İstanbul Taksim Catering Firmaları

İstanbul Taksim Catering Firmaları içinde sizlere profesyonel olarak ekip ve ekipmanlar sağlayarak çözümlere sunuyoruz. İlk hedefimiz sizlere sunduğumuz tüm etkinliklerin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktır. İlk olarak DÜĞÜN KOKTEYL ve ORGANİZASYON FİRMALARI arasında sizlere sunduğumuz hizmetleri anlatıyorum. Burada yapılacak olan mekanı önceden görmek yada çalışmış olmak Düğün Kokteyli için çok önemlidir. Kurulum sırasında masaların nerede olacağı ve servisin nereden sağlanacağı gibi bir çok ayrıntı mevcuttur. Onun için gelecek konukların sayısı belli ise 1 hafta öncesinden çalışacağınız İSTANBUL TAKSİM CATERİNG FİRMALARI ile anlaşmadan önce mutlaka görüşmek gerekir. Bizler profesyonel olarak sizlere bir çok Düğün Organizasyonları sunabiliriz özel olarak tasarladığımız Süsleme ekipmanlarını mutlaka incelemeniz gerekmektedir.

Seçim yaptığınız Düğün Malzemeleri Kiralama ekipmanları için sizlerin istediği yere taşıma ve kurulumu kendimiz yapıyoruz. En başarılı İstanbul Taksim Düğün Organizasyon Firmaları arasında profesyonel olarak sizlere Catering Hizmetleri sunabiliriz. Amacımız burada sizlerin hayal ettiği gibi bir Düğün olmasını sağlamaktır. Gerekli olan ekipleri ve ekipmanları her şey dahil olarak sizlere sunuyoruz. Böylece extra olarak her han gibi bir şeyin unutulmasının önüne geçmiş oluyoruz. Bir birinden şık modellerde 3 renk seçeneğine sahip Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme Hizmeti de sağlıyoruz. Burada sizlere sunacağımız farklı bistro masa renkleride mevcut ayrıca kokteyl menülerinde sizlere 4 ayrı ikram sunabiliriz.

Bunların daha detaylı bilgilerini İnternet sitemizde görsellerde mevcuttur. Size Düğün Organizasyon Fiyatları içinde bir çok örnek sunabiliriz ama burada bütçeyi yükselten ara sıcaklı menüler ve çalışacak olan personellerin çoğalmasıdır. Burada sizlere daha detaylı bilgi veremiyorum eğer ararsanız müşteri danışmanımız size yardımcı olacaktır. Büyük bir heyecanla beklediğiniz misafirleri ağırlamak için EVDE NİŞAN ORGANİZASYONU planlıyorsunuz ama bir çok şey kafanza takılıyor. Burada aslında önemli olan sizin bir şey bilgi meniz değil çalışma istediğiniz Catering Firmaları özellikle her konuya hakim olmalıdır.

Burada size isterseniz Nişan Kokteyli için güzel sunumlardan oluşan Catering Hizmeti sağlayabiliriz. Hepsi bir birinden güzel kokteyl menüleri ile gelecek tüm konuklarınız ağzı tatlanacaktır. Tabi sadece EVDE NİŞAN TÖRENİ İKRAMLARI için hazırlık yaparak iş bitmiyor. Burada daha yapılması gereken şeyler var mesela gelecek konuklar için Sandalye Kiralama, Nişan Masası Süsleme, Hediyelikler gibi bunlarda bir şekilde tedarik edilmesi gerekmektedir. Bu Söz Organizasyonu, Nişan Merasimi olsun hiç fark etmez hepsi için aynı sunumlar evlerde yapılan etkinliklerde genel olarak yapılmaktadır. Eğer isterseniz sizlere İstanbul Taksim Catering Firmaları içinde tüm her şeyi kapsayan bir paket hazırlar ve bununda uygulamak için hazırlıklarımızı sağlarız.

Şimdi sıra Yetişkin Doğum Günü Organizasyonu için sunduğumuz seçeneklerle sizlere bilgi vermeye. Burada genellikle akşam saatlerinde başlayan partilerdir ve mobil olarak sahne kurulumu, ses sistemi ve dj kiralama ile gerçekleşmektedir. Tabi burada ayrıca Kokteyl Organizasyonu havasında bol müzikli eğlenceler olmaktadır. Gelen konukları karşılayan garson ekibimiz hemen yer gösterir ve onlara hoş geldiniz diyerek yiyecek ve içecek ikramları sunmaktadır. Burada kokteyl menü seçeneklerinde dört adet farklı seçenekler mevcut ve alkollü yada alkolsüz size kalmış içecek seçeneklerde.

Burada size sunacağımız Doğum günü Fiyatları sunacağımız kişi sayısı ve istediğiniz etkinliklere göre farklılık gösterecektir.  Eğlencenin ve yarışmaların bol olduğu Çocuk Partileri için neler yaptığımız hakkında bilgileri sunuyoruz.  Eğer bütçeniz varsa bu üç gösteriyi mutlaka düşümün Bubble Show ( Baloncuk Gösterisi ) – Palyaço Kiralama – Doğum Günü Sihirbazı eğlencenin en güzeli olması için bilgi alınız.  Palyaço neler yapar, oyunlar oynanıyor, yarışmalar sağlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yarak işini tamamlar. Sihirbaz 45 dakika boyunca çocuklarla birlikte sihir numaraları yapmaktadır. Bubble çocukları baloncukların içine sokar sonra .çocuklarla birlikte dolu baloncuk şekilleri yapmaktadır. Sizlere NİKAH CATERİNG ve ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ neler yapar hepsini birer cümleyle sizlere bilgilerini verelim. Genel olarak belediye nikah salonları her semtte kendine ait vardır.

Burada amaç gelen konukların nikah kıyıldıktan sonra salonda beklerken onlara güzel sunumlar yaparak Nikah Kokteyl Organizasyonu sunmaktadır. Genel olarak bu ikramların ortalama sayısı 100 kişiden başlamaktadır ve Açılış Kokteyl Fiyatları gelen konukların sayısına göre sunulmaktadır. Burada sunacağımız İSTANBUL TAKSİM AÇILIŞ CATERİNG FİRMALARI arasında sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz onların bilgisini verelim. Biz sadece yiyecek ve içecek değil yapılacak olan Açılış Organizasyonu için ne gerekiyorsa onları profesyonel ekibimizle sağlıyoruz. İlk olarak bir Açılış Kokteyli için ele alalım burada yapılması gereken en başta güzel bir Açılış İkram Menüleri oluşturmak ve misafir sayısına göre bistro masa kurulumu sağlamaktır. Herkesin yüzü gülmeni ve önemli bir günün parçası olduğunu hatırlaması gerekmektedir.

Burada sunacağımız Karşılama Mankeni, Garson Temini, Servis Hostesi gibi tüm ekibimiz bunun farkındadır. Bu yüzden çalışırken asla başka şeyle ilgilenmez gelen konukların en iyi şekilde ağırlanmasını sağlar. Başarı Catering ve Kokteyl Organizasyon Firmaları zaten ne kadar önemli bir iş yaptıklarının farkındalar dır.  Şimdi örnek olarak sizlere KOKTEYL ORGANİZASYON FİYATLARI 3500TL olarak örnekler sunacağımız  ( paket içeriği 3 kişilik garson ekibi, 2 kişilik karşılama mankeni, 12 adet kokteyl masası, 100 kişilik ikramlıklar. Trio müzik grubu her şey dahil olarak çalışma yapılmıştır.

Çözüm ortaklarımız birlikte yürüttüğümüz tanıtım üzerine İş yeri Açılışı için neler yaparız onun bilgisini paylaşalım.  Bu sunacağımız teklif Cafe, Market, Mağaza, Güzellik Salonu gibi yerler için uygundur dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öncelikle mekanın giriş kısmını Açılış Süsleme uygulaması yapmamız gerekir. Bunun nedeni ise yoldan geçen herkesin dikkatleri çekerek iş yeriniz çekmektir. Tabı bu tarz açılışlarda müzikte çok önemli iyi bir sunucu yanında güzel bir ses sistemi ile bizim istediğimiz anonsları yapmalı ve dikkatleri üzerine toplamalıdır.

Bay ve Bayan kostümlü Palyaçolarımız cadde üzerinde el ilanları dağıtır ve dans ederek tanıtım için yardımcı olurlar. Bu tarz açılışlarda özellikle çocuklara sosis balon yada baskılı balon dağıtırız. AÇILIŞ İKRAMLARI olacakta en güzel ücretsiz olarak dağıtım yaptığımız Pamuk Şeker ve Patlamış Mısır Makinesi Kiralama ekipmanları çok tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir