Deneyimli çalışmalarımız İstanbul Kokteyl Firmaları arasında başarılı adımlarla devam ediyor. Rb Catering olarak sizin en önemli anlarınızda sorunlarınızı çözmek ver zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır bir şirket olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çalışmalarımız fuar catering hizmeti, mezuniyet töreni, açılış organizasyonu, nikah kokteyli gibi bir çok organizasyonlarla devam etmektedir. Sunduğumuz etkinlik alanları için mobil olarak bir çok çalışma yapıyoruz. Kendi araçlarımızla nakliye hizmetini sağlıyor ve her şey dahil olarak kolayca seçim yapabileceğiniz paketler sunmaktayız.

Kokteyl Firmaları İstanbul

Çalışmalar arasında fark yaratan ve değerli müşterilerimiz arasında oldukça rağbet gören açılış kokteyli, organizasyon ikramlıkları devamlı olarak bizden talep edilmektedir. Tabi kokteyl diyince birçok hizmet içinde barındırmaktadır. Arka fon dinletisi oldukça önemlidir bunun içinse trio müzik grubu kiralama ya da dj hizmeti oldukça doğru bir karar almanız açısından doğru bir çalışmadır. Bununla birlikte konuşma için ses sistemi ve konuşma kürsüsü de seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Tüm davetlilerin beğenisi kazanacak açılış ikramları ise servis hostesi ve manken ekibimiz tarafından da dağıtımı sağlanarak başarılı sunumlarımızı sergilemekteyiz. Tanıtım amaçlı bir etkinlik içinse fotomodel temini, sahne kurulumu, led ekran, lazer gösterisi gibi çalışmalımızda mevcut bunun görselleri sizlere sunmaya hazırız.

Kokteyl Organizasyonu

Açılış töreni sırasında her zaman gerekli olan ve olmasa olmazlardan biri haline gelmiş özel tasarımlı demir makaslar, gümüş tepsiler ve çok renkten oluşan kurdele seçenekleri ile tedarikini biz yapıyoruz. Kurdele kesimi sarasında ise kulelerini açılış mankenleri ekibimiz karşıdan karşıya tutarak ve hostes ekibimiz tarafından makaslar gelen tüm önemli konuklara sunulmaktadır. Herkesin makas alması sağlanarak bu değerki günde harika bir anı olarak kalmasını sağlamaktayız. Anın kaçırılmaması ve her şeyi dakika, saat demeden kaydı için kameraman kiralama, fotoğrafçı, drone çekim kayıtları size hizmet sağlamaktayız.  

Açılış Organizasyonu

En özel ve mutlu olmak istediğiniz günlerden biri olan nikah kokteyli için catering firmaları içinde sizlere çok ekonomik ve harika ekipmanlardan oluşan paketler sunmaya hazırız. Gerekli olan ve boş bir alan olarak verilen belediye salonları, kültür merkezi, villa bahçesi, havuz başı, kır alanı, tekne organizasyonu için tüm her şeyi a dan z ye bizden kolayca temin etmeniz çok kolaydır. Farklı tasarımlarla oluşturduğumuz süsleme konseptleri müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmekte ve bizden kiralama için hizmet almaktadırlar.

Fuar Kokteyl Catering

Bizimle nikah organizasyonu için anlaştığınızda müşteri temsilcimizle sözleşme yapılıyor ve o gün için istediğiniz ekipmanlar size ayrılıyor. Sözleşmelerimiz de çoğu zaman ise beyaz halı, gelin tak çiçeği, masa sandalye kiralama adetleri ve konseptleri yer almaktadır. Karışık olmaması açısından bizim içinde oldukça faydalı olan bir çalışmadır.

İstanbul Açılış Kokteyl Firmaları

Kurumsal şirket organizasyonları için birçok catering kokteyl firmaları arasında çalışmalarımız mevcut. Bizim farkımız kullandığımız ikramların kaliteli önem vermek ve sağladığımız sunumların da o kadar güzel olmasını sağlamaktır. Çay ve kahve servisini sağlarken beyaz ve gold modellerden oluşan fincan takımları ve özel tasarımlı ince belli çay bardakları ile sağlıyoruz. Aynı şekilde servis tepsileri, porselen tabaklar ve kokteyl bardakları da özel ve pahallı ürünlerdendir. Tercih sebebimiz en çok bu detaylardan dolayı olmaktadır ayrıca kokteyl personel ekiplerimiz de güler yüzlü ve çalışmayı seven başarılı hizmetler sunan prenzatabl açılış hostesleri, bay – bayan garson hizmeti çalışanlarımızdan oluşmaktadır.

Açılış Organizasyon Firmaları

Eğlence ve kutlamaların gözdesidir kokteyl organizasyonu ayakta olan herkes müziklerle dans eder içeceklerini alır harika bir ortam sağlanır. Doyasıya eğlenerek unutulmaz bir gün olarak kalacak ofis partisi, yeni yıl kutlamaları, çocuk doğum günü, yetişkin eğlence organizasyonları ile size en kaliteli hizmet çalışmasını sunacağız. Tanınmış parti kokteyl firmaları arasında sunmuş olduğumuz birçok seçenek mevcut bunu da size kolayca sunabilir fiyatları içinde detaylı bilgiler verebiliriz. Her bir sorunuza kolayca cevap verebilecek örnekleri, fikirleri açısından sunumları doğru karar almanızda faydalı olacak.

Açılış Kokteyli İstanbul

Birçok tanıtınmış markalar için fuar organizasyon alanlarında kendilerine kokteyl catering hizmetleri sunmaktayız. Şirket yöneticileri tarafından belirlendiği saat aralığında stant alanında bistro masalarımızı kurulumlarını sağlayarak konuklara en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi ise başarılı çalışma arkadaşlarımızdan fuar hostesi ve stand mankenleri ile gerçekleştiriyoruz. İstenildiği takdirde fotomodel, dansçı, show grupları da sağlıyoruz. Defile ve tanıtımı organizasyonları içinde en çok tercih edilen fuar kokteyli için bizden çalışma yapmamız istenmektedir.

İstanbul Fuar Kokteyl Firmaları

Hayallerin buluştuğu en çok beklenen günlerin arasında beklide birinci sıradadır düğün organizasyonları bizde sunduğumuz hizmetin önemi bilerek sizlere deneyimli ekiplerimizle ekipmanları sağlıyoruz. Bunun için hep çalışarak dünya da olan biten tüm düğünleri takip ediyor sizlere en güzelini sunuyoruz. Özel el yapımı düğün süsleme konseptleri görünüş açısında çok farklı modellerde ve kendini her zaman belli etmektedir.

Nikah Kokteyl Organizasyonu

Ekipmanlarımızı ise tekne düğünü, kır alanları, gemi, düğün salonu, kumsal düğünü gibi her yere kokteyl firmaları arasında başarılı şekilde sağlamaktayız. Catering ikramlıkları içinse bütçeler açısından daha uygun olarak sunulan ve artık Türkiye genelinde herkes tarafından oldukça talep edilen düğün kokteyli içinde bir çok çalışmalarımız bulunuyor. Bunun için karşılama hostesi, masa süslemeleri, canlı çiçek,  nikah kürsüsü,  gelin damat masası kiralama seçeneklerimizi de göz atmanız oldukça faydalı bir seçim olacaktır.

Açılış Organizasyonu
Kokteyl Firmaları İstanbul

SÜNNET,NİŞAN, DÜĞÜN, KINA, DOĞUM GÜNÜ, DAVET İKRAM MENÜSÜ

5 ÇEŞİT CATERİNG MENÜSÜ

Z.YAĞLI YAPRAK SARMA
MERCİMEK KÖFTE veya KISIR
MAKARNA SALATASI
PATATES SALATASI
TEREYAĞLI SU BÖREĞİ

CATERİNG SET MENÜ
Ördövr Tabağı
Ezine Klasik B.Peynir Veya K.Peynir
Cerry Domates & Çengelköy Badem
Z.Yağlı Yaprak Sarma
Közde Patlıcan Salatası
Semizotu Tarator Veya Haydari
Acılı Ezme
Tahinli Cevizli Humus
Kişiye Özel Akdeniz Salatası
(Renkli Yeşillikler Ve Özel Sos İle)
Ara Sıcaklar
Tereyağlı Peynirli Veya Sebzeli Fırın Börek
Ana Yemekler
Et Kavurma & Piliç kavurma
Garnitürler Ana Yemekle Uygun Olarak
Sebzeli Pilav &Patates Püresi & Sebze Buketi

Cevizli Baklava
*Rol Ekmek Sade,Kepekli

 1. SET MENÜ

Ördövr Tabağı 

Ezine Klasik B.Peynir Veya K.Peynir

Cerry Domates & Çengelköy Badem

Z.Yağlı Yaprak Sarma

Közde Patlıcan Salatası

Semizotu Tarator Veya Haydari

Acılı Ezme 

Tahinli Cevizli Humus

Semizotu tarator

İtalyan  salatası

Kişiye Özel Akdeniz Salatası

(Renkli Yeşillikler Ve Özel Sos İle)

Ara Sıcaklar

Tereyağlı Peynirli Veya Sebzeli Fırın Börek

Ana Yemekler

Et KavurmaPiliç kavurma 

Garnitürler Ana Yemekle Uygun Olarak  

 Sebzeli Pilav &Patates Püresi & Sebze Buketi

* Rol Ekmek Sade,Kepekli,Buğday,

KIRMIZI ETLİ MENÜ KİŞİ İÇİN FİYATI 600.00  TL + KDV

BEYAZ  ETLİ MENÜ KİŞİ İÇİN FİYATI 550.00  TL + KDV

 1. SET MENÜ
  Ördövr Tabağı
  Ezine Klasik B.Peynir Veya K.Peynir
  Cerry Domates & Çengelköy Badem
  Z.Yağlı Yaprak Sarma
  Közde Patlıcan Salatası
  Semizotu Tarator Veya Haydari
  Acılı Ezme
  Tahinli Cevizli Humus
  Semizotu tarator
  İtalyan salatası
  *
  Kişiye Özel Akdeniz Salatası
  (Renkli Yeşillikler Ve Özel Sos İle)
  Ara Sıcaklar
  Tereyağlı Peynirli Veya Sebzeli Fırın Börek
  Mitite köfte
  Mini piliç lokmaları
  Patates kroket

 • Rol Ekmek Sade,Kepekli,Buğday,

CATERİNG MENÜ KİŞİ İÇİN 450.00 TL + KDV

Stand İkramları

Stand Catering İkramları