İstanbul Sultanbeyli Catering Firmaları

İstanbul Sultanbeyli Catering Firmaları içinde sizlere hem organizasyon hizmet yiyecek içecek gibi hizmetler sağlıyoruz. Amacımız sizlere en kaliteli ikramları sağlamak ve kusursuz etkinlikler düzenlemektir. İlk olarak sizinle DÜĞÜN CATERİNG FİRMALARI ve ORGANİZASYON HİZMETLERİ için bilgiler paylaşacağım. Her zaman için böyle günler olmaz bu yüzden herkes özenir en özel günlere Düğün Organizasyonu da bu ayrıntılarda gizli olan süsleme konseptinden oluşan hizmetlerden biridir. Bu yüzden Düğün Süsleme Firmaları ile anlaşmadan önce mutlaka tüm hizmetleri ayrıntılı olarak görüşmeniz gerekmektedir. Son dakika sorunları oldukça fazla yaşanan sorunlardan biridir.

Burada yapılması gereken ilk olarak kullanılacak renklere karar vermek ve istediğiniz görselleri İSTANBUL SULTANBEYLİ DÜĞÜN ORGANİZASYON FİRMALARI ile paylaşmak ve bilgi almaktır. Sizlere sunacağımız bir çok hizmette bizde var dilerseniz sizin bu bilgileri paylaşır ve hizmet almanızı sağlayabiliriz. En güzel düğünler için önemli olan Düğün Arka Fon Kiralama bizim en çok sunduğumuz hizmetlerden biridir. Bunun yanında dilerseniz DÜĞÜN MASA SANDALYE KİRALAMA ve SÜSLEME gibi hizmetleri de sizlere sağlayabiliriz. Tabı bunun dışında NİKAH MASASI KİRALAMA – GELİN YOLU DEV ÇİÇEKLERLE SÜSLEME de sağlıyoruz. Özel konsept olarak sunduğumuz NİKAH MASASI SÜSLEME herkes tarafından büyük ilgi görmektedir. Burada en değerli olan sizsiniz sizlere sunacağımız DÜĞÜN SÜSLEME VE CATERİNG HİZMETLERİ ile sorunsuz etkinliklerle hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Siz yeter ki beğenin biz İSTANBUL SULTANBEYLİ CATERİNG FİRMALARI arasında sizlere en güzel sunumları yaparak hizmet sağlarız. Burada sadelikten hoşlanan müşterilerimiz için DÜĞÜN KOKTEYL ORGANİZASYONU için sunduğumuz menüleri ve hizmetleri sırayla sizlerle paylaşıyorum. Burada önemli olan gelecek konukların sayısını ortalama olarak bilmemiz gerekiyor. Burada bistro masa kurulu, garson hizmeti yiyecek ve içecekler gibi birçok ayrıntı var. Bunların hepsinin kararlaştırılması açısından bunlar gerekli. Diler yandan İSTANBUL SULTANBEYLİ KOKTEYL ORGANİZASYON FİRMALARI arasında sizlere profesyonel olarak CATERİNG HİZMETİ sağlayabiliriz. Sizler yeter ki bizimle hayallerinizi paylaşın ayrıntıları söyleyin mesela beğendiniz renkler olabilir. Bunun yanında ise sizlere sunacağımız DÜĞÜN SÜSLEME MALZEMELERİ KİRALAMA ekipmanlarımız dan neyi beğendiyseniz mutlaka bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Sırada sadeliğin simgesi haline gelen BELEDİYE NİKAH SALONLARI için güzel bir Kokteyl Organizasyonu için neler yapıyoruz hepsinin planlamasını paylaşıyorum. Burada genel olarak Nikah Töreni Kokteyli için belediyeler nikah salonu sağlıyor. Ama Catering Şirketleri arasından biriyle anlaşıp hizmet almanızı söylüyor. İşte biz burada devreye giriyoruz sizlerin istediği gibi ikramlardan NİKAH KOKTEYL ORGANİZASYONU sunuyoruz. Burada kullanılacak olan ikramlar ve içecekler sizlerin istekleri doğrultusunda olmaktadır. Eğer NİKAH KOKTEYL FİYATLARI için bilgiye ihtiyacınız varsa hiç zaman kaybetmeden müşteri danışmanımızla görüşebilirsiniz.

Sırada şimdi EVDE, GEMİDE, BAHÇEDE, VİLLADA, YAZLIKTA, TEKNEDE, CAFEDE, RESTORAN DA NİŞAN ORGANİZASYON FİRMALARI arasında neler yapıyoruz hepsini sizinle paylaşıyorum. Öncelikle Evde Nişan Töreni Catering Hizmetleri için sizlere sağladığımız hizmetlerle başlayalım. Burada önemli olan evinizde her şeyinizin eksik olması değildir kalabalık bir konuk yada misafir varsa onları profesyonel yardım alarak çok güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Söz Merasimi Catering Hizmeti için sizlere sunacağımız menülerle mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Tabi Söz Organizasyon Firmaları bu konuda artık uzmanlaşmış ve sürekli hizmet etmekten artık profesyonel olmuşlardır. Sizinde uğraşmanıza risk almanıza hiç gerek yok deneyimli ekiplerle çalışmak sizlere mutluluk getirir. Sizde sadece gelen konuklarınız için sohbet muhabbet ederseniz gerisini bizim ekibimiz tüm yapılacak tüm etkinlikleri sağlayacaktır.

Eğer İSTANBUL SULTANBEYLİ EVDE NİŞAN ORGANİZASYONU için farklı SÜSLEME HİZMETİ gerekiyorsa onlarda sizler için sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz nişan masası ikramları, nişan masası hediyelikleri, nişan arka fon kiralama gibi her şeyi sizlere uzman ekibimizle sağlayacağız. Sırada YETİŞKİN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU için CATERİNG HİZMETLERİ olarak neler sunuyoruz hemen onu paylaşım sizinle. Burada teme olarak bir KOKTEYL ORGANİZASYONU gibi masa düzenleri ve ortam ayarlanması yapılır. Burada DJ ve kurulan ses sistemi ekipmanlarıyla parti havasına ışıklarında yardımıyla sokulur. Burada önemli olan müziğin akışı ve gelen konukların çok güzel şekilde ağırlanması dır. Bizim servis personellerimiz ellerinde tepsilerle dolaşarak herkesin kolayca içecek ve yyecek almasını sağlamaktadırlar. En güzel Yetişkin Parti Catering Organizasyonları için en deneyimli ekibimizle birlikte sizlere hizmet etmeye hazırız. Sırada minik dostlarımız için Çocuk Doğum Günü Partilerinde neler yapıyoruz onları anlatalım. Öncelikle ailer arasında bir çok yaptığımız etkinliklerde büyükler için bistro masalar kuruyoruz ve çocuklar içinde PALYAÇO KİRALAMA ve SİHİRBAZ HİZMETİ sunuyoruz.

Burada hem küçükler hem büyükler eğleniyor istediğiniz müzikler ise DJ imiz tarafından kurulan bir ses sistemi ekipmanı ile sağlıyor. Bunu çoğu zaman BAHÇEDE DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ olarak sunuyoruz. Daha neler yokki mesela kişiye özel DOĞUM GÜNÜ MASASI SÜSLEME VE CATERİNG İKRAMLARI sağlıyoruz. Burada doğum günü masası hediyelikleri, ikramlıkları, süslemeleri, arka fon gibi her şeyi konsept olarak sunabiliriz. Doğum Günü Konsepti içinse ortalama 10 gün öncesinden bilgi almak ve kararlaştırmak gerekiyor. Size sunacağımız hizmetlerin çoğu hakkında paylaşım yaptım daha fazla bilgi için müşteri danışmanı ile görüşebilirsiniz. Sırada ise sadece gelen konuklar için sunulan AÇILIŞ CATERİNG için neler yapıyoruz onunla başlayalım. Burada konsept olarak AÇILIŞ KOKTEYLİ şeklinde hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gelecek konuklar için ayrı ayrı çeşitli ikramlarımızı hazırlıyor ve geldiklerinde onlara sunuyoruz. Kokteyl Organizasyonu için bistro masa kurulumu ve servis personellerimizle eksiksiz hizmet için planlar yapıyoruz.

Burada önemli olan İSTANBUL SULTANBEYLİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU sırasında her şeyin eksiksiz olması gerekiyor bu yüzden sizlere tam teşekküllü hizmetler sunuyoruz. Eğer istediğiniz tanıtım üzerine bir ise sizlere AÇILIŞ İKRAMLARI olarak PAMUK ŞEKER ve (POPCORN)PATLAMIŞ MISIR ARABASI KİRALAMA bu servisi önerebiliriz. Bu hizmet AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI sırasında halktan büyük ilgi görmekte ve ücretsiz olarak dağıtılan ikramlar herkes tarafından hoşnut ile karşılanmaktadır.

Diğer yandan Açılış Balon Süsleme ide değerlendirmemiz gerekli diye düşünüyorum yapıldığı zaman çok dikkat çeken bir hizmettir. Burada dilerseniz Hostes ve Kostümlü arkadaşlarımız el ilanları ve broşür dağıtımı hizmeti yaparak etkinliğimize yardımcı olurlar. Bütçemiz musayİtse DJ SES SİSTEMİ KİRALAMA da olması gerekenler arasındadır. Dj elinde mikrofonla tanıtımcı olarak konuşmalar yapar ve dikkatleri üzerine çekmektedir.

İSTANBUL SULTANBEYLİ CATERİNG FİRMALARI ARASINDA HİZMET SUNDUĞUMUZ SEMT İSİMLERİ.

Abdurrahmangazi –  Adil  – Ahmetyesevi – Akşemsettin – Battalgazi –  Fatih – Hamidiye – Hasanpaşa –  Mecidiye  – Mehmetakif – Mimarsinan – Necipfazıl – Orhangazi – Turgutreis – Yavuzselim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir