibimiz birlikte hazırız.  Açılışların en gözdesi hepimiz biliyoruz ki Kokteyl Organizasyonları dır. Neden hem gözde olmasın ki kendi işyerinizde dostlarınız ve arkadaşlarınızı en kolay ağırlamanın yoludur. Size de muhteşem bir Açılış Kokteyli sağlayalım profesyonel ekibimizle açılış gününüz en mutlu gününüz olsun.. İlk olarak yeni İşyeri Açılışı için masalar kuralım işyerinizi ve onları istediğiniz renk örtülerle giydirelim. Çok taze ikramları hazırlayalım kendi ekipmanımızda bulunan servis ekipleriyle masalara dağıtalım. Garson ekibimiz ellerinde tepsilerle konuklara çay, kahve, limonata gibi ikramları sağlasın. Mağaza Açılışı için kapı önüne 2 adet Karşılama Hostesi bulunduralım. Bu tarz bir Açılış Organizasyonları gerçekten hem ilgi çekici hem de çok güzel görünümlü olmaktadır. Eğer sizde bizim hizmetimizden faydalanmak isterseniz İstanbul Catering Kokteyl Firmaları arasında bizleri arayabilir bir çok bilgiyi alabilesiniz.

Evde yada Bahçede Nişan Organizasyonu için Catering Kokteyl Firmaları içinde biriyle hizmet alıp anlaşmak isterseniz biz buradayız. Unutulmaz bir Evde Söz Merasimi için sizin sadece ihtiyacınız olan uzman bir Catering Kokteyl Firması. Biz sizin için yaptığımız tüm Söz Organizasyonları için en ince ayrıntılarına kadar düşünüyor ve uygulamasını yapıyoruz. En başta sizlere Nişan Masası Kiralama hizmetimizden bahsedelim. Biz sadece nisan masası değil gerekli olan Arka Fon da mekana getiriyoruz. Sade bir Nişan Kokteyli isterseniz de ya evinizin bahçesinde yada salonunda kolayca yapabiliriz.  Mesela altı adet bistro masa kurulumu yapar ve beyaz renkte süsleriz. Ayrıca Tiffany Sandalye Kiralama servisimizde fiyonklarla süsleyip çok güzel gözükmesini sağlıyoruz. Evde Nişan Organizasyonu Fiyatları için belirlediğiniz malzemeleri, masa sandalye kiralama gibi tüm bilgileri müşteri temsilcimizden öğrenebilesiniz

Düğün Organizasyonları için belirlediğiniz bir mekan, tekne, bahçe, ev olsun sizler için orayı istediğiniz renklerde süsleyerek istediğiniz düğünün olması sağlıyoruz. .öncelikle bizi İstanbul Catering Firmaları arasındaki farkımızı sizlere kısaca anlatacağız  Normal olarak Catering Şirketi ile anlaştığınız da sadece gelir ve yemekleri size teslim eder gider. Bur da aslında en büyük sorunlardan biri Düğün Kokteyli için  gelen yiyecek ve içeceklerin dağıtılmasına sağlamak. Bununla da bitmiyor Düğün Organizasyonu öncesi alanın süslenmesi, malzemelerin kurulumu gibi bir çok etkinlik var. Ya birkaç Catering Organizasyonu ile çalışacaksınız yada sadece bizimle çalışacaksınız. Biz Kır Düğün Organizasyonu için önce sizlere Masa ve Sandalye Kiralama gibi hizmetleri sağlıyoruz. Düğün başlamadan önce tüm ekip ve ekipmanları hazır ediyoruz. Bunun yanı sıra Düğün için Gelin Takı, Gelin Damat Masası Kiralama gibi bir çok hizmeti de kendi ekipmanlarımızdan getiriyoruz. Nedir peki bu Düğün Malzemeleri, Kiralama bir çok seçenek var mesela Nikah Kürsüsü, Düğün Çiçekleri gibi her ekipman kendi bünyemizden sağlıyoruz. İstanbul Catering Firmaları arasında anlaşma yapmadan önce bizi ararsanız hem fiyatları hem de hizmetlerimizi örgene bilirsiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.