İstanbul Okmeydanı Catering Firmaları

İstanbul Okmeydanı Catering Firmaları arasında sizlere uzman  ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla hizmet vermeye hazırız. İlk olarak hedefimiz mutlu müşteriler biriktirmek ve en başarılı şirketler arasında yer almaktır. Şimdi sizlerle DÜĞÜN ORGANİZASYON FİRMALARI içinde bizler neler yapıyoruz hepsi için paylaşım yapacağım.  İlk olarak burada önemli olan profesyonel bir şirket ile çalışmanız gerekiyor. Ayrıca DÜĞÜN SÜSLEME MALZEMELERİ KİRALAMA konusun dada oldukça geniş bir seçeneğe sahip olması gerekli. Bunu anlamak hiçte zor değil mesela daha önce hizmet sunduğu etkinlik görsellerine bakarak kolayca anlayabilirsiniz.

Bizim ise farkımız kendi depomuzda istediğiniz ürünleri bak arakta kiralayabilirsiniz. Tabi sulanacak olan bütçelerde çok önemli isterseniz hemen bir örnek ile sizlere sunalım mesela DÜĞÜN ORGANİZASYON FİYATLARI 3500TL ( paket içeriği beyaz halı, 1 adet gelin yolu ve arka fon tak kiralama, 50 kişlik kokteyl menüsü, 10 adet bistro, 3 kişilik garson temini her şey dahil olarak bütçe sunulmuştur. Bizde sizlere bir çok seçenek sunabiliriz özel tasarımcı süsleme ekibimiz bir birinden güzel konseptleri sizler için hazırladı. Ayrıca sizlere farklı modellerde Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme hizmeti sunuyoruz.

Özel tasarımcı dev vazolar içinde çiçeklerle süslenmiş beyaz halı üzerine muhteşem bir GELİN YOLU SÜSLEME modeli yapmış detaylı olarak görsellerimiz de mevcuttur. Sizlere sunacağımız GELİN TAGI KİRALAMA modelleri herkeste olmayan dev kalp şeklinde ve inanılmaz güzel çiçeklerle süslenmiştir. Bu modelleri sadece Türkiye de birkaç İSTANBUL OKMEYDANI DÜĞÜN ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ sunmaktadır. Bu modelleri istiyorsanız sadece Catering Hizmeti içinde değil Düğün Süsleme Konsepti içinde bütçe teklifi almanızı öneriyoruz. Şimdi Doğum Günü Organizasyonu için Catering Hizmetleri ile beraber sunduğumuz bir çok hizmet mevcut onları paylaşıyorum. Öncelikle Yetişkin Partileri için oldukça iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bu tarz partilerden gerekli olabilecek her şeyi sizlere sağlayabiliriz. Mesela DJ +Ses Sistemi Kiralama gibi yada daha yavaş bir müzik seçeneği Trio Müzik Grubu da olabilir. Seçenekler bizden tüm etkinlik için seçim yapmak sizden olacaktır. Burada Catering Firmaları arasında sunduğumuz tam olarak KOKTEYL ORGANİZASYONU için bizde yok yok her şeyi sizlere sağlıyoruz. Tabi gelecek konukları ağırlamakta bizim ekibimizin görevi gelen herkese yiyecek ve içecek ikramları sağlıyoruz. İstediğiniz renklerde bistro masa kurulumu yapabiliriz etkinlik öncesi bilgi vermeniz gerekmektedir. Burada Çocuk Partisi içinde bir birinden fazla oyuncu Palyaço Kiralama ile çocuklar oyunlarda çok eğlenecekler. Tabi sadece oyun değil yüz boyama ve sosis balondan şekillerde var hepsini sizlere Doğum Günü Animatörleri sağlayacak.

Ayrıca profesyonel olarak sizlere gösteri yapacak olan Doğum Günü Sihirbazı ve Bubble Show özellikle herkes tarafından çok beğenilmektedir. Sizler için İstanbul Okmeydanı Catering Şirketleri arasında bir birinden harika DOĞUM GÜNÜ MASASI SÜSLEME ve Kiralama gizi hizmetlerde sağlıyoruz. Bu Doğum Günü Süsleme seçeneklerinizde hediyeler, ikramlıklar, afiş ve poster hazırlama gibi bir çok seçeneğinde yanında sunuyoruz. Belediye nikah salonlarında olan evlilik etkinliği için Kokteyl Catering Hizmet sağlıyoruz. Burada diğer düğünlere göre her şey çok farklıdır mesela sade bir takı töreni sırasında hoş bir kokteyl olarak güzel geçmesi sağlanır. Buradaki aslında amaç uzun takı merasimi sırasında herkese ikram hizmeti sağlamak yanı Nikah Kokteyli olması gerekmektedir.

Sizlere bu konuda hazırladığımız kokteyl menülerini sunabiliriz. Oldukça güzel ve hafif atıştırmalıklardan oluşan KOKTEYL ORGANİZASYONU MENÜSÜ mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Şimdi ise özellikle evlerde yapılan Nişan Töreni ve Söz Merasimi İkramları için sizlere neler sunuyoruz onunla başlıyorum. İlk olarak bu tarz etkinliklerde anaç olarak gelen konukların rahat etmesi gerekmektedir. Tabi bunlar için birkaç tane ekipman lazım mesela sandalye kiralama, nişan masası süsleme gibi önemli ayrıntılar var. Burada sizin yapmanız gereken İSTANBUL OKMEYDANI EVDE NİŞAN ORGANİZASYON FİRMALARI arasından uzman bir şirket ile görüşmek ve bilgi almaktır.

Bunu yaparsanız sizler sadece konuklarımızla ilgilenir diğer kalan her şeyi sizler için ekibimi sağlamaktadır. Eğer farklı seçeneklerde Evde Nişan Töreni İkramları için menüler istiyorsanız sizlere sunabileceğimiz 4 farklı ikram menüsü mevcuttur.  Aslında Nişan Organizasyonları sizin düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Burada önemli olan her şeyin konuklar gelmeden önce hazır olması ve sadece onlara yiyecek içecek dağıtılması büyük sorunların önüne geçecektir. Ayrıca Evde Söz Organizasyonu için özellikle ikramlardan oluşan paketler hazırladık. İstediğiniz zaman bizden Söz Töreni İkramları için çok özel menülerden oluşan Catering Hizmetleri servisimizden faydalanabilirsiniz.

Şimdi sizlere en güzel hizmetlerden oluşan bir paket sunuyorum.  NİŞAN ORGANİZASYON FİYATLARI 3500TL ( paket içeriği nişan masası süsleme + kiralama, 70 kişilik yiyecek ve içecek ikramları, 3 kişilik servis hostesi, 6 adet bistro masa kurulumu,  ev süslemesi her şey içinde bütçe sunulmuştur. Sırada bir çok farklı seçeneğe sahip Açılış Organizasyonu için sizlere gerekli bilgiler paylaşacağım. Burada ilk olarak İSTANBUL OKMEYDANI AÇILIŞ CATERİNG ve ORGANİZASYON FİRMALARI içinde sizlere sunacağım bir çok seçenek mevcut. Ama son zamanlarda her yerde gördüğümüz Açılış Kokteyl Organizasyonu herkes tarafından oldukça fazla talep görmektedir.  Özellikle Eczane, Mağaza, Satış Ofisi olmak üzere bir çok yer için sağlanmaktadır. Burada ilk olarak yapılması gereken gelecek misafir sayısını belli olduysa onlara masa düzeni oluşturmak çok iyi olacaktır.

Tabi bu etkinlikten ortalama 1 hafta önce olursa daha iyi olacaktır diğer yandan servis masası kurulumunu unutmamak gerekir. En çok  MARKET AÇILIŞ ORGANİZASYONU için tercih edilen paketlerden birini sizlere sunuyorum sizde inceledikten sonra ne kadar doğru bir paket olduğunu göreceksiniz. Burada bizim en büyük hedefimiz ilk günden herkesin dikkatini çekerek Market Açılışı için ilgi çekmektir. İlk yapılması gerekense Açılış Süsleme için balon uygulaması yapmaktır. Balon Süsleme uygulaması doğru yapılırsa oldukça dikkat çeker. Tabi dans eden Palyaço Hizmeti önemli mesela sizlerin el ilanlarını ve promosyon ürünlerinizin dağıtımını yaparlar. Arka fon da canlı bir müzik Sunucu elinde mikrofonla hem yayın yapar hemde güzel sloganlar söyler böylece dikkat çekme konusunda oldukça başarılır olurlar.

Şimdi sizlere burada anlattığım etkinlik için  bir paket sunacağım. AÇILIŞ ORGANİZASYON FİYATLARI 2000TL ( paket içeriği 1 adet havalı tüp 6 metre boyunda, 1 şişme palyaço 2 buçuk metrelik, 2 kişilik dansçı palyaço, 1 adet patlamış mısır arabası kiralama, market balon süsleme her şey dahil olarak fiyat sunulmuştur. Eğer isterseniz AÇILIŞ İKRAMLARI için Üç retsiz olarak dağıtımını yaptığımız Patlamış Mısır ve Pamuk Şeker Arabası Kiralama etkinliğimizde sizlere sunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir