Kokteyl Organizasyonu en güzellidir ister açılış olsun ister düğün hiç fark etmez herkes tarafından ilgi görür.Anlatmaya ilk Açılış Kokteyli ile başlayalım artık her şey değişti yeni bir kavram olan kokteyller artık küçük büyük tüm İşyeri Açılışları yetkilileri tercih ediyor. Peki biz tüm Açılış Organizasyonu için kullana bilimiyiz bu sorunun cevap maalesef her yerde kullanılamaz Bazı Mağaza Açılışları tanıtım üzerine yapılmaktadır bu tamamen işyeri sahibi ile alakalıdır. İşyeri Açılışı için tanıtım çok önemlidir bunu kolayca sağlamanın yolu profesyonel bir ekiple çalışmak gerekir. Mesela Mağaza Açılış Organizasyonu için kapıya iki adet palyaço ile hem broşür dağıtımı hem de balon dağıtarak yoldan geçen insanların ilgisi çeker ve tanıtım hizmeti sağlamış olurlar.

Tabi Sergi Açılış Kokteyli biraz daha müzik havasında gelen konukların tabloları incelemesi ile olur. Peki ne yapılır nelere dikkat etmemiz öncelikle Tüm kokteyller  için özellikle bu konuda uzman ve daha önce çalışmış ekip arkadaşları ile çalışmaya dikkat ediyoruz. Kokteyl masası kurulumu yaparken tablolara yaklaşmamasına dikkat ediyoruz.ona göre mesafe koyup tablolarla yakınlaşmamasını sağlıyoruz. Sergi Organizasyonları için çok özel ikramlardan oluşan menülerimiz mevcuttur. Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında bizim menülerimiz farklıdır. Mesela Nişan Organizasyonu için kolayca kullanabilirsiniz sizin için ekibimiz geliyor bahçe yada ev düzenlemesi yaparak tüm konuklarınız için rahat olmasını sağlıyor. Tabi yaşlılar için Masa Sandalye Kiralama hizmeti de sağlıyoruz. Sizlerin Mutluluğu Rb Organizasyonun Mutluluğudur. Bu yüzde her şey kusursuz olmalı mesela Nişan Töreni için Trio Müzik Gurubu gelecek tüm konuklar tarafından hoşnut ile karşılanacaktır. Catering Firmaları arasında bizim farkımız sadece yemeği bırakıp gitmiyoruz ikramların hazırlanmasına hazırlanmasından servis edilmesine kadar tüm hizmeti biz sağlıyoruz. Zaten bu şekilde bir hizmet olmasa Söz Organizasyonu çok zorlu geçebilir. Yemeklerin hazırlanmasından dağıtımına kadar hepsini Organizasyon Firması olarak biz yapıyoruz.

Peki Kokteyl Organizasyonları için nasıl hizmet sağlıyoruz hemen onu da size anlatıp fikir sahibi yapalım..İlk olarak ara sıcak kokteyl menüleri  Kokteyl nerde olacaksa oraya küçük bir mutfak kurulur her şey taze olarak hazırlanır . Servis hostesi ve garson ekibimiz tarafından bazen soslu tabaklarda bezende elde dolaştırılarak servis edilmektedir. Tabı bu müşterimizin, istediğinize bağlı ekibimiz ikisi içinde kolayca uyum sağlayacaktır. Nişan ve Söz Merasimi için farklı paketlerimizden faydalanmak için bizi arayabilir teklif isteyebilirsiniz.   İstanbul Kokteyl Organizasyon Fiyatları için çok hızlı cevap almak isterseniz bizi arayıp müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.