İstanbul Göktürk Catering Firmaları

İstanbul Göktürk Catering Firmaları arasında sizlere kusursuz etkinlikler ve profesyonel ekiplerle hizmetler sağlıyoruz. Amacımız etkinlik ne kadar zor olursa olsun sizlere en iyi hizmet sağlamaktır.  Ne zaman isterseniz bizleri arayıp çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul Göktürk Nişan Catering Firmaları içinde neler yapıyoruz, nasıl olmalı gibi bir çok bilgiyi sizlerle paylaşıyorum. Evde Nişan Organizasyon Fiyatları için genel olarak gelecek konuk sayısına göre maliyetleri hesaplıyoruz. Burada Nişan Töreni İkramları için bilgi istiyorsanız ilk önce gelecek olan konukların sayısı ve nişan menüsü için neler olacağına karar vermeniz gerekiyor. Tabi bu Söz Organizasyon Firmaları arasında hizmet sunan tüm şirketler için geçerlidir. Burada önemli olan Söz Merasimi İkramları için ne gibi ikram menüleri istediğinizdir.

Birçok müşterimiz Nişan Organizasyonları için bizden Kokteyl ikramları ile oluşan hizmetler talep etmektedir. Sizler için Söz Catering Şirketleri içinde en ekonomik Fiyatları ve en iyi Paketleri sunmaya çalışıyoruz.  Söz İkramları için hıç telaş etmeyin tüm ekipmanlarla geliyor ve tüm konuklarınızı biz karşılıyoruz.

GÖKTÜRK NİŞAN CATERİNG FİRMALARI ARASINDA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme – Çiçek Tagı Kiralama

Nişan Masası İkramları – Nişan Tagı Kiralama

Nişan Masası Hediyelikleri – Nişan Konsepti Kiralama

Nişan Malzemeleri Kiralama – Nişan Masası Çiçekleri

Nişan için Gelin Yolu Süsleme ve Kiralama Şamdan Kiralama

Garson ve Servis Personeli Kiralama – Karşılama Hostesi

Ses Sistemi Kiralama – DJ Hizmeti  – Müzik Grubu

Nişan için Arka Fon ( Perde ) Kiralama  – Bahçe Aydınlatma Işıkları

Şimdi ise İstanbul Göktürk Düğün Catering Firmaları içinde sunduğumuz hizmetleri anlatmaya geldi.İlk olarak Düğün Kokteyl Organizasyonu için biraz bilgi sağlayalım. Çoğu müşterimiz oturma düzeninden ziyade ayakta düzen olarak Kokteyl Organizasyonu talep etmektedir. Burada Kokteyli Düğün Konsepti aslında çok güzel olabilir tabi burada. çalışacak olan personellerde çok önemlidir. Mesela sunumlarda Düğün Kokteyl İkramları için seçtiğiniz menüleri zamanında servis etmekte önem. Onun dışında Düğün Süsleme Konsepti oluştururken uyumlara dikkat etmek gerekir. Biz öncelikle beyaz süsleme modellerini sizlere öneriyoruz daha sonrasında yapacağınız seçimlerle birlikte paketler oluşturuyoruz.

Eğer İstanbul Göktürk Düğün Organizasyon Fiyatları için bilgi istiyorsanız sızlere sunumlar yaparak karar almanızı sağlıyoruz. Düğün Organizasyon Firmaları içinde araştırma yaparken gereksiz hizmet almak istemeseniz zaten maliyetler otomatik olarak düşerek sizin bütçenizi zorlamayacaktır. Ama olması gerekenler için sizlere şu şekilde hizmetler sağlayabiliriz.

DÜĞÜN TAGI – ARKA FON PERDE KİRALAMA – GELİN DAMAT MASASI – NİKAH KÜRSÜSÜ SÜSLEME – KİRALIK MASA SANDALYE – MASA SÜSLEME DEKORLARI – SANDALYE SÜSLEME – GELİN TAGI SÜSLEME VE KİRALAMA

Şimdi ise eğlenmeyi çok seven minik dostlarımız için İstanbul Göktürk Çocuk Doğum Günü Organizasyonu için neler yapıyoruz, oyunları, yarışmalar hepsini sırayla anlatıyorum. İlk olarak Palyaço Kiralama Servisi için anlatım yapacağım bu hizmet öncelikle herkes tarafından maliyeti açısından tercih edilmektedir. Tabi Doğum Günü Palyaçoları çocuklara yarışmalar ve oyunlar oynatarak herkesin beğenisi kazanmaktadır. Diğer yandan Sihirbaz Kiralama, Bubble Show da en beğenilenler arasındadır. Herkes bilir çocuklar yarışmayı ve oldukça kazanmayı çok severler onları için bir çok oyunumuz mevcuttur. Öncelikle 7 farklı etap dan oluşan ve İstanbul Göktürk Doğum Günü Animatörleri tarafından sunulan survivor yarışması çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Burada seçenekler arasında şişme oyun parkı kiralama, baby showerr, şeker masası ikramları, doğum günü süsleme, 1 yaş partileri, çocuk masa sandalye kiralama, doğum günü arka fon ( afiş) kiralama, doğum günü ikram masası süsleme ve kiralama gibi bir çok hizmeti de sizlere sunuyoruz.

Burada Doğum Günü Konsepti Kiralama esnasında yaklaşık 10 gün önce karar verilmeli ve kişiye özel konsept oluşturulması gerekmektedir.  İstanbul Göktürk Yetişkin Doğum Günü Partileri nasıl oluyor, nelere dikkat etmek gerekir, örnekleri ile sizlere sunuyoruz. Özellikle ev bahçesinde yada evinin salonunda yapılan bu etkinlik tamamen Kokteyl Organizasyonu tarzı olmaktadır. Gelen konuklar bir gece clubune gelmiş garson ve servis personellerimiz tarafından içecekler ve yiyecekler ikram edilmektedir. Burada bizim göreviz dj kiralama, ses sistemi kurulumu, bistro masa temini gibi detayları parti başlamadan saatler öncesinde hazır ediyoruz. Siz sadece doğum günü partisi için gelen konuklarınızla beraber eğlenmek kalıyor. Şimdi ise farklı bir etkinliklerden olan İstanbul Göktürk Açılış Organizasyon Firmaları arasında bizim yaptığımız çalışmalar ve örnekleri sizlere sunuyoruz.

İlk olarak yapılması gereken şey bize göre İşyeri Açılışı için dış kısımları incelemeli ve uygun yerlere Açılış Balon Süsleme yapılmalıdır. Bu uygulama sayesinde yoldan caddeden geçer herkes tarafından dikkat çekilmektedir. Burada İstanbul Göktürk Balon Süsleme uygulaması yapılacak olan hastane, bay bayan kuaför, fırın, manav, market, güzellik salonu, mağaza, butik, cafe, emlak ofisi, pastane, restoran, satış ofisi için Açılış Organizasyonu sağlıyoruz. Tabi bazıları farklı konsepte oluyor mesela Kokteyl Organizasyonları tarzı hizmetlerimizde olmaktadır. Burada önemli olan sizin ne istediğiniz ve Market yada Mağaza Açılış Organizasyonları olsun sizlere profesyonel olarak hizmet sağlamaktır. Gelecek olan sadece kendi konuklarınız ve sade bir Açılış istiyorsanız sizlere Kokteyl İkramları işle birlikte bir hizmet sunabiliriz.

Mesela Açılış Kokteyli bunun için en uygun olanıdır. Size sadece burada size düşen isteklerinizi bizimle paylaşmaktır. İstanbul Göktürk Açılış Catering Firmaları içinde bizde sizlere profesyonel ekibimizle hizmet sağlayabiliriz. Eğer tanıtım için bir açılış gerekiyorsa palyaço kiralama, sunucu temini,  kiralık ses sistemi, balon süsleme den oluşan bir paketi sizlere önerebiliriz. Tabi bütçeniz yüksek ise Sokak Satıcıları tarafından ücretsiz olarak dağıtılan ikramlarda çok önemlidir. Bunlar limonatacı, osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, patlamış mısır ve pamuk şeker arabası kiralama da seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir