İstanbul Catering Firmaları arasında biz neler yapıyoruz ve nasıl hizmetler sağlıyoruz. Hepsini sırayla sizlere anlatacağım daha detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcimizle görüşün İlk olarak Düğün Organizasyonları için neler yapıyoruz ondan bahsedelim size ama en güzel düğünleri yapıyoruz. Bazen Tekne Düğünü bazen Kır Düğün Alanı bu yerlerde her şey istediğiniz gibi olmayabilir ve dışarıdan ekipman firmasından temin edersiniz. İlk olarak Düğün Kokteyli için çok ikramlarımız var onlardan başlayalım ve ekipman kiralama ile devam edelim. Çok bit bütçeniz yoksa ve sadece bir şey isterseniz Kokteyl Organizasyonu ram size göre. Ayakta düzen olması kokteyl masalarının yeterli olacağı anlama gelir. Bu yüzden Masa Sandalye Kiralama alıp ekstra olarak hem nakliye hem ekipman parası ödemeye gerek kalmaz. İste tam biz bur da İstanbul Catering Firmaları arasında sadece yiyecek ve içecek değil tüm etkinliği biz yapıyoruz. Düğün Organizasyonu için yemek geldiğinde hazırladıklarını daha önceden mekanda bulunarak yapıyoruz. Sonra Düğün Kokteyl İkramları dağıtım aşaması istediğiniz bistro masalara yada 10 kişilik masalara yiyecek ve içecek servisi profesyonel garson ve servis hostes ekibimiz tarafından sağlanır. Masa düzeni oluşturduk dan sonra sadece masalara değil ellerinde ikramlar ve içecekleri tepsilerde gezdirerek de herkesin ikramlardan yararlanmasını sağlar. Bizi diğer Catering Firmaları içinde ayıran husus budur. Tüm organizasyonu tek bir etkinlik varmış gibi sorunsuz hizmet sağlamaktır.

Nişan ve Söz Organizasyonları için bizden alabileceğiniz hizmetleri İstanbul Catering Firmaları içinde neden farklı olduğumuzu sizlere anlatacağız.  Evde Söz Merasimi İkramları için hiç düşünmenize gerek yok çok uygun maliyetlerle sizlere çok güzel hizmetler sağlayabiliriz. Mesela evinizdeki salon yada bahçeniz için çeşitli nişan süslemeleri ve ekipmanlarda birleştirerek güzel görünüm elde ederiz. Evde Söz Organizasyonu için öncelikle gelecek konukların oturması için sizlere Masa Sandalye Kiralama hizmetimizden söz edelim. Ayrıca farklı ellerimizde modeller var altın ve sarı renkte. Nişan Masası Kiralama için öncelikle yiyeceklerin önceden hazırlanması gerekli bu yüzden önceden bilgi vermelisiniz. Evde Nişan Töreni İkramları hizmeti verirken 2 ayrı seçenek sunuyoruz. Biri uygun fiyatlı sadece bir nişan için diğerinde içinde ara sıcakların olduğu çok güzel bir menüdür. İlk olarak sizden gelen talep doğrultusunda kullanılacak olan Nişan Malzemeleri Kiralama paketler halinde sunulur. Nişan Konsepti Kiralama içinde bolca süslemelerin olduğu ve nişan masası gibi ekipmanlardan oluşur. İlk olarak istediğiniz tüm hizmetleri size söz organizasyon paketleri olarak uygun fiyatlarla sunabiliriz. İstanbul Catering Firmaları içinde biz sadece size yiyecek sağlamıyoruz. Tüm organizasyon planlamasından ve yiyeceklerin ikram edilmesine kadar her şeyi mutlulukla yapıyoruz.

Açılış Organizasyonları için sizlere İstanbul Catering Firmaları arasında nasıl hizmet sağlıyoruz hepsini detaylı bir şekilde anlatacağım. İlk olarak kurumsal bir markanın Açılış kokteyli için konuşalım ve nler yapıyoruz bilgiler verelim. İlk olarak kurumsal markalar yanı Mağaza Açılışları sürekli olarak yapılan tanıtımlardan fazlası olabilir. Özellikle Mobilya Mağaza Açılışları için gelen misafirler hoş geldiniz diyerek kendileri için ayrılmış kokteyl masalarına alınırlar. Sonrasında ise servise devam eden ekibimiz ellerinde tepsilerle gezerek mutlu bir şekilde içecek ve yiyecek dağıtırlar. İlk günde herkse hoş geldiniz diye davet edecek olan Karşılama Hostesi ekibimiz bu konuda hizmet sağlarlar Tabi sadece açılış menü ikramları değil bazı müşterilerimiz Balon Süsleme Dekorasyonu gibi hizmeti de talep etmektedir. Bazıları ise balon yerine çiçek takı ve ayaklı çiçeklerden istiyor. Balon Süsleme Fiyatları istenilen metreye ve asılacak olan yerlere göre değişmektedir. Açılış için Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama servisimizden de fay dalabilirsiniz.Tanıtım tarzı bir Açılış Organizasyonları olmasını istiyorsanız bu konuda seve seve yardımcı olabiliriz. Mesela işyerinin giriş kısımlarına animatörler, palyaçolar sizin için broşür ve baskılı balonları dağıtımını sağlarlar. Dev maskotlarla İşyeri Açılışı için ilgi odağı haline getirebiliriz. Müzik Sistemi ve DJ Kiralama ile anonsçunuz sizin kampanyalarınızı tanıtır.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.