Nişan Organizasyon Firmaları neler yapar ve size hangi etkinliklerde yardımcı olur bu yazımızda hepsini anlatacağız. İlk olarak Bahçede Nişan Organizasyonu ile başlayalım en çok talep edilen bir etkinliktir. Şimdi özel misafirleriniz var ve herkesi kendi evinizde karşılamak istiyorsunuz ama normal olarak elinizde yeterli ekipman yok. Bunun için hiç düşünmenize gerek yok biz size Masa Sandalye Kiralama hizmetini kolayca yapabiliriz. Tabi sadece bununla sınırlı değil gelecek konuklara da yiyecek ve içecek gerekli onlarda tedarik edebileriz İlk başta güzel bir Kokteyl Organizasyon menüsü oluşturalım bizde iki farklı paket mevcut. Eğer yüksel maliyet benim için sorun değil yeter ki  güzel bir nişan olsun derseniz size bir çok hizmet sunabiliriz.

Mesela Nişan Masası Kiralama ve Süsleme evinizde, bahçenizde çok güzel bir görüntü oluşturur tabi Nişan Takı Kiralama da düşünebilir. Aslında her şey size bağlı siz neler isterseniz biz onları Catering Firmaları içinde tedarik ederiz.  Bahçe Söz Merasimi için eğer çok hareketli bir ortam istiyorum derseniz DJ kiralama hayır soft bir ortam istiyorum derseniz de Trio Müzik Grubu ile bu istediklerinize cevap verebiliriz. Nişan Organizasyonların için çok güzel beyaz Tiffany Sandalye Kiralama servisimizden mutlaka yararlanmalısınız. Bahçeniz karanlık ise yeterli ışık yoksa bunun içinde elinizde Bahçe Aydınlatma Işıkları Kiralama mevcuttur. Biliyoruz Nişan Masası için çok güzel olmasını istiyorsunuz kendi ekipmanımızda çok çeşitli Söz Masaları mevcut siz yeter ki karar verin.

Nişan Organizasyon Fiyatları kokteyl menülerine göre fark edebilir. İlk Nişan Kokteyl İkramları paketimizde soğuk aperatifler yanı kanepe çeşitleri, sigara böreği, pizza, kaşarlı poğaça, çikolatalı ekler, meyveli tortelat, kurabiye gibi ikram çeşitlerinden oluşur İkinci ikram paketimiz ara sıcaklı kokteyl menüleri vardır. Mesela naggt tavuk, köfte, börek, içli köfte gibi etkinlik alanında mutfak kurarak yapıyoruz. Nişan fiyatlarını biraz yüksek tutabilir tabi her şey  size kalmış hangi menüyü istiyorsanız organizasyon ekibimiz onların hazırlığını yapar. Ayrıca yemeklerin hazırlanmasından sunulmasına ve bitiminden toplanmasına kadar kendi ekibimiz yapmaktadır. Bize diğer İstanbul Catering Firmaları içinde ayrı tutan budur. Servis tamamen garsonlarımız tarafından elde tepsi dolaştırılarak yapılmaktadır. Müşteri temsilcimizden örnekleri kolayca temin edebilirsiniz.

WhatsApp ile Bize Ulaşın.