Kokteyl Organizasyon Firmaları neler yapar sizlere biraz anlatalım ve etkinlikler hakkında bilgi almanızı sağlayalım. Söz merasimi ile başlayalım ilk olarak artık Söz Organizasyonları mekânlardan çok evlerde yapılmaya başladı. Eğer sizde Bahçede Nişan Organizasyonu düşünüyorsanız bu alanda profesyonel ekibimizle yardımcı olabiliriz. Nişan Merasimi için çoğunlukla Masa Sandalye Kiralama ve Catering Hizmeti konusunda talep görmekteyiz.   Tabi bazı müşterilerimiz sıcak içecekleri seviyor çay ve kahve gibi bu yüzden Coffe Break İkramları için bizden hizmet alıyor. İlk olarak size önerebileceğimiz Kokteyl Organizasyon Fiyatları diğer etkinliklere göre daha ucuza mal edebiliriz. Eğer sizinde büyük bir bütçeniz yoksa Size de Kokteyl İkramları paketimizden önerebiliriz.  Oturma düzenli organizasyonlarda nakliye ve kurulum olduğu için kokteyl fiyatlarından biraz daha yüksek maliyetler çıkmaktadır. Şimdi 100 Kişilik bir misafir sayınız var  Evde Nişan Organizasyonu için iyi bir Catering Firması arıyorsunuz sizlere bu konuda hemen hizmet sağlayabiliriz. Evde Söz Merasimi için sadece yiyecek içecek değil Nişan Masası Kiralama gibi bir çok hizmeti de sağlıyoruz.

Açılış Kokteyl Organizasyonu için sizlere yaptığımız etkinliklerden esinlenerek biraz bilgi vereceğiz. Artık açılışlar eskisi gibi değil özellikle de şirket açılışları ve mağaza açılışı yep yeni bir yüze sahip. Kokteyl Organizasyonları diye geçiyor. Tabi olmasa olmazlardan olan (Coffe Break İkramları tüm bayii açılışlarının artık gözdesi. İlk olarak artık markalar kendileri tanıtımdan çok gelecek bayii arkadaşlarını en güzel şekilde ağırlamak istiyor. Bunun için Açılış İkramları talep ediyor hem güzel olsun hem de lezzetli olsun istiyorlar. Biz İstanbul Catering Firmaları arasında sadece ikram hizmeti sağlamıyoruz. Açılış Organizasyonu gerçekleşirken yiyecekleri hazırlanmasından dağıtılmasına kadar ve de toplamasına kadar kendi ekibimiz yapıyor. Ellerinde dolaştırdıkları tepsi içerisinde ikramları açılış günü gelen tüm konuklara ikram ederler. Açılış Organizasyon Fiyatları için müşteri temsilcimizden alçağınız hizmetleri söyleyip öğrenebilirsiniz.

Artık yeni nesil Düğün için Kokteyl Organizasyonu birçok mutlu çift tarafından rağbet görmektedir. Sizin de  düşüncenizde Bahçe Düğün Organizasyonu var ise ve mekan kiraladıysanız size tüm ekip ve ekipmanlarımızla hizmet sağlayabiliriz. .İlk olarak  Bahçede Düğün için Gelin Damat Masası ve üstüne Gelin Takı Kiralama ile buna başlayabiliriz. Sonrasında gelecek misafirler için Tiffany Sandalye Kiralama hizmetimizde mevcuttur. Onun dışında Kokteyl Organizasyonları için bistro masa kurulumu ve süslenmesi gibi bir çok işlem sağlıyoruz. İsterseniz Kokteyl Menüleri ile başlayalım anlatmaya iki çeşit menümüz mevcut. Biri sadece biride ara sıcaklı olarak adlandırdığımız ikramlar bol çeşitleriyle mevcuttur. Sadece aralarındaki fark birin de mutfak kurup pişirim hizmetimizde yapıyoruz. Garson ve Servis Personellerimiz ellerinde tepsilerle dolaşarak tüm konuklara sıcak servis yapmaktadır. Tüm Kokteyl Organizasyonları için bizi arayabilirsiniz  Masa Sandalye Kiralama hizmetimizden talep edebilesiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.