İstanbul Arnavutköy Catering Firmaları

İstanbul Arnavutköy Catering Firmaları içinde sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet sağlıyoruz. Bizleri istediğiniz zaman arayabilir sizlere sunmuş olduğumuz etkinlikler hakkında bilgiler alabilesiniz. İlk olarak sizlerle Çocuk Doğum Günü Catering ve Organizasyon Hizmeti olarak neler yapıyoruz onunla başlıyorum. Öncelikle çocuk parti organizasyonu için sizlere Palyaço Kiralama ve Sihirbaz Hizmeti sağlıyoruz onunla başlayalım. Burada Doğum Günü Palyaçoları çocuklara yarışmalar, oyunlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yapmaktadır. Doğum Günü Sihirbazı ile çocuklara muhteşem showlarla partiye renk katmaktadır ortalama gösteri süresi 45 dakikadır herkes onu hayretle izlemektedir.

Çocuklar için önerdiğimiz diğer hizmetler ise Bubble Show, Şişme Oyun Parkı Kiralama içinde bizden bütçe teklifi alabilirsiniz. Şimdi ise en güzel Doğum Günü Süsleme Konsepti için sizlere sunabileceğimiz hizmetlere geldi. Kişiye özel tasarımların olduğu ve özel olarak yapılan doğum günü ikramları, doğum günü hediyelikleri, doğum günü arka fon afiş süsleme gibi her şeyi sizlere konsept olarak sunuyoruz. Burada istediğiniz zaman sizlere özel tasarımlar yapabiliriz ama 1 hafta öncesinden bize bilgi vermeniz gerekmektedir.  Sizlere sunabileceğimiz diğer hizmetlerimiz 1 yaş partisi, şeker masası ikramları,  baby shower, çocuk masa sandalye kiralama gibi hizmetlerde sizlere sağlayabiliriz.

 Yetişkin Parti Organizasyonu için sunduğumuz Catering ve Kokteyl Hizmetleri iin neler yapıyoruz onları hemen anlatalım. Öncelikle gece olan bu partileri bol müzik bol eğlence bol ikram şeklinde olmaktadır. Partiler bahçe, cafe, ev, restoran, villa, yazlık, tekne de İstanbul Arnavutköy Kokteyl Organizasyonu şeklinde ayakta düzen kurulur ve iyi bir dj yayınlandığı müziklerle parti devam eder. Burada yapılacak bir çok ayrıntı var sizlerin yerine o yükü biz alıyoruz her şeyi düzenliyor kurulumları, hazırlıkları, ikramların dağıtılması gibi her şey sizlere biz sağlıyoruz. Siz mi ne yapıyorsunuz sadece gelen dost ve arkadaşlarınızla çılgınlar gibi eğleniyor geriye kalan her şeyi biz sağlıyoruz.

Sırada Evde Nişan CATERİNG HİZMETİ Organizasyon Firmaları neler yapar sizlere ne gibi kolaylıklar sağlar onları ayrıntılı olarak yazıyorum. Öncelikle yapılan her şey Söz Merasimi ve Nikah Töreni ile aynıdır burada yapılması gereken konukların mutlu şekilde ağırlamaktır. Bir çok kişi merak ettiği bütçeleri sizlere örnekleri ile sunuyorum. İSTANBUL ARNAVUTKÖY  SÖZ CATERİNG İKRAMLARI ORGANİZASYON FİYATLARI 3000TL paket içeriği ( 50 kişilik atıştırmalıklar, içecekler, garson temini, 4 bistro masa, 20 adet sandalye, söz masası süsleme ve arka fon her şey dahil olarak bütçe sunulmuştur.  Sizlere örnek olarak NİŞAN CATERİNG HİZMETLERİ, MASASI SÜSLEME, HEDİYELİKLER, İKRAMLIKLAR, GELİN TAGI KİRALAMA gibi her şeyi sizlere sunuyoruz. Şimdi ise DÜĞÜN CATERİNG FİRMALARI içinde sunduğumuz hizmetleri sizlere ayrıntı bir şekilde anlatıyorum. Burada önemli olan öncelikle görselliktir görsellik güzel olursa Düğün Süsleme Konsepti da harika gözükür. Tabi herkes ister en güzel Düğün Organizasyonu benim olsun ama bu çalıştığınız Organizasyon Şirketleri içinde aynıdır.

Elinde yeterince DÜĞÜN SÜSLEME MALZEMELERİ KİRALAMA ekipmanlarında yeterince varsa hiçbir sorun olmaz. Sizlere gelerek gerekli kurulumları yapar ve hizmet sağlar. Anlaşma yapmadan önce iSTANBUL ARNAVUTKÖY DÜĞÜN ORGANİZASYON FİRMALARI ile bu ayrıntıları mutlaka görüşmeniz gerekiyor. Her şeyi sona bırakırsanız sorunlu bir etkinlik olur ve düğününüz kabusa döner. O yüzden önce tüm detayları konuşmak ondan sonra hizmet almak en doğrusu olacaktır. Sizlere şık sunumlarla sunduğumuz DÜĞÜN CATERİNG –KOKTEYL ORGANİZASYONU artık hizmet almanız bizden daha kolaydır. Burada sizlere sunacağımız yiyecek ve içecek ikramları için .çok güzel paketler hazırladık. Mesela İSTANBUL ARNAVUTKÖY DÜĞÜN KOKTEYL FİYATLARI 3500TL paket içeriği ( 100 kişilik yiyecek ve içecek ikramları, 10 adet bistro masa, 3 servis personeli, 3 kişilik trio müzik gurubu her şey dahil olarak fiyat verilmiştir. Sizlere sunacağımız.

Gelin yolu kiralama, düğün arka fon kiralama, nikah masası süsleme gibi her şeyi paketler olarak hazırladık ve uygun fiyatlı kampanyalar olarak sunuyoruz. Sizlere Düğün Organizasyonu için çok şık İSTANBUL ARNAVUTKÖY MASA SANDALYE KİRALAMA hizmeti vermekteyiz. Ayrıca masa ve sandalyeleri istediğiniz gibi tüllerle ve çiçeklerle süsleyebilir ayrı bir konsept çıkartabilirsiniz. En iyi DÜĞÜN CATERİNG FİRMALARI arasında olmaktan çok mutluyuz. Artık sade Nikah Organizasyonu da çok moda oldu. Sade bir nikah arkasından takı töreni ve Kokteyl Organizasyonu ile biten bu nikahlar İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde çok tutulmaya başlamıştır.

Burada sizlere sunacağımız Nikah Kokteyl Fiyatları için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. En etkili beyaz eşya mağazası, kuyumcu, eczane, pet shop, kreş, butik, otomotiv galeri, emlak bayi, satış ofisi, alışveriş merkezi, güzellik salonu, market, Mağaza Açılış Organizasyonu için sizlere o kadar çok paket hazırladıkkı en uygunun alıp hemen faydalanabilirsiniz. Sırada herkesin iş hayatında istediği hedeflere ulaşmak için tanıtım üzerine AÇILIŞ CATERİNG VE ORGANİZASYON HİZMETİ için sizlere gerekli sunumları yapacağım. Burada ilk olarak mekanın dış kısımlarındakı uygun yerleri belirleyip oraya Açılış Süsleme yapılması için uygun yerlerin daha önceden belirlenmesi gerekmektedir.

Eğer belirlediyseniz o zaman Balon Süsleme ile başlanması ve uygun yerlere zincir balonlarla süslenmesi yeterli olacaktır. El ilanı ve broşür dağıtmak içinde Açılış Hostesi, Broşür Dağıtım Hostesi ve Kostümlü Animatör ile dağıtım yapılması daha iyi olacaktır. Kalabalık cadde belirlenmeli ve oraya bir ekip yönlendirerek tanıtım sağlanması çok iyi olacaktır. Diğer yandan giriş kısımlara kurulan ses sistemi ile dj in yayın yaparak bir yandan sizlerin açıldığınızı sloganlar atarak yoldan geçen herkese duyurur. AÇILIŞ CATERİNG İKRAMLARI olarak sizlere Nostaljik Sokak Satıcıları yani Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Hizmeti de sağlıyoruz.

Sırada gelecek konukların en iyi şekilde karşılandığı İSTANBUL ARNAVUTKÖY AÇILIŞ KOKTEYL ORGANİZASYONU için sizlere bilgiler paylaşacağım. Burada genel olarak gelecek konuklar belliyse ona göre hazırlıklar yapılır. Mesela bistro masa kurulumları konuklar gelmeden önce her şey yanı tüm hazırlıkların bitmesi gerekmektedir. Biz saatler öncesinden hazırlıklarımızı bitiriyor ve sadece konuklarımızın gelmesini bekliyoruz. Burada kokteyl menüleri seçenekli olarak sunuyoruz. Mesela ara sıcaklı ikramlar ve hafif atıştırmalıklar şeklinde siz hangisini arzu ederseniz ona göre hazırlıklarımızı yapıyoruz.

AÇILIŞ KOKTEYL genel olarak bit bütündür gelecek olan misafirlerin rahat etmesi ve kolay içecek, yiyecek alması için garson ekibimiz ellerinde tepsilerle dolaşarak hizmet sağlamaktadır. Hiç zaman kaybetmeden sizlere Kokteyl Organizasyon Firmaları arasında en uygun Fiyatları sunan şirketle çalışmak için bizi aramalısınız.

İSTANBUL ARNAVUTKÖY CATERİNG FİRMALARI İÇİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER.

Boğazköy – Boyalık – Bolluca – Durusu – Hadımköy – Haraççı – Taşoluk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir