İstanbul Beyoğlu Catering Firmaları

İstanbul Beyoğlu Catering Firmaları içinde sizlere etkinlikleriniz için çözümler sunarak hizmetler sunmaktayız. Öncelikle istediğiniz bir etkinliğin en iyisini sunabilmek için ekibimiz hazırlıklar yapmaktadır. Sonrasında en iyi şekilde sizleri temsil etmek için ekibimizle birlikte sizin etkinliklerinizi gerçekleştiriyoruz. İlk olarak Resim Sergisi, Sanat Galerisi Açılış Kokteyli için sizlere bilgiler sunalım ve örnekler verelim. En başta gelecek konukların sayısı belli olduysa o zaman İstanbul Beyoğlu Kokteyl Organizasyonu için Catering Firmaları arasında biriyle anlaşmak gerekmektedir. Tabi bir çok ayrıntı var mesela masaların kurulumu, servis nerede olacak ve başlama saati gibi her bir ayrıntı önemli bir şekilde incelenmelidir. Tabi bu ayrıntıları Catering Organizasyon Firmaları ile görüştüğünüzde her bir ayrıntı için sizleri bilgilendirecektir. Şimdi sıra Açılış Organizasyonu için neler yapıyoruz, nasıl olmalı gibi tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyorum. Normal olarak Açılış etkinlikleri iki farklı seçeneği vardır.

Mesela Açılış Kokteyli ve eğlence ağırlıklı  Tanıtım Açılışları bunlardan birine tercih ettiğinizde o zaman Açılış Organizasyon Şirketleri arasında biriyle anlaşma yapabilirsiniz.  İlk size reklam ve tanıtım dolu bir etkinliklerden bahsedeceğim. Burada Mağaza ve Market Açılışları için genel olarak dış kısımlara Balon Süsleme dekorasyonu yapılır. Sonrasında kiralık ses sistemi, palyaço kiralama, maskot kiralama, şişme palyaço, broşür dağıtım hostesi, sunucu, dj, pamuk şeker ve mısır arabası kiralama gibi seçenekler ile oluşmaktadır. Tabi Açılış Kokteyl Organizasyonu arasında biz neler yapıyoruz İstanbul Beyoğlu Catering Firması olarak birazda sizlere bunlardan bahsetmek isterim. Öncelikle müşterimizle uzun uzun konuşuruz onu anladıktan sonra neler istediğine göre Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır bilgisi sunduktan sonra bizim işimiz başlamıştır demektir. Tabi Açılış Catering Firmaları arasında özellikle biz sunumlara, ikramlara, çalışanlara, ekipmanlara çok dikkat ederek sorunsuz bir etkinlik olması için çalışıyoruz.

 Şimdi ise sıra geldi İstanbul Beyoğlu Evde Bahçede Nişan Organizasyonu için sizlere gerekli bilgileri sunmaya buradaki tavsiyeleri ve örnekleri mutlaka incelemeniz gerekir. İlk olarak kiralanan mekandan önce herkes tarafından özellikle kendi Evde Nişan Töreni için hizmet almaktadır. Bunun nedeni ise evimizin rahatlığı hiçbir yerde yoktur. Bu yüzden Nişan Organizasyonları özellikle ev ortamında olmaktadır. Birde Bahçede Nişan Töreni, Söz Merasimi gibi etkinlikler daha kolay olur. Tabi Söz Organizasyon Fiyatları ve Paketleri burada sizin istediğiniz özelliklere göre maliyetler değişmektedir. Sizlere en uygun bütçelerin sunulmasını istiyorsanız İstanbul Beyoğlu Nişan Catering Firmaları içinde bizden de teklif almanızı rica ediyoruz.  Sıra geldi En dikkat çekici Düğün Organizasyonu için özellikleri konuşmaya. İlk önce iki farklı Düğün Kokteyli ve Organizasyon Hizmeti olarak özellik olmaktadır. Sizin isteklerinize göre Düğün Kokteyl Konsepti için farklı modellerimiz var mesela GELİN TAGI – ŞAMDAN ŞEKLİNDE GELİN YOLLARI – NİKAH KÜRSÜSÜ KİRALAMA gibi farklı seçeneklerde sizlere Düğün Süsleme Konsepti sunuyoruz. Tabi şimdi siz İstanbul Beyoğlu Düğün Catering Firmaları arasında neler sağlıyoruz diye çok merak ediyorsunuz.

Biz kurduğumuz günden beri şirketimizi hep müşterilerimiz için çözümler sunarak hizmet ettik. Sade olarak kıyılan Nikah Töreni için neler yapabiliriz hemen sizlere anlatalım. Öncelikle İstanbul Beyoğlu Nikah Kokteyli Catering Firmaları arasında sizlere yiyecek içecek hizmetinin yanı sıra sizlere Organizasyon Hizmeti de sağlıyoruz. Bunlar kokteyl masası, trio müzik grubu, gelin tagı kiralama, hediyelikler, garson, servis hostesi gibi her şeyi sizlere sağlıyoruz. Sadece bizlere Nikah Organizasyonu Fiyatları için ulaşmanız yeterli olacaktır sizlere her türlü sunum uzman ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Ayrıca Beyoğlu için Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Hizmeti de sağlıyoruz.

Catering Şirketleri En eğlenceli ve mutlu Çocuk Doğum Günü Organizasyonu için İstanbul Beyoğlu Catering Şirketleri arasında neler yapıyoruz onları başlayalım anlatmaya. Çocuk Parti Organizasyonu için sunduğumuz hizmetler doğum günü masası kiralama, arka fon ( afiş , perde ), doğum günü konsepti kiralama, palyaço hizmeti, sihirbaz organizasyonu, baby shower,  şişme oyun parkı kiralama, 1 yaş partisi, survivor yarışması, doğum günü süsleme ve ikramlıkları gibi her şeyi sizlere sağlıyoruz. Fakat doğum günü konsepti kiralama ve süsleme için en az 1 hafta önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Kişiye özel Doğum Günü Partileri için sorun yaşamak için bu gereklidir. Şimdi İstanbul Beyoğlu Yetişkin Doğum Günü Catering Firmaları içinde neler yapıyoruz onları anlatalım sizlere. İlk olarak hemen şunu söyleyelim bu partiler Kokteyl Organizasyonları kapsamında gerçekleşmektedir.

İyi bir Ses Sistemi kurulumu ve DJ Kiralama ile çok güzel müzikler eşliğinde parti çok eğlenceli olacaktır. Burada yapmanız gereken bize gelecek konukların sayısı ve parti için nereye hazırlayacağımızı belirtmektir. Bizde mobil olarak ekibimizle birlikte en eğlenceli doğum günü partisi için hazırlıklara başlar ve sizlere hizmetler sunarız.

SÜREKLİ OLARAK SERGİ AÇILIŞ KOKTEYLİ İÇİN HİZMET VERDİĞİMİZ SANAT MERKEZLERİ

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

T.c. Ziraat Bankası Sanat Galerisi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tophane-İ Amire Kültür Ve Sanat Merkezi

İSTANBUL BEYOĞLU CATERİNG FİRMALARI İÇİNDE BİZİM HİZMET SUNDUĞUMUZ SEMTLER.

Arapcami — Halıcıoğlu – Cihangir – İstiklal –Örnektepe-  Kasımpaşa – Kemankeş – Kaptanpaşa – Pürtelaş  – Piyalepaşa – Taksim – Sütlüce – Kulaksız – Kocatepe – Örnektepe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir