Doğum Günü Partisi Eğlence Organizasyonları

İstanbul genelinde sunduğumuz çalışmalarda doğum günü partileri için bir çok çalışmalar yapıyoruz. En başında ise yetişkin partileri geliyor genellik villa bahçesi ve şirket ofis partileri gibi bir yerde yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetler de genel olarak d partisi, kokteyl organizasyonları şeklinde oluyor. Kurduğumuz düzen ise ayakta olan davetliler için servis ekibimiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi ile birlikte yiyecek ikramları da sunmaktadır.

Doğum Günü Catering İkramları

Bu saydıklarımızla bitmiyor müzik seçimi içinse trio grup ya da dj hizmeti de alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir seçim bizim üzerimize düşün istediğiniz gibi bir doğum günü organizasyonu ya da parti eğlencesi olmasını sağlamaktır. İstediğiniz kokteyl catering menü sunumları da sağlayabiliriz. Hazırladığımız özel menüleri sizlere teklif olarak sunarak beğendiğiniz doğum günü ikramlıkları için seçim yapar ve ona göre sizler için bir parti etkinliği düzenleyebiliriz. Tamamen sizin istediğiniz gibi bir gün olması için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yetişkin Doğum Günü Partileri – Kokteyl Organizasyonu – Yiyecek İçecek Servisi

Büyükler için değil sadece çocuk doğum günü partileri içinde bir çok çalışmalar yaparak farklı hizmet etkinlikleri düzenliyoruz. Mesela sihirbaz hizmeti yada bir palyaço gösterisi profesyonel ekibimiz sizin için bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. İstediğiniz ortama renk katacak ve hediyeliklerin de olduğu parti masası süsleme dekorasyonu içinde çalışmamız mevcut. Çocuğunuz konsepti seçsin bizde onun istediği gibi bir konsept oluşturarak harika bir fotoğraf köşesi hazırlayalım.

Doğum Günü Kokteyl Organizasyonu – Parti Eğlenceleri – Bistro Masa Kiralama – Catering Hizmeti
Doğum Günü Organizasyonu – Alkollü Alkolsüz İçecek Servis – Garson ve Servis Elemanı Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir