Kokteyl Organizasyon Fiyatları için sizlere bazı örnekler vereceğiz sizde bu sayede maliyetini bileceksiniz.  Açılış Kokteyl Fiyatları işyeri açılışları için fazla maliyetli olmamasını istiyorsanız sizlere bazı sunacağımız paketleri mutlaka inceleyiniz. 100 Kişilik bir Kokteyl Organizasyonu ele alalım burada maliyetlerin az tutmasını istiyorsak ara sıcaklı kokteyl menülerinden uzak durmalıyız. Daha uygun bütçelerle Mağaza Açılışları için Kokteyl yapabilirsiniz. Açılış Organizasyon Fiyatları atıştırmalık olarak adlandırdığımız kokteyl menüleri ile bütçemizi zorlamadan bir etkinlik hizmeti almış olacaksınız. Tabi uygun maliyetli ama kaliteden ödün vermeden taze yiyecek ve içecek ikramları olması kaydınla. İlk olarak 2 garson 10 kokteyl masası ve 100 kişilik bir misafir ağırlayalım. Kokteyl Organizasyonları için yaklaşık bu hizmet paketlerinin fiyatı 2000TL tutar ortalama peki neler dahil bunlara İki kişilik servis personeli – 7 Adet bistro masa – sıcak çay kahve makinesi – masa süslemeleri yiyecek ve içecekler kanepe, poğaça,ekler, mini pizza, kurabiye, meyveli tortelat ve soğuk içecekleri bu pakete dahil edebiliriz.

İstanbul Kokteyl Organizasyon Fiyatları burada biraz daha başka etkinliklerden biri olan Düğün Kokteyli için neler yapabiliriz hemen anlatalım sizlere. İlk olarak Düğün Organizasyonu için olmasa olmazlardan olan Gelin Takı Kiralama ve Gelin Yolları kesinlikle ortamın şık ve güzel olması için öneriyoruz. Kokteyl Masaları ve masaların süslenmesi özellikle şamdan, çiçek gibi ekipmanlarla daha da güzel bir hal alacaktır. Nikah Töreni için yaşlılara ve isteyenlerin oturma düzeni kurulması için Tiffany Sandalye Kiralama modellerini seçmenizi tavsiye ederiz. Beyaz ve şık olduğunu için düğünleri daha güzel gözükmesini sağlıyor. Gelin damat masası kiralama gibi farklı hizmetlerimizde var onlara isterseniz bir göz atın. Düğün Kokteyl Fiyatları için isterseniz ortalama bir maliyet çıkaralım ve size de anlatmış olalım.  150 Kişilik Kokteyl Organizasyon Fiyatları için öncelikle bistro masa kurulumu ortalama 10 adet, kokteyl masaların süslenmesi çiçek ve şamdanla birlikte. Trio Müzik Grubu ve Arka Fon Çiçek ( Gelin Takı Kiralama ) Kokteyl Fiyatı ortalama 3500TL tutmaktadır.

Nikah Kokteyl Organizasyonu için çok güzel bir örnek yazı hazırlayalım hiç kafamız karışmadan sade bir şekilde nasıl hizmet alıyorsunuz bakalım. Nikah Salonu Kokteyl Fiyatları seçtiğiniz menülere göre artabilir yada azalabilir. Maliyeti en çok yukarı çekense Sıcak Kokteyl Menüleri ben az para harcamak istiyorum derseniz hafif atıştırmalık olarak adlandırdığımız çok güzel ve taze ikramlardan önerebiliriz. Hem cebinizi zorlamadan çok güzel şık ve zarif bir hizmet almış olursunuz. 200 Kişilik Kokteyl Organizasyon Fiyatları 3500TL dir. Bu pakette neler var sizi merak ettirmeden hemen anlatmaya başlayalım. İlk olarak Kokteyl masaları mevcut mekana uygun yerlerine kuruyor ve süslüyoruz. 6 kişilik servis personeli ve yiyecek ve içecek ikramları dahil fiyat verilmiştir. Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında Fiyatları mızı öğrenebilir bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.